Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 9 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 ... LastLast
Results 101 to 120 of 165

Thread: Black Friday 2018

  1. #101 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by bicky1310 View Post
    Poate va întrebați unde au dispărut Xbox-urile la 600 de la eMag.
    eu nu inteleg cum functioneaza asta. Ei pun azi la vanzare. Daca eu il vreau si-i spun ca-i dau banii acum pe el, el ce face? zice "stai bo$$ ca tre sa-mi vina de la emag, de unde l-am laut cu 600, dar o sa vina pana pe 28 octombrie si ne vedem atunci" ?

  2. #102 SP
    Member enemigo's Avatar
    da, fix asa, am un coleg de lucru care a luat doua xboxuri cu 600

  3. #103 SP
    Junior Member Denis9's Avatar
    Ăștia de la eMAG sunt niște cretini... Bine ca pe samsari ii lasă să facă bișniță cu xboxuri și telefoane.

    Am încercat sa cumpăr acum doua bucăți din același model de router și surpriza. Nu te lasă să cumperi mai mult de 1 singur produs.

    LE: Am reușit sa îl mai comand odată de pe contul prietenei mele. E clar ca e ceva restrictie, nu era vorba de stoc.

    Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk

  4. #104 SP
    Member gabytro's Avatar
    nu sunt cretini, e normal sa fie asa si scrie asta in regulamentul campaniei. Arata mi si mie comanda aia cu mai multe produse luate de samsari

  5. #105 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    E restrictie de la ei, scrie si in aplicatie cand intrii, dar tot e dubios ca s-au cumparat mai multe.

    Sigur au adaugat restrictia de curand, pentru ca stiu pe cineva care a luat 2 iPhone X azi la prima ora.

    Uite dovada ca s-au luat 10 SSD-uri si ca scrie de mai multe bucati.
    Attached Images Attached Images whatsapp-image-2018-11-15-22.43.24.jpeg whatsapp-image-2018-11-16-13.01.49.jpeg

  6. #106 SP
    Member gabytro's Avatar
    de acolo nu reiese ca s a si finalizat comanda

  7. #107 SP
    Junior Member boLdyaLexy's Avatar
    Este plasata aseara la 22:00 cand se faceau testele la site, dimineata nu a mai lasat pe nimeni sa ia mai mult de un produs..oricum grosul cred ca s-a dat de aseara

  8. #108 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Cum sa nu? aia e poza din sectiunea "comenzile mele" ale individului. Acelasi lucru avea si pe mail, care-i confirmarea oficiala.

  9. #109 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Mda, whatever. Sunt milogi samsarii de pe olx, dar la fel de milogi si cei care cumpara de la ei sustinand asemenea practici. Mai bine dai 100 de lei in plus si il iei direct de la emag, si ai inima impacata.

  10. #110 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Deci eu daca aleg sa cumpăr un aifon x 256gb cu 3000 de lei de pe OLX de la băieții care l-au luat cu 70 de lei sunt fraier. Mai bine îl iau cu 5600 sa am inima împăcată...

  11. #111 SP
    Member snk2's Avatar
    am fost intr-un magazin Altex si aveau "superoferta" PS4 Pro + Fifa 19 la 1850 lei.

  12. #112 SP
    Senior Member Espiritus's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Deci eu daca aleg sa cumpăr un aifon x 256gb cu 3000 de lei de pe OLX de la băieții care l-au luat cu 70 de lei sunt fraier. Mai bine îl iau cu 5600 sa am inima împăcată...
    Da. Principiile ar trebui sa valoreze mai mult decat dorinta de a avea aifon. Mai bine iei oneplus cu 3000 de lei, ca atat iti permiti, si te alegi si cu telefonul mai bun.

  13. #113 SP
    Member renatoman's Avatar
    baieti eu am primit ps4 slim star wars edition 1tb de la carrefour,,acum l-am luat de la curier.. la 10 mil eu zic ca e super ok

  14. #114 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Lolscreenshot_2018-11-16-15-13-53-307.jpeg

  15. #115 SP
    Member bdevil's Avatar
    Deci Dant3, au rupt comenzile de cu seara se pare, macar recunosc baietii. Daca aseara cand ai facut comanda erai al 81-lea ... ce mai e de zis despre eMag? Teoretic ei recunosc ca dimineata cand a inceput campania, au inceput cu stoc 0 daca s-au epuizat azi noapte in 39 de secunde.

  16. #116 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Cred că au fost mai multe, s-au vândut și de dimineață

  17. #117 SP
    Member bdevil's Avatar
    Tot ce se poate. Oricum, sunt si vor ramane dubiosi. Sper sa ne-ajunga comenzile.

  18. #118 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Ai prins ce ai dorit?

  19. #119 SP
    Member bdevil's Avatar
    Am luat o masina de spalat ( https://www.emag.ro/masina-de-spalat..._&provider=rec ) care statea in wishlist de cateva luni bune, am tot cautat s-o iau si la full price si tot era out of stock, acum au bagat-o in oferta de BF de la 2250 la 1700 RON. Sper ca dimensiunile sa fie conforme (nu cam ce zic oamenii prin commenturi) ca altfel o voi returna daca nu-mi va incapea in locul amenajat cu adancime 45 cm.

  20. #120 SP
    Member enemigo's Avatar
    Quote Originally Posted by Espiritus View Post
    Da. Principiile ar trebui sa valoreze mai mult decat dorinta de a avea aifon. Mai bine iei oneplus cu 3000 de lei, ca atat iti permiti, si te alegi si cu telefonul mai bun.
    n-are nici un sens ce spui, dar zero. ce principii? cauti produsul de la vanzatorul cel mai ieftin. fie ca e samsar, prieten, retailer, etc. asta bineinteles daca iti convin restul conditiilor: garantie, livrare, etc.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 6 of 9 FirstFirst ... 4 5 6 7 8 ... LastLast

Similar Threads

  1. Black Friday 2017 By MonkY in forum Console Club
    Replies: 189 Last Post: 08-12-2017, 12:00
  2. Black Friday 2016 By cimaron in forum Console Club
    Replies: 365 Last Post: 26-11-2016, 05:36
  3. Black Friday 2015 By Prototype93D in forum Console Club
    Replies: 632 Last Post: 06-02-2016, 18:20
  4. Black Friday 2013 By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 392 Last Post: 01-05-2014, 13:23
  5. Obiective pt Black Friday By calin_kalf in forum Foto & Video
    Replies: 13 Last Post: 22-11-2012, 15:11

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts