Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 162 of 171 FirstFirst ... 62 112 152 160 161 162 163 164 ... LastLast
Results 3,221 to 3,240 of 3408

Thread: Super Street Fighter 4

  1. #3221 SP
    Member Bozyblue's Avatar
    Deci ne vdm maine la mine sau nu?

  2. #3222 SP
    Senior Member Mr.KaKa's Avatar
    Noi venim man, sa ne zici ora doar si pretul biletului.

  3. #3223 SP
    Member Bozyblue's Avatar
    Pe la 1 e OK? Nu stiu cand ma pun sa dorm in seara asta

    Aduceti ceva de baut daca vreti pt. voi, in rest ne descurcam noi.

  4. #3224 SP
    Member monstrul's Avatar

  5. #3225 SP
    Senior Member Mr.KaKa's Avatar
    Cam best...

    Se anunta Battlekon la Otaku!...get haip, a stai NO AE! )

    Turnee la Otaku Festival de la Battlekon | OTAKU FESTIVAL 2013

  6. #3226 SP
    Member Bozyblue's Avatar
    Cum dreacu no AE??
    Ce rupti...

  7. #3227 SP
    Member SwingShot's Avatar

  8. #3228 SP
    Member Smileymike101's Avatar
    Conspiratia goes like this.Stiind ca nu au sanse la jocuri de skill unde team PLM face top 3-ul si probabil o va face si la SFxT, au scos AE in favoarea lui Injustice sa-si serveasca premiile intre ei.Sincer nu prea inteleg de ce au facut asta(nu e ca si cum am vorbii de masini sau jde mii de euroi).Oricum, sper sa vina un random dude si sa-i bata (slabe sanse).
    Avand in vedere ca e o cominitate restransa si ca AE e cel mai popular joc si pe care-l joaca si jucatorii specializati in alte fightere, nu este o decizie logica pentru a-lo elimina din lista de fightere.
    Also, soul calibur. k

  9. #3229 SP
    Member Aquashark's Avatar
    Injustice merita sa fie oricum.. joc nou + ca nu e deloc rau (e de 1000 de ori mai bun ca MK9 dupa parerea mea )

    dar Soul Calibur, pff.. chiar si Marvel (cu 5-6 jucatori la ultimele concursuri) nu mai avea ce sa caute in lineup

  10. #3230 SP
    Junior Member iori2k9's Avatar
    Conspiratia goes like this?pai iti spun eu cum vine conspiratia... venim sa jucam de dragul jocului si sa facem comicarii desi nu avem nicio treaba cu ceea ce inseamna fight, jucam un Marvel sau eventual un SF4 AE ca sunt mai light si cam atata putem -si nici aici nu ne descurcam cam bine ca sunt niste jocuri cam "evoluate" pt noi dar avem pretentii ca se fac conspiratii si ca cei din conducerea Battlekon vin sa ia premiile.Hai sa o zicem mai pe directa -vine Ded sa castige unul,doua ,trei concursuri-ca ultima data-si va ia premiile.Cam aici se reduce nemultumirea voastra.Comunitate? unde este comunitatea? la ce esti bun? la comentarii in fata Pc-ului si pe la spate ... cine serveste premiile?sunt oricum niste premii jalnice exact cum spui si tu Smiley,nu se compara cu cele din afara , deci unde este problema si de ce te oftici ?daca te consideri asa un jucator de bun dece nu te duci la competitiile din strainatate? Aparitiile pe care le ai sunt zgomotoase si nu arata decat o lipsa de experienta si maturitate -te vad foarte activ pe forum dar la turnee nu prea am vazut aceeasi activitate - in afara de comentarii si maimutareli mai pardon dar nu te-am vazut cu mari "succesuri" in randul jucatorilor.Sa vb de SF4?pai a fost Fantomel mult timp nr. one ,Poke si cand au obosit ei sa mai se lupte a ajuns Alecs din urma .Care din ei era in staff? acel top 3 "probabil" pe care il consideri tu la SFxT din cate stiu eu nu are nicio treaba cu tine sau cu echipa ta .Cred ca te vezi mai sus decat esti.Nu sufar de mine dar nici nu cred ca aceasta "comunitate" are nevoie de comentarille tale puerile.Daca esti bun, vino si demonstreaza! Arata celor din Battlekon ca jocul pe care tu il faci aduce spectacol acolo unde il consumi si ca merita sa il aduca in competitie.E popular , da , AE dar cei care il joaca acum nu mai ofera spectacol decat o competitie gen divizia C la fotbal . AI dreptate se joaca in afara dar acolo cei care joaca AE joaca si KOF,MARVEL,SFxT,MK9 si mai nou INJUSTICE.Deci revin -nu ai nicio treaba cu realitatea.Astept un "random dude" care sa ma bata si sa faca spectacol alaturi de mine -dar sa vina si sa joace-cam asta inseamna fairplay Smiley.Deci .... te astept la Otaku sa oferim spectacol prin Fight-uri de calitate .Bafta!

  11. #3231 SP
    Member Smileymike101's Avatar
    Am iesit si din prima,am fost scrubbed out de GirafaCalorifer, am ajuns si in winners final, mi-e tot una.Ideea este ca era frumoasa atmosfera de turneu si sa mai dai un meci casual asa on the side-lines.
    Ma refer la faptul ca a adus chiar si 64 de inscrieri la un momentdat (chiar daca unii au fost descalificati ).Injustice este nou si interesant intradevar si sunt curios sa-l vad desfasurandu-se, nu obiectez legat la aparitia lui in roster.Incercam doar sa evidentiez ca scoaterea AE-ului este nejustificata, in conditiile incare la marvel spre exemplu se vor inscrie maxim 5 persoane.

    Macar sa faca asa niste exhibition matches ceva.

    Exagerarea mea ca probabil vom face topul la SFxT intradevar poate fi considerata drept nefondata avand in vedere ca nu cunoastem nivelul celorlalti.

  12. #3232 SP
    Senior Member Mr.KaKa's Avatar
    Nu sunt deloc de acord cu ce zici de AE.
    Cum adica de "divizia C" ?

    Jocul asta are cei mai multi jucatori "specializati" si talentati, ai cum oferi un spectacol bun, nu ma lua ca nu s-a uitat nimeni la finalele de street fighter, am imagini de la finale si multimea care urmarea ce se intampla.
    La MK si KOF unde domini tu e divizia Z, ca se stie cine si cum castiga un fel de Barcelona vs Distrigaz Sud Ploiesti )


    Da, Marvel e FUMAT rau din pacate, si trebuia sa iasa in favoarea SF4 CLAR.
    Asta e....
    Bizzaro decizia....

  13. #3233 SP
    Junior Member iori2k9's Avatar
    Ai castigat si tu doua turnee Sf4 pt ca Fantomel nu a mai fost acolo sa joace.Hai sa ne intelegem.Te ataci ca l-a scos ca aveai si tu o potentiala sansa de castig.Daca ai castigat si tu ai senzatia ca mama ce jucator tare esti?cate jocuri joci?unul si nici la ala nu esti nr.one mereu?Spectacol se face afara nu la noi.Se uitau la finale tov tai dupa care plecati cu totii ca MK9 sau alte turnee nu se mai puteau vedea ca habar nu aveti sa jucati alte jocuri.E fumat Marvel? daca il baga la concurs esti primul care se inscrie in speranta ca mai ai o sansa de castig.Invata sa fii FAIRPLAY ; daca tot urmaresti turneele din afara vezi ca majoritatea celor care fac spectacol joaca nu doar un joc ci 4-5.Si o fac cu demnitate.Invata ceva de la ei si lasa arogantele de pusti "jignit" acasa daca vrei sa faci parte dintr-o comunitate. I-ai jignit pe multi cand se faceau offlineuri-le si ai reusit cu comentariile tale deplasate sa ramai doar intre randurile de la PC ca in sala de jocuri esti mult pe langa.AI uitat sa mai adaugi un joc de "divizia" Z castigat de mine-SFxT -a am uitat erai si tu inscris pe lista si asta nu-l face sa mai fie de divizia Z.Mai bine ramai comentator pe Pc ca vad ca ai activitate -ca la jocuri ...Bafta!

  14. #3234 SP
    Member Bozyblue's Avatar
    Ded, orice ai zice, SF-ul e de notorietate si trebuia sa fie prezent. Cat despre restul de comentarii de pe aici, nu pot decat sa ma distreze

    Eu unul as fi venit pt SF, nu ca stiu sa joc sau altceva, dar imi place. Si din pacate, asa cum zice Ded, comunitate nu mai exista.

  15. #3235 SP
    Senior Member Mr.KaKa's Avatar
    Ded, TU esti cel mai frustrat aici, atat am de zis, si jignesc pe cine merita, daca va trebuie tampoane luati-va!

    Nu imi este de nici o sansa de castig, e cel mai popular joc de fighting si va fi, ce e asa greu de inteles?
    Oricum nu esti vocea Battlekon si sper ca nu ai un cuvant de zis in ce jocuri se vor organiza!
    Daca nu imi plac jocurile alea NU LE JOC!!!!!!!!!! e asa de greu de inteles?

    Si daca ar fi de jucat mai multe, si nu iti plac, le-ai juca pentru premii/bani, aia in strainatate sunt jucatori sponsorizati asa ca mai documenteaza-te PUTIN.
    Nu stau ei 8 ore pe zii la job etc. Alte tari, nu are sens sa intru in detalii.
    Amuzant cum ai sarit cu campionatele alea, simpatic chiar. Hai calmeaza-te si noapte buna, n-are sens sa o luam pe aratura.

    Ia vezi si tu de cand nu m-am mai inscris la Marvel...am FRAUDAT cu primaru' primul turneu si gata!

    PS: NU INVOCA, COMUNITATEA. DECIZII DE GENUL NU SE IAU FARA EA, FARA UN POLL CEVA SA VEDEM PENTRU CE S-AR PREZENTA JUCATORII.
    ROAGA-L PE TRIGGER SA FACA UN STUDIU DE PIATA! La modul CEL MAI SERIOS...

  16. #3236 SP
    Junior Member iori2k9's Avatar
    Si mie imi place SF-ul , imi place si KOf-ul dar nu mai sunt in turneu din varii motive.The life goes on!Nu avem unele ne reprofilam , invatam altele. Poate cine stie descoperim ca exista si alte jocuri care merita sa fie jucate si sa le alocam ore din timpul nostru.Ne vedem la turneu.O seara buna ! Bafta!

    ---------- Post added 23-04-2013 at 09:34 PM ----------

    Mr KAKA numele tau spune tot.NE mai vedem.AI grija!Eu stau bine cu nervii si cu "frustrarile" tu?Pt cunoscatori, vulpea cand nu a ajuns la struguri a zis ca sunt acri.

  17. #3237 SP
    Senior Member Mr.KaKa's Avatar
    Hahahaha...uite si tu in ce paralele o dai.
    Te enervezi aiurea! Cumva decizi TU ce jocuri vor fi acolo?
    Lasa-ne sa ne enervam aici aiurea ca simpaticii de noi ce SUNTEM si asta e.

  18. #3238 SP
    Member Ares's Avatar
    ce troli mancavash

  19. #3239 SP
    Senior Member Mr.KaKa's Avatar
    RADUUUUUUUUUUUUUU :X ce dreacu faci mah? vorbim maine!

  20. #3240 SP
    Member SwingShot's Avatar
    Mama mia dar a degenerat discutia nu gluma.
    P.s. vedeti pe site la otaku ca s-a adaugat si SFIV, ati aruncat cu bolovani degeaba pana acum, bravo

    As putea comenta si eu ceva, desi sansele ca sa intereseze pe cineva sunt minuscule.

    Tot aud de "comunitate" dar asta este buna numai in teorie. In practica eu vad altceva. Intr-o comunitate care este structurata "cum trebuie" scopul nu este deciderea aluia care castiga, si apoi pleaca toti acasa si gata, next game.

    A castigat ala la SF, a castigat ala la MK, a castigat ala la barbut, who the f. cares? Comunitatea este o mana de oameni care joaca impreuna pt a invata jocul mai bine, nu de a decide care e mai bun si apoi sa "rub it in the faces" la ceilalti.

    Inveti jocul jucand cu cei care sunt mai buni ca tine. Ce placere ai sa mai inveti jocul, daca la fiecare intalnire fiecare incearca sa castige ca sa ii faca in ciuda celuilalt.

    Daca asta ati inteles voi ca inseamna comunitatea, atunci la ce va mirati ca nu mai vine nimeni sa joace cu voi si ca ramaneti o mana de 2-3 oameni?


    In fine poate asta e natura umana, ce sa zic. Eu cand am jucat jocurile la care ma pricep cat de cat, soul calibur, mk , tabinet, am incercat ca atunci cand jucam cu un om poate mai slab ca mine, sa il fac sa inteleaga ce se intampla si de ce pierde. Sa ii explic poate ce ar trebui sa faca sa bareze mai bine, sa inteleaga cum sa punish mai bine. Preferam sa vad cum omul invata si devine mai bun ca mine, ca apoi sa imi ofere un challenge si sa devin si eu la randul meu, mai bun.

    Deasemenea daca as juca cu cineva mai bun ca mine, m-as astepta la acelasi comportament. Avand in vedere ca nu ne luam painea de la gura unul altuia chiar nu vad de ce sa fie altfel.

    Cel putin asa vad eu comunitatea, si parerea mea este ca, la fel cum ati zis si voi, nu exista. Dar niciodata nu e prea tarziu

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 162 of 171 FirstFirst ... 62 112 152 160 161 162 163 164 ... LastLast

Similar Threads

  1. Super Street Fighter IV Videos By Solozaur in forum Videos
    Replies: 37 Last Post: 13-04-2011, 09:16
  2. Super Street Fighter IV confirmat By erik95 in forum Console News
    Replies: 9 Last Post: 13-01-2010, 20:17

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts