Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 11 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 21 to 40 of 204

Thread: Mafia Trilogy

  1. #21 SP
    Member killlemalll3's Avatar
    Mafia 2 si Mafia 3 probabil vor aparea pe store maine:

    Mafia: Trilogy Listed as a Full Price Release on Australian PSN Store - Push Square

  2. #22 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Văd că Mafia 2 e 50 de dolari australieni, aprox 150 de lei, scump.

  3. #23 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Bai da astia le fac pe dos? Cum sa scoti 2 si 3 si in 2 luni sa scoti si 1?

  4. #24 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    Pentru ca 1 e cel mai anticipat si ca sa iti potolesti setea joci 2 si/sau 3

    Trimis de pe al meu ELE-L29 folosind Tapatalk

  5. #25 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Pe majoritatea intereseaza 1 si 2. 3-ul l-am jucat in 2018

    P.S. Sper sa avem optiune de freeroam la sfarsitul jocului

  6. #26 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by IlieRazvan View Post
    Pentru ca 1 e cel mai anticipat si ca sa iti potolesti setea joci 2 si/sau 3
    Stiu care-i logica dpdv vanzari, dar daca tot anunti Mafia Trilogy, de ce nu scoti toata trilogia odata? Nu mai zic de update-ul grafic care, din ce am vazut pana acum, se vede doar la 1. Cred ca mai bine scoteau doar remaster la 1

  7. #27 SP
    Member killlemalll3's Avatar
    Sa fi fost scoasa toata odata trilogia, sunt perfect deacord, este un pic dubios desi explicatii am gasit. Cat despre update uri grafice, dlc uri, ca de ce l contine pe al-3-lea ca e o rusine etc, nu sunt deacord.

    Din ce vad ca fac cu primul practic tot restul il vad ca pe un bonus. E adevarat ca la mine cel putin e o chestie ce tine puternic de nostalgie cu acest remake dar facand abstractie de lucrul asta, la Resident 2, 3 nu am vazut sa se planga cineva de pret, pt ca eu am platit full pe ele. Si ar mai fi cateva exemple. As indrazni sa compar situatia si cu FF7.

    Sa privim altfel, putea fi Mafia 1 Impartit in 3 parti fiecare la 60 euro Daca ar face treaba buna, nu ca m-ar fi deranjat.

  8. #28 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Mafia III: Definitive Edition Doesn't Seem to Include Any Upgrades

    Se pare ca am avut dreptate. Heck, nici macar trailer-ul nu s-au obosit sa-l schimbe
    Sper sa-l ofere gratis cui cumpara 1 sau 2 si sa nu ceara nici macar 1$ pe el. Nu am nimic cu jocul, l-am jucat si chiar mi-a placut, a fost mai mult decat decent, dar sa incerci sa revinzi un joc ca nou, acum, la app 4 ani de la lansare, nu mi se pare ok.

  9. #29 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar
    http://psnprofiles.com/trophies/1084...nitive-edition

    La Mafia II au pastrat aceeasi lista de trofee, inclusiv mizeria Explorer.

  10. #30 SP
    Prophet of the Void IlieRazvan's Avatar
    Și de aceea o să cumpăr doar Mafia 1.
    2-ul l-am jucat acum 2 săptămâni pe PC

    Trimis de pe al meu ELE-L29 folosind Tapatalk

  11. #31 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Primele 10 minute.
    Arata absolut jenant pentru un remaster... asta e genul de joc care ar trebui sa mearga 4k 120fps pe current gen...

    Standalone nu merita mai mult de 20 euro. Iar trilogia la 60 euro mi se pare un pret bun, in ideea in care vor 40 euro pe remaster la 1.


  12. #32 SP
    Senior Member Xander RO's Avatar
    E clar acum, Mafia 1 remake pentru mine, atat.

  13. #33 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Nu-i in 60 de fps? Văd că la descriere apare că ar fi, dar asta nu e mișcare de 60 de fps. Jenant, mergea sigur și pe console dar deh...

    LE: Văd că cine are Mafia 2 pe Steam, primește upgrade gratuit.

  14. #34 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Mafia 2 Definitive Edition - 30$/25 lire
    Mafia 3 Definitive Edition - 30$/25 lire





  15. #35 SP
    Senior Member Khufu's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Nu-i in 60 de fps? Văd că la descriere apare că ar fi, dar asta nu e mișcare de 60 de fps. Jenant, mergea sigur și pe console dar deh...

    LE: Văd că cine are Mafia 2 pe Steam, primește upgrade gratuit.


    Bine de stiut. M-am uitat acum, versiunea s-a transformat in Mafia II (Classic). Este listata trilogia, dar nu si fiecare joc separat. Oricum nu l-as fi luat separat nici inainte, dar mai ales acum cand l-au prezentat. Mi-e rusine de rusinea lor.


    LE: Vad ca apare acum si pe cont direct si in search.

  16. #36 SP
    Member JohnConstantine's Avatar
    Din ce vad pe steam Mafia 2 DE e remastered in HD, pe cand Mafia 1 e remake. Eu am Mafia 2 (classic) si mi-au adaugat si Definitive Edition.

  17. #37 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Am luat trilogia. Bataie de cap cu fiecare separat, asa stiu sigur ca pe 28 august vine singur primul joc.

    Dar am dat jos doar 2-ul. Mafia 3 am collectors edition si season pass jucate. Probabil nu voi atinge 3-ul deloc, nici sa iau platina (lipsesc cateva trofee). Insa 2-ul si primul le voi rejuca cu placere!

  18. #38 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Mi se pare sau versiunea originală arata mai bine?

  19. #39 SP
    Senior Member dark18's Avatar

  20. #40 SP
    495
    Member 495's Avatar
    Se vede cum se vedea atunci doar ca acum are hdr si pe stream hdrul il face sa para mai intunecat.

    Framedrops la tot pasul. Saving animation mie imi sta pe ecran deja de o ora. Nu e totul ok.

    Insa e mafia 2. Jucat deja primele doua capitole. Voi incerca sa iau platina desi am inteles ca sunt cateva trofee tricky.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 11 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast

Similar Threads

  1. Mafia 3 By flavi_us in forum Console Club
    Replies: 464 Last Post: 25-07-2021, 13:40
  2. Mafia II By killlemalll3 in forum Console Club
    Replies: 1158 Last Post: 23-05-2020, 03:27
  3. Cumpăr Mafia 3 By Reyco in forum Bazar Sony: Jocuri Console
    Replies: 0 Last Post: 08-02-2018, 01:06
  4. Mafia II Videos By istrategie in forum Videos
    Replies: 33 Last Post: 12-11-2010, 23:32
  5. Replies: 12 Last Post: 03-09-2010, 13:34

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts