Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 8 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 LastLast
Results 101 to 120 of 141

Thread: FIFA 19

  1. #101 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Sa făcut update la FIFA 19 pe companion app.

  2. #102 SP
    Senior Member nina's Avatar
    nu m-am uitat de cfr,maine
    e un glitch pe xbox one daca ai dat pre order digital si nu iti contorizeaza orele din trialul ea access


    career mode am jucat cu real madrid si in 6 luni adica in iarna am vandut tot ce erau batrani si mi-am adus tineri si la fel de buni
    si in dupa 1 an in vara 2019 mi-am adus si pe salah si neymar
    griezzmann-g.jesus
    sane-neymar asensio-dybala mbappe-salah
    milinkovic-samson(l-am pierdut pe rabiot) pogba-goretzka
    alaba-grimaldo varane-kimpembe umtiti-un alt francez 86 ovr tanar odriozola-cancelo
    courtois-un oarecare
    se vand scump babalacii de real si mai aveau si salarii mari
    milinkovic cu pogba rup pe 87 ovr si 89-90 ovr ca si cdm
    kimpembe si varane au pace de 84
    sane,dybala si mbappe au motoare in fund

  3. #103 SP
    Senior Member keanustar's Avatar
    Cred ca e cazul sa se creeze si pentru Fifa 19 un topic separat de ultimate team, ca incepe sa se polueze topicul.

  4. #104 SP
    Member AlexXxNik's Avatar
    Băieții am o întrebare, dacă cumpăr early acces pot juca cele 10 și dacă nu am dat nicio precomandă?

  5. #105 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Daca te referi la EA Access, da, poti juca cele 10 ore de trial pe Xbox fara sa dai precomanda. Primesti si 10% discount pentru jocul full.

  6. #106 SP
    Senior Member nina's Avatar
    e glitch cu pre order digital pe xbox,am less de 4 ore trial de 2 zile si eu tot joc
    e un tutorial video dar glitchul e simplu
    ai dat pre order,downloadat jocul,intri in fifa si faci toti acei pasi cu alegerea setarilor,clubul favorit...si in meniul principal ai jos dreapta ea access trial scris
    iesi din fifa si re-intri dar cum ai dat sa intri,cum spamezi A intr-una pana vezi patratele de loading si din a 2 a sau a 3 a incercare iti va aparea fifa19 in loc de ea access
    esti practic in jocul full si nu in trial dar daca vrei sa umbli prin dashboard si sa stai cu jocul in background se va contoriza orele de trial

  7. #107 SP
    Member Giogio's Avatar
    Quote Originally Posted by Mihail View Post
    Mi se pare ca au imbunatatit mult Fifa19 fata de 18. Ma bucur ca au redus numarul de meciuri din Weekend League de la 40 de meciuri la 30. In Fifa 18 nu am reusit niciodata sa joc 40 de meciuri in Weekend League. Pur si simplu nu aveam timp.
    Ce impresie mi-a lasat demo-ul Fifa 19:
    - Timed finishing: nu cred ca o sa-l folosesc. Este spectaculos dar nu mi se pare ca o sa ajute in meciurile online. Voi merge pe modul clasic, ca in Fifa 18.
    - Imi place noul low driven shot
    - First touch e fun. Te ajuta mult daca il folosesti exact cand trebuie.
    - Imi place ca au pus mai mult accent in Fifa 19 pe partea artistica. Sunt mai multe acrobatii, skills, etc.
    - In sfarsit te lasa sa umbli mai mult la tactics. Mi se pare foarte misto noul mod. Iti poti adapta tactica mai bine in Fifa19 in functie de modul in care se prezinta adversarul.

    Nu cred ca am sa joc mult Career Mode. Pentru mine nu conteaza cine stie ce ca au luat licentele Champions League, Europa League.
    Voi juca 99% Fifa Ultimate Team. Imi place totusi ca au luat licenta Seria A.

    Astazi apare Fifa Web App si apoi abia astept ziua de 25 Septembrie cand apare jocul.
    Daca jucati des si vrei sa ma adaugati, imi puteti trimite mesaj cu id-ul vostru si va adaug eu. Joc pe PS4.
    Dar calificarea în weekend league e mai complicată anul acesta. Or fi doar 30 în loc de 40 dar trebuie să joci multe în timpul săptămânii, cumulezi cam 60 de meciuri pe săptămână defapt, ideea este să joci cât mai multe drafturi division rivals etc. Partea mișto e că e greu prima oară până te califici, apoi îți este ușor să te poți menține pe acolo...
    Concluzia era că trebuie să te dedici un pic.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  8. #108 SP
    Member AlexG's Avatar
    Anu asta trebuie sa bagi meciuri ca sa rămâi in weekend league

  9. #109 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    Pai da, ca ăștia de la EA au impresia că unii dintre noi nu au altceva mai bun de făcut, anul trecut jucam mai des Squad Battles și așa mi-se părea mult 4 meciuri pe zi și 12 în weekend. Chestia este ca nu poți face altceva dacă te axezi pe una din ele. Au scos Legacy Defending din Squad Battles.

  10. #110 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    E mai bine daca au scos legacy defending. In fifa 18 am folosit o perioada legacy def si mi-a luat ceva timp pana m-am obisnuit din nou sa folosesc tactical def in online.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  11. #111 SP
    Member Giogio's Avatar
    Quote Originally Posted by Se7en Fury View Post
    Pai da, ca ăștia de la EA au impresia că unii dintre noi nu au altceva mai bun de făcut, anul trecut jucam mai des Squad Battles și așa mi-se părea mult 4 meciuri pe zi și 12 în weekend. Chestia este ca nu poți face altceva dacă te axezi pe una din ele. Au scos Legacy Defending din Squad Battles.
    Asta e ideea. Noi ceilalți care avem și altceva de făcut plus pro gamerii plus cei care vor băga la greu banii să-și facă echipe, FIFA de câțiva ani ar trebui lăsat la liber la câți bani produc pe lângă, nu mai zic de toate colaborările...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  12. #112 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    Welcome to Fifa live service ... Enjoy

  13. #113 SP
    Member AlexG's Avatar
    Stie cineva de unde pot sa imi cumpăr FIFA 19 azi ?

  14. #114 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    OLX am văzut câteva anunțuri.

  15. #115 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Numai tepe sau precomenzi.

  16. #116 SP
    Member AlexG's Avatar
    Eu as vrea sa joc de azi sa nu mai ast pana pe 28 ca asa stiu de unde sa il cumpăr (Nu sunt in romania)

  17. #117 SP
    Senior Member Mihail's Avatar
    Apare azi la 12 noaptea daca iti iei Champions Edition sau Ultimate Edition de pe PS Store sau Store Xbox (sau cum se numeste)

  18. #118 SP
    Senior Member nina's Avatar
    ea access 1 luna faci intr-o ora de dat clickuri prin rewards program cu tunnelbear vpn cu vreo 10 ip-uri sau iti cumperi direct ea access daca poti
    e un glitch cu pre order digital si acele 10 ore de trial din ea acces cam devin aproape nelimitate
    unii spuneau ca merge si fara pre order digital dar nu stiu daca merge
    eu am dat pre order ca scosesem 15$ din rewards program si practic mi-am scos ea access si 15$ off,joc fifa19 trial de pe 19 sept. de la ora 19 si de glitch aflasem pe 20 set si de atunci doar o ora mi s-a dus
    eu am standard edition,inca 4 zile de facut glitchul
    exista o singura problema cu acest glitch,daca ai minimizat fifa19 sau ti-a intrat in background fiindca tu cauti postari cum caut eu pentru pro clubs cu toate ca ai acel logo fifa19,timpul din trial se va contoriza din nou

  19. #119 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    ^ ai prea mult timp liber

  20. #120 SP
    Senior Member Se7en Fury's Avatar
    La Squad Battle știe cine dacă or să bage și meciurile de Luni sau începe de Marți, numai știu cum a fost anul trecut pentru Ps4?

    ---------- Post added 25-09-2018 at 11:15 ----------

    Ce terminați ăștia de la EA jocul sa lansat la 12 noaptea UK, și la 1 s-a dat refresh, am pierdut 4 meciuri aiurea.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 8 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 LastLast

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts