Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 10 of 10 FirstFirst ... 8 9 10
Results 181 to 189 of 189

Thread: F1 2010

  1. #181 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Quote Originally Posted by Lazarica View Post
    tre sa castigi un GP online...nu o cursa.... GP = calificari si cursa propriuzisa...
    Ahaaa...deci si calificari si cursa. Tks

  2. #182 SP
    Member Lazarica's Avatar
    Daca face cineva boosting pentru Level 50 sa imi dea add ... PSN : Lazarika

  3. #183 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    Am apucat si eu sa fac cateva curse in primul meu sezon la BMW Sauber si vreau sa va zic ca sunt destul de multumit de joc, in ciuda problemelor "minore"(minore pentru mine ).
    Jocul arata destul de bine pe timpul zilei si chiar imi place cum soarele bate pe masina lasand o reflexie interesanta, insa nu se compara cu o cursa pe timp de ploaie, grafica exceland in astfel de momente.Nici nu va dati seama ce placere mi-a facut sa termin o cursa pe o vreme nefavorabila fara sa fac aproape nicio greseala la curbe sau depasiri. Prezentarea jocului este foarte buna si meniul foarte "imersiv" cu toate ca agenta aia "Gabriele" ( nu am idee cum se scrie ) e cam seaca in unele momente.
    Am uitat sa preciez ca nu-mi place lipsa safetycar-ului...

    In fine, deocamdata atat am de zis despre joc.Poate voi face mai incolo un review dupa ce incerc si partea online a jocului.

  4. #184 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Quote Originally Posted by FuriaAlba View Post
    Am uitat sa preciez ca nu-mi place lipsa safetycar-ului...
    Cred ca si lipsa podiumului este un minus. Sper ca in urmatorul sa avem asa ceva.
    Trebuie sa va spun ca am ramas placut impresionat de podiumul din SBK X unde de cate ori am terminat o cursa pe prima pozitie urcam pe podium si se canta Imnul Romaniei...va dati seama ca am fost mirat cand am vazut si auzit asa ceva prima data.

  5. #185 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    Quote Originally Posted by TiBiKiMiR View Post
    Cred ca si lipsa podiumului este un minus. Sper ca in urmatorul sa avem asa ceva.
    Trebuie sa va spun ca am ramas placut impresionat de podiumul din SBK X unde de cate ori am terminat o cursa pe prima pozitie urcam pe podium si se canta Imnul Romaniei...va dati seama ca am fost mirat cand am vazut si auzit asa ceva prima data.
    Sa nu uitam ca acolo unde trebuie sa-ti alegi o casca nu apaare drapelul nostru.
    In fine, doar sa bage Kers,DRS si safetycar in urmatorul si sunt multumit.

  6. #186 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Eu as vrea sa vad mai multe accidente, abandonuri... In aproape un sezon de career mode au fost doar 3 abandonuri, de fiecare data fiind vorba de cate unul care intra in mine cand incercam sa revin pe pista dupa ce ieseam in decor. Apropo, si la damage mai trebuie sa lucreze, aparent monopostul tau e invulnerabil la lovituri din spate.
    Fara accidente dese n-o sa existe nici safety car.

    Si podium ar fi frumos sa bage, sa simti acolo o satisfactie pentru cursa buna. Macar au bagat interviul de dupa cursa.

  7. #187 SP
    Senior Member FuriaAlba's Avatar
    Quote Originally Posted by AndyZ View Post
    Eu as vrea sa vad mai multe accidente, abandonuri... In aproape un sezon de career mode au fost doar 3 abandonuri, de fiecare data fiind vorba de cate unul care intra in mine cand incercam sa revin pe pista dupa ce ieseam in decor. Apropo, si la damage mai trebuie sa lucreze, aparent monopostul tau e invulnerabil la lovituri din spate.
    Fara accidente dese n-o sa existe nici safety car.

    Si podium ar fi frumos sa bage, sa simti acolo o satisfactie pentru cursa buna. Macar au bagat interviul de dupa cursa.
    Mda, prima data cand am castigat un Grand Prix aproape am sarit de pe canapea(cursa grea rau )...ma felicita echipa alea alea si ma baga la interviu; pentru un moment chiar ma simteam pilot.Dupa cateva curse castigate am observat ca intrebarile se repetau incontinuu si raspunsurile erau mereu aceleasi. Mai multa diversitate in acest plan n-ar strica.
    In legatura cu damage...cred ca damage-ul e mai vizual si mai bine influentat cand joci pe nivele de dificultate mai mari; momentan joc pe ala inainte de expert, deci nu chiar cel mai greu.

    Totusi cum va descurcati pe Silverstone ? eu cam ceva probleme in primul sector, pierd secunde bune in curbele alea consecutive.Am observat ca daca accelerez prea tare masina iese in decor la ultima curba. Stiu ca depinde de setari, dar la BMW Sauber nu prea am nici cea mai grozava masina. ( ce sa zic, ma ia pe linie dreapta Force India de multe ori ) Anyway in rest imi place mult, mai ales cand scot timpi frumosi.

  8. #188 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Eu ma descurc binisor pe Silverstone. Nu mai stiu pe ce loc am terminat (sper sa bage si ei o arhiva a rezultatelor or something in 2011), dar stiu ca pe primul sector scoteam timp bun. Intru flatout in primul viraj, o frana scurta inaintea celui de-al doilea (pe care il iau in frana de motor), apoi acceleratie graduala in al 3-lea si ies flatout din al 4-lea, spre linia dreapta.

    Parca scoteam in jur de 28,5 secunde pe sectorul ala.

    ---------- Post added 08-08-2011 at 08:33 PM ----------

    0:25,867 pe sectorul 1.
    Timpul total e de 1:30.5, departe rau de recordul din Leaderboards (1:12 pt Xbox).

    ---------- Post added 08-08-2011 at 08:38 PM ----------

    Hm..ceva nu-i in regula cu timpul ala. Pe net vad lap-uri aproape perfecte, in jur de 1:23 - 1:24.

  9. #189 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Pot face ceva ca inainte de cursa sa aleg cate opriri la pit-uri sa fac? Sau macar cand anume in cursa, ca e foarte enervant ca in tura 3 sa intru la pit-uri iar apoi sa merg linistit inca 10 ture

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 10 of 10 FirstFirst ... 8 9 10

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts