Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 152 of 171 FirstFirst ... 52 102 142 150 151 152 153 154 162 ... LastLast
Results 3,021 to 3,040 of 3408

Thread: Super Street Fighter 4

  1. #3021 SP
    Senior Member Mr.KaKa's Avatar
    133328be.jpg

    Latif watches you fap!

  2. #3022 SP
    Junior Member VYP3R's Avatar
    Slab rau turnamentul de anul asta in ceea ce priveste acele "hype moments" ... ridicol de slab. Partea interesanta: multi jucatori buni au fost descalificati repede, poongko fugea de cammy (foarte aiurea) in loc sa joace cum o face el de obicei, daigo scapa link-uri la greu (ceea ce a si dus la descalificarea lui, i mean common crouch mp mp hk its not that hard, mai ales pentru un jucator de calibru lui), si cel mai rau imi pare de dieminion, o revenire in forta din partea lui si la WNF si aici dar acum la sfarsit parea sa fie foarte obosit, se vedea pe fata lui ca e obosit sau ceva era (nu mai avea reactiile asa bune ca pana acum) pe langa gamerbee ce parea odihnit si gata sa joace.
    Cel mai bun sau "on point" jucator ca sa zic asa, ce nu a lasat sa ii scape combo-uri si a avut reactii bune a fost Infiltration si de asta a si luat turnamentul, congratz to him.

    Am vorbit strict dpdv al ssfae2012 de restu jocurilor nu ma intereseaza si nu dau nici 2 bani pe ele.

  3. #3023 SP
    Member Ares's Avatar
    Quote Originally Posted by VYP3R View Post
    Slab rau turnamentul de anul asta in ceea ce priveste acele "hype moments" ... ridicol de slab. Partea interesanta: multi jucatori buni au fost descalificati repede, poongko fugea de cammy (foarte aiurea) in loc sa joace cum o face el de obicei, daigo scapa link-uri la greu (ceea ce a si dus la descalificarea lui, i mean common crouch mp mp hk its not that hard, mai ales pentru un jucator de calibru lui), si cel mai rau imi pare de dieminion, o revenire in forta din partea lui si la WNF si aici dar acum la sfarsit parea sa fie foarte obosit, se vedea pe fata lui ca e obosit sau ceva era (nu mai avea reactiile asa bune ca pana acum) pe langa gamerbee ce parea odihnit si gata sa joace.
    Cel mai bun sau "on point" jucator ca sa zic asa, ce nu a lasat sa ii scape combo-uri si a avut reactii bune a fost Infiltration si de asta a si luat turnamentul, congratz to him.

    Am vorbit strict dpdv al ssfae2012 de restu jocurilor nu ma intereseaza si nu dau nici 2 bani pe ele.
    sa sti ca poate nu a vazut toti turneul,acum le-ai stricat surpriza.

    cele bune...


    p.s.umvc3 a fost super hype

  4. #3024 SP
    Junior Member VYP3R's Avatar
    Recunosc trebuia sa pun un SPOILER ALERT inainte, daca mai puteam edita puneam acum dar avand in vedere ca toti sunt mari fani sf aici nu vad de ce nu ar vedea turneul, eu unul am fost de munca si tot am reusit sa il vad, chiar daca sunt rupt de somn. Si chiar si asa sa zicem ca nu au avut cum dar ce rost au sa intre pe topic daca nu vad turneul imediat cu putinta si apoi sa intre pentru a discuta asupra lui?

    Am vazut si eu finala la umvc3 fiindca asteptam sa inceapa ssf4ae, a fost foarte strans ultimul meci ce e drept. Apropo pentru cine vrea sa vada quarter, semifinals si top 16 le pot urmari aici:

    PART 1:


    PART 2:


    PART 3:


    have fun

  5. #3025 SP
    Member monstrul's Avatar
    Marbel si KOF XIII au fost destul de hype.SSF4 putin cam slabut finalele dar a fost ok... cred ca evo de anul asta a avut cel mai greu turnament de sf4 avand in vedere cati top players au fost + multi au subestimat jucatorii mai necunoscuti si...au luat teapa.

  6. #3026 SP
    Member Smileymike101's Avatar
    Sunt singurul care a fost extraordinar de impresionat de Infiltration si care crede ca a fost cel mai bun Akuma gameplay vazut vreodata in SF4?

  7. #3027 SP
    Member snk2's Avatar
    Quote Originally Posted by Smileymike101 View Post
    Sunt singurul care a fost extraordinar de impresionat de Infiltration si care crede ca a fost cel mai bun Akuma gameplay vazut vreodata in SF4?
    Da.

  8. #3028 SP
    Member Smileymike101's Avatar
    Scrubs PLS.

  9. #3029 SP
    Junior Member duncanstomp's Avatar
    Infiltration was trolling top8.

  10. #3030 SP
    Senior Member Mr.KaKa's Avatar


    Best Sagat footage @ EVO2k12

  11. #3031 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar

  12. #3032 SP
    Member monstrul's Avatar


    Am inteles ca de la anul vor face botezuri si cumatrii

  13. #3033 SP
    Senior Member Mr.KaKa's Avatar
    Asteptam sa faca si exorcizari pentru eliminarea spiritelor frauduloase!

    On another note here's a nice (behind the scenes vid)



    Shoutouts to Dogura for making TOP 10 with Brapbrapson!

  14. #3034 SP
    Member monstrul's Avatar
    singura frauda de anul asta a fost ricky care plangea pe acolo ca lijoe e un spamer. LMAO

  15. #3035 SP
    Senior Member Mr.KaKa's Avatar


    FGC PLS! <3

  16. #3036 SP
    Senior Member Mr.KaKa's Avatar


    Cam BEST!

  17. #3037 SP
    Member Bozyblue's Avatar
    Program Battlekon ceva?

  18. #3038 SP
    Member Aquashark's Avatar
    tot ce stiu e: maine dupa 12 in Club A

    inscrieri online la SSF4 Arcade Edition: Sign Up - Battlekon 3 SSFIV AE - CHALLONGE!

    ar fi bine sa va inscrieti online care veniti.. poate se face un seeding mai bun in bracket pe baza lui

  19. #3039 SP
    Member Aquashark's Avatar
    Battlekon 3 SSFIV AE - CHALLONGE!

    1. bestbipson (aka EuVotezDA - Balrog, Bison)
    2. Poke (aka me - Guy, Bison)
    3. twintrigger (Chun Li, Vega)
    4. fantomel (Cody, C.Viper)

    am venit, am gatit, am fraudat!!

  20. #3040 SP
    Senior Member Mr.KaKa's Avatar
    Quote Originally Posted by Aquashark View Post
    am gatit!!


    LET DA BOY COOK!
    @ mike cam fraudulos.......

    Sa mai adaug cate ceva:
    A fost super experienta, am avut destule statii, totul s-a miscat repede, sincer nu ma asteptam sa fac ceva, training nu am "bagat" la greu cu atat mai putin cu Bipson, doar usual routine.
    Vreau sa spun ca nu anticipam, dar nici pesimist nu am intrat in competitie, doar for fun not result. (poate asta-i secretul pentru mine)
    VS Ded am ales Balrog ca am tot experimentat cu el si imi place stilul lui...oarecum.
    Fantomel a fost GG, am facut un pop-off de zile mari vs el.

    Finala, am intrat destul de "casually" in ea si fara emotii, cunosc meciul vs Bison fiind o problema de ISP si cat de repede merge conexiunea de dld. (odata trecute in baza de date si gimmicks-urile a mers destul de OK.) big ggs

    Mike ai dezamagit Team PLM iar dar data viitoare sper ca iese mai ok.

    GGS, urmeaza in seara asta cateva imagini si mai tarziu clipuri cu meciurile. (SPOILER nu am avut trepied, o sa iau unul intr-o sapt iar finala de cand camera i-a fost pasata lui Mike e unwatchable.)

    @ monstrul - de ce zici, sau lasi impresia ca vii si....?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 152 of 171 FirstFirst ... 52 102 142 150 151 152 153 154 162 ... LastLast

Similar Threads

  1. Super Street Fighter IV Videos By Solozaur in forum Videos
    Replies: 37 Last Post: 13-04-2011, 09:16
  2. Super Street Fighter IV confirmat By erik95 in forum Console News
    Replies: 9 Last Post: 13-01-2010, 20:17

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts