Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 10 of 15 FirstFirst ... 8 9 10 11 12 ... LastLast
Results 181 to 200 of 290

Thread: The Division 2

  1. #181 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    https://www.xboxachievements.com/gam.../achievements/

    Nici un achievement/trofeu cu multe collectibles, in afara de 20 de blueprints... se pare ca cineva asculta!

  2. #182 SP
    Member Andrei260191's Avatar
    Add: Andreiu26. De maine intru si eu.

    Sent from my SM-G965F using Tapatalk

  3. #183 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar


    ---------- Post added 13-03-2019 at 11:39 ----------


  4. #184 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    A luat cineva pe Xbox Gold/Ultimate edition si-l joaca deja?

    ---------- Post added 14-03-2019 at 15:37 ----------


  5. #185 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Am jucat aseara vreo ora pe Xbox One X.

    Si desi ACG in video de sus zice ca exista optiunea de 1080p si 4k, eu n-am gasit-o, deci nu cred ca exista.

    Mi-a placut partea de personalizare a caracterului, imprumutata din Ghost Recon Wildlands. Sper sa mai pot schimba culoarea parului sau tatuajele.

    Grafic, mi se pare la nivel cu primul beta, nu cu cel open. Nu m-am lovit de texturi pop-ins. In schimb sunt foarte multumit pentru ca pana acum, nu am intampinat nicio problema de sunet, cum am avut in beta-uri dar nici nu am facut nicio misiune, doar m-am plimbat de nebun pe strazi.

  6. #186 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Am jucat aseara vreo ora pe Xbox One X.

    Si desi ACG in video de sus zice ca exista optiunea de 1080p si 4k, eu n-am gasit-o, deci nu cred ca exista.

    Mi-a placut partea de personalizare a caracterului, imprumutata din Ghost Recon Wildlands. Sper sa mai pot schimba culoarea parului sau tatuajele.

    Grafic, mi se pare la nivel cu primul beta, nu cu cel open. Nu m-am lovit de texturi pop-ins. In schimb sunt foarte multumit pentru ca pana acum, nu am intampinat nicio problema de sunet, cum am avut in beta-uri dar nici nu am facut nicio misiune, doar m-am plimbat de nebun pe strazi.
    Razvan poti selecta subtitrarile in Romana pe Xbox? Am un prieten care l-a luat si ma tot inteapa ca nu poate selecta romana la subtitrari...

    Nu cred sa fi fost doar in beta optiunea. Imi poti confirma te rog?
    Ms.

  7. #187 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    In beta si eu am vazut lucru asta, dar in jocul final (l-am luat digital de la cineva, dupa ce am cerut refund de pe store din cauza pretului prea mare pentru editia normala) care este region free, nu are si Romana.

  8. #188 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Pai si de ce toata mizeria aia in beta ca sa dea sperante aiurea? Nu vreau sa cred ca sunt doar pe PS4 subtitrarile sau ca vor vei mai tarziu... nu inteleg nimic sunt confuz.

  9. #189 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pai in beta am avut pe Xbox. Probabil e pe regiuni si ce se comercializeaza fizic in rromania sau ce se ia pe partea asta a europei, va avea.
    Eu presupun ca ce am luat, este luat de la cineva din US.

  10. #190 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Sau ori fi adaugate in day one patch ca lansarea oficiala e maine...
    Oricum daca bag discul in consola si nu am romana il returnez din principiu, n-ai cum sa comercializezi in Romania un joc pe un disc care apartine de alta regiune si sa aiba romana aia din Polonia care au SKU de Poloneza/Rusa...

  11. #191 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Lansarea e azi, iar patch-ul s-a instalat de aseara

  12. #192 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Sunt eu prost scuze, am trait juma' de zi cu impresia ca azi e 14.

  13. #193 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Pe PC am subtitrare in romana de vreo 3 zile. Fyi.

  14. #194 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Este in romana sigur

    Pentru mine personal este prima oara cand vad scris in limba romana pe cutia unui joc, reprezinta ceva special!!
    Attached Images Attached Images cb843473-794a-4214-b83b-ecf0a976a0d0.jpeg

  15. #195 SP
    Senior Member nina's Avatar
    eu l-am cumparat digital de pe xbl us store si nu are sub in romana

  16. #196 SP
    Member chris diaz's Avatar
    Asta-i din categoria prostiilor monumentale ce pot fi spuse odata in viata unui om : cum sa ai sub in limba romana, ceha, poloneza, ungara, bulgara, la un joc cumparat de pe Store de US? Jesus!

  17. #197 SP
    Manager paul's Avatar
    Raspunsul este simplu. Unii publisheri aleg sa puna acelasi continut pe disc (sau digital) oriunde comericializeaza produsul. Sunt si exceptii precum Ubisoft care din motive legale si de marketing merge pe regionalizare destul de sever.

  18. #198 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Invatati engleza.

  19. #199 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Quote Originally Posted by Espiritus View Post
    Invatati engleza.
    Te implor, te rog din tot sufletul meu sa imi confirmi ca ai glumit, ca incep sa mor pe interior si fac febra de nervi daca nici tu n-ai inteles nimic despre nimic si daca chiar ai crezut ca despre a invata limba engleza era vorba.

    Te rog, in genunchi te rog sa imi spui ca ai glumit ca tonalitate pot interpreta insa text nu.

    Quote Originally Posted by chris diaz View Post
    Asta-i din categoria prostiilor monumentale ce pot fi spuse odata in viata unui om : cum sa ai sub in limba romana, ceha, poloneza, ungara, bulgara, la un joc cumparat de pe Store de US? Jesus!
    Daca eu ca si dezvoltator sunt polonez ca nationalitate dar cu studio in US si le am foarte mari si zbarcite si ALEG sa includ pe disc tot pack-ul de Subtitles, sau in Day One patch, netinand cont de SKU, o pot face pentru ca este jocul ce crezi... al meu.
    Pentru ca asa vreau eu, ca cei 3 milioane de polonezi catre traiesc in US/Canada sa aiba jocul in limba lor, daca vor. Ca poate le e dor de casa, 'gen'.

  20. #200 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    ^Da... Trebuia sa pun /s, my bad.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 10 of 15 FirstFirst ... 8 9 10 11 12 ... LastLast

Similar Threads

  1. The Division By tudyniuz in forum Console Club
    Replies: 1283 Last Post: 14-03-2020, 04:45
  2. The Division LFG By Dant3 in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 40 Last Post: 08-07-2018, 18:36
  3. Vand Tom Clany's The Division,The Crew Ultimate Edition,Watch Dogs Ps4 By Bogdan_Guu in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 7 Last Post: 11-11-2017, 08:07

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts