Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 177 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 21 61 111 ... LastLast
Results 201 to 220 of 3530

Thread: Ultimul joc devorat

  1. #201 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Naruto: The Broken Bond [ 535/1000 ]

    Din start am ratat o buna parte din joc pentru ca am cont silver pe Live. Am pierdut puncte din achievementuri pentru ca nu pot (momentan) sa le obtin pe cele de online...

    Revenim la joc. Multe review'uri considera acest joc mediocru, cu un single player idiot si un multiplayer glitchy. Personal, il consider cel mai bun joc din serie. Sunt super incantat de personaje si de abundenta de cutscenes.

    [+] Personaje din seria Naruto (duuh). Big big fan pentru ca este cam.. cel mai comercial anime posibil si toti iubim chestiile comerciale.
    [+] Umorul specific. Misiunile cu "Pervy sage" sunt un deliciu. Efectul clasicului Sexy Jutsu pe inamici... Genial.
    [+] Grafica. Nu este gen Crysis (ca toti il dau drept reperul suprem in grafica) ci mai degraba spre Prince of Persia (desi NTBB a aparut inaintea lui Prince, parca). Cartoonish dar totusi stylish.
    [+] Jocul nu este prea lung. ~10h pentru a termina complet story'ul este foarte ok, cel putin mie mi se pare asa.
    [+] Lots and lots of minigames. Pescuit, aruncat la tinta, livrari, hide-and-seek, ai de unde alege sa nu te plictisesti.
    [+] Puzzlez and traps. Fiecare misiune are cel putin un puzzle de rezolvat, fiecare necesitand un personaj diferit.

    [-] Anumite achievementuri sunt pur si simplu imposibile. Ninja cards are frekkin hard to get. Ultima misiune de Hide-and-seek este... inexistenta, cel putin momentan (am petrecut ~1h restartand si restartand misiunea, la final am abandonat - nu exista acel pachet sau este imposibil sa ajungi la el...).

    Per total ii dau nota 9/10. Merita jucat, nu veti pierde timpul.
    Attached Images Attached Images 92904.jpg 95087420080715screen001dn6.jpg b0003649_04229.jpg n00tx3002.jpg

  2. #202 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Dead Space pe Impossible@PS3 - Platinum

  3. #203 SP
    Member slabunator's Avatar
    Quote Originally Posted by istrategie View Post
    Dead Space pe Impossible@PS3 - Platinum
    gg, mie mi-i se pare f greu si pe hard. impossible se deblocheaza doar daca il termini pe hard?

  4. #204 SP
    Senior Member Pastilutza's Avatar
    Quote Originally Posted by trickz View Post
    Naruto: The Broken Bond [ 535/1000 ]

    Din start am ratat o buna parte din joc pentru ca am cont silver pe Live. Am pierdut puncte din achievementuri pentru ca nu pot (momentan) sa le obtin pe cele de online...

    Revenim la joc. Multe review'uri considera acest joc mediocru, cu un single player idiot si un multiplayer glitchy. Personal, il consider cel mai bun joc din serie. Sunt super incantat de personaje si de abundenta de cutscenes.

    [+] Personaje din seria Naruto (duuh). Big big fan pentru ca este cam.. cel mai comercial anime posibil si toti iubim chestiile comerciale.
    [+] Umorul specific. Misiunile cu "Pervy sage" sunt un deliciu. Efectul clasicului Sexy Jutsu pe inamici... Genial.
    [+] Grafica. Nu este gen Crysis (ca toti il dau drept reperul suprem in grafica) ci mai degraba spre Prince of Persia (desi NTBB a aparut inaintea lui Prince, parca). Cartoonish dar totusi stylish.
    [+] Jocul nu este prea lung. ~10h pentru a termina complet story'ul este foarte ok, cel putin mie mi se pare asa.
    [+] Lots and lots of minigames. Pescuit, aruncat la tinta, livrari, hide-and-seek, ai de unde alege sa nu te plictisesti.
    [+] Puzzlez and traps. Fiecare misiune are cel putin un puzzle de rezolvat, fiecare necesitand un personaj diferit.

    [-] Anumite achievementuri sunt pur si simplu imposibile. Ninja cards are frekkin hard to get. Ultima misiune de Hide-and-seek este... inexistenta, cel putin momentan (am petrecut ~1h restartand si restartand misiunea, la final am abandonat - nu exista acel pachet sau este imposibil sa ajungi la el...).

    Per total ii dau nota 9/10. Merita jucat, nu veti pierde timpul.

    Si The Rise of Ninja e foarte frumos.

  5. #205 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Quote Originally Posted by aallex View Post
    gg, mie mi-i se pare f greu si pe hard. impossible se deblocheaza doar daca il termini pe hard?
    Se deblocheaza daca il termini pe orice nivel de dificultate. Eu l-am jucat de doua ori pe hard si o data pe impossible.

  6. #206 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Am jucat doar putin ROTN... ar trebui sa il am mai mult pe mana in urmatoarele 2 saptamani. Pana atunci sper sa termin achievementurile de singleplayer din NTBB si sa cumpar live sa le termin si pe cele de live... Doamne cata munca mai am pana atunci :X

  7. #207 SP
    xLx
    Member xLx's Avatar
    Naruto Ultimate Ninja Heroes 2
    Un Joc Foarte tare
    Am toate personajele
    am terminat Mungenjo , Hidden Mugenjo + Heroes Mode
    Eu Zic Sal Incercati

  8. #208 SP
    Member Vami's Avatar
    CoD 5 pe veteran

  9. #209 SP
    Member reborn2603's Avatar
    Fable 2.
    E foarte bun jocul. Merita banutii.

  10. #210 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Prince of Persia PS3 - Platinum

  11. #211 SP
    Member nuyokamata's Avatar
    Ninja Blade DEMO XBOX 360
    super jocul,se vrea a fi un ninja gaiden,eu cred ca o sa aiba multe sanse jocul asta desi altii nu prea ii acorda

  12. #212 SP
    Sunt Eco Dj Mo's Avatar
    Prince of Persia 9.5/10 - un joc superb, dar cu mici probleme la control

  13. #213 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by nuyokamata View Post
    Ninja Blade DEMO XBOX 360
    super jocul,se vrea a fi un ninja gaiden,eu cred ca o sa aiba multe sanse jocul asta desi altii nu prea ii acorda

    A aparut pe UK?

  14. #214 SP
    Member nuyokamata's Avatar
    nu a aparut pe UK si nici nu cre ca o sa apara,jocul s-a lansat oficial in Japonia,tre sa se lanseze luna asta si in Europa.demoul il gasesti pe torrente,si nu ai nevoie ca sa fie modata consola sa iti mearga demoul

  15. #215 SP
    manfurismojive kobayashi's Avatar
    Resistance F.O.M. 8.5/10 - am reusit sa pun mana in sfarsit si pe asta,si mi-a placut f mult.E destul de lung si povestea mi-i s-a parut interesanta.Destul de greu pe normal,inca nu m-am obisnuit sa ma joc la shootere cu gamepad,poate de asta nici nu mi-am prea cumparat alte shootere,dar parca m-am mai obisnuit putin acum ca l-am terminat pe asta si cred ca voi cumpara si R2-ul si K2 ce apare acum sa vad cum stau cu banetul.

  16. #216 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Quote Originally Posted by ffocus View Post
    Prince of Persia PS3 - Platinum
    Bravo man! Si eu il joc acum pentru prima data. A fost greu cu light seeds-urile alea?

  17. #217 SP
    Senior Member ffocus's Avatar
    Quote Originally Posted by istrategie View Post
    Bravo man! Si eu il joc acum pentru prima data. A fost greu cu light seeds-urile alea?
    destul de usor iei 40-43. raman cateva care sunt mai ascunse dar odata ce le-ai vazut...

  18. #218 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Prince of Persia - 9/10

  19. #219 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Prince of Persia 9,5/10-cam are mici probleme la control exact cum a spus si Dj Mo.

  20. #220 SP
    Member zaice's Avatar
    Mirro's Edgee,pe PC.Un joc placut, grafica placuta,experienta noua.Merita jucat

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 11 of 177 FirstFirst ... 9 10 11 12 13 21 61 111 ... LastLast

Similar Threads

  1. Ultimul joc devorat - PC By RonanN1 in forum Jocuri PC
    Replies: 21 Last Post: 16-07-2017, 01:27
  2. Ultimul Joc Nedevorat!-PC By Strike105X in forum Jocuri PC
    Replies: 6 Last Post: 24-07-2015, 09:35
  3. Ultimul joc (ne)devorat By RonanN1 in forum Console Club
    Replies: 11 Last Post: 21-07-2015, 22:53
  4. Melodii care va plac din actualul/ultimul joc By DeathOfArt in forum Console Club
    Replies: 11 Last Post: 27-01-2015, 15:59
  5. Replies: 2 Last Post: 23-09-2009, 11:40

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts