Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 13 of 15 FirstFirst ... 3 11 12 13 14 15 LastLast
Results 241 to 260 of 290

Thread: The Division 2

  1. #241 SP
    Junior Member bodada's Avatar
    Dar dece nu se descarca. Am verificat viteza la net și totul este ok. Mulțumesc!!! Și plus de asta acei 55 de GB pe care ma pune sai descarc după ce se instalează de pe cd ar fi cam jocul întreg.

  2. #242 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Am terminat și eu cu doi prieteni campania. Episoadele nu sunt gratuite? Nu vad pe harta conținutul episodului 1, mai exact cele două story missions

  3. #243 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Asa ar trebui. Cei cu Season Pass au avut acces la ele cu 7 zile mai devreme.

    Ia vezi aici despre Episode 1 si aici despre Episode 2.

    Eu chiar am intrat zilele trecute putin (dupa app 1 an) si pe langa acele misiuni albastre (nu mai stiu cum le zice, dar exclusive Season pass owners), nu am gasit alte misiuni principale de facut.

    Eu sunt World Tier 2 sau 3, cred, dar nu cred ca trebuie sa ajungi 5/6 (care e ultimu) pentru a le debloca.

  4. #244 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Am citit deja pe net dar nu am găsit nimic, de aceea am întrebat aici. Imediat după ce termini povestea cu cele 3 strongholds, ar trebui să apară misiunile

    4:32

  5. #245 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Ah, inseamna ca asta era. nu cred ca am apucat sa fac si al 3lea stronghold. Dar chiar nu mai tin minte, sincer

    E aiurea in cazul meu, pentru ca nu am decat un prieten cu care ma pot juca asa ceva pe Xbox (cu care am si facut tot jocul) si cat timp nu au implementat cross platform play, e mai greu de gasit timp...

  6. #246 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Am văzut că după ce faci al treilea stronghold mai apare unul, in sudul hărții.

    ---------- Post added 13-01-2020 at 15:44 ----------

    Mda, am găsit până la urmă: "To access these missions, you will have to be in World Tier 5."

  7. #247 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

  8. #248 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Interesant. Harta noua, poveste noua, probabil abilitati noi, meniuri refacute. Pacat totusi ca nu au bagat toata harta din 1, ci doar o mica parte, lower Manhattan.

  9. #249 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    O noua felie de poveste este binevenita, sa curga cu achievementuri noi!
    Ma intreb oare, Raid-ul ala 'Operation Dark Hours' o fi devenit mai iertator intre timp ca la momentul respectiv stiu ca l-am abandonat?

    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    E aiurea in cazul meu, pentru ca nu am decat un prieten cu care ma pot juca asa ceva pe Xbox (cu care am si facut tot jocul) si cat timp nu au implementat cross platform play, e mai greu de gasit timp...
    @Razvan daca esti dispus sa joci cu mine dupa ora Americii cand pot eu sa stau, putem incerca

  10. #250 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Daca o să-l facă vreodată crossplatform mă bag și eu cu inca 2 prieteni in Raid. Expansion-ul mi se pare cam scump la ce oferă, 30 de euro.

    PS: Parca are matchmaking pe modul Discovery, nu?

  11. #251 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    La mine e mega tricky cu gaming time. Sunt zile in care nu ma pot atinge de consola si zile in care pot intra strict intre 20:30/21:00 (depinde cum adoarme asta mica) si 22:00/22:30. Asa ca e mai greu cu alte ore, mai ales daca spui ca tu joci noaptea.
    Dar oricum, da-mi add pe xbox - razvanrazy24 si poate ne sincronizam cumva/candva

    Eu oricum nu am apucat sa ajung decat la WT3 (parca) si nu am facut niciun raid, pentru ca nu am gasit inca 2 prieteni cu care sa fac (cu 1 singur prieten am facut tot jocu pana acolo, dar obligativitatea de 4 jucatori si fara random people e un BIG no no for me).

    @Dant3, expansionu asta nu face parte din Gold Edition/year 1 pass/cele 3 DLC-uri incluse? Nici nu m-am interesat...

  12. #252 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    Ok got it.

    Alta intrebare stupida, misiunile alea din Episode 1 si Episode 2 se pot face in Solo pe o dificultate normala sau sunt grele si necesita echipe de coop?
    Nu ma intereseaza challenge mode etc ci doar daca au si Normal difficulty sa pot vedea contentul o singura data in Solo. Stie cineva?

    Ms.

    Later Edit:
    Am gasit, se pot face si solo. GOOD!
    'You have to play this on 'Story' difficulty for your first run through it and this itself makes it almost laughably easy.'

  13. #253 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    @Razvan nu, sezonul 1 se încheie odată cu eps. 3

  14. #254 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Mda. Credeam ca asta-i episodul 3, dar am vazut acum ca este Coney Island: The Hunt.
    In cazu asta e clar, nu voi da banii pe Year 2 pass sau pe alte balarii, din moment ce nici pe alea din Year 1 venite in Gold Edition nu le-am jucat.

  15. #255 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Eu nu-l iau sigur, aștept eps 3 care se lansează pe 19, azi pentru cei cu Gold/Expansion Pass. Eu am jucat aproximativ 90 de ore, am fost mulțumit de conținutul primului an, bine, l-am luat și târziu. Dar a meritat 5 euro

  16. #256 SP
    Member KiritoStefan's Avatar
    Salut

    Sunt persoane care il joaca pe ps4?

  17. #257 SP
    Senior Member calin_kalf's Avatar
    Da, cand am timp

  18. #258 SP
    Member KiritoStefan's Avatar
    Va rog frumos cine joaca jocul pe ps4 sa ma adauge la prieteni : KiritoStefanX

  19. #259 SP
    Junior Member dx10's Avatar
    salut am și eu o intrebare. de unde pot cumpara dlc ul warlords al jocului pt xbox one?

  20. #260 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Ai incercat in store? Sau vrei de pe vreun alt site, unde sa fie mai ieftin?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 13 of 15 FirstFirst ... 3 11 12 13 14 15 LastLast

Similar Threads

  1. The Division By tudyniuz in forum Console Club
    Replies: 1283 Last Post: 14-03-2020, 04:45
  2. The Division LFG By Dant3 in forum Sony PlayStation 4
    Replies: 40 Last Post: 08-07-2018, 18:36
  3. Vand Tom Clany's The Division,The Crew Ultimate Edition,Watch Dogs Ps4 By Bogdan_Guu in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 7 Last Post: 11-11-2017, 08:07

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts