Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 9 of 10 FirstFirst ... 7 8 9 10 LastLast
Results 161 to 180 of 189

Thread: F1 2010

  1. #161 SP
    Member Lazarica's Avatar
    Daca joaca cineva online sa imi spuna si mie...am intrat ieri,e bestial pe multiplayer...

  2. #162 SP
    Member DeianD's Avatar
    Quote Originally Posted by GS0Ls View Post
    YouTube - F1 2010 Fake AI During Race?

    Asta daca mai aveati vreun dubiu ca jocul e nefinisat si scriptat in draci...
    Da, ai dreptate.

  3. #163 SP
    Member raptorscream's Avatar
    [All] AI Issues Response - Codemasters Forums

    si cica "some responses are full of bul****" din cate am citit prin threaduri ...

  4. #164 SP
    Member Lazarica's Avatar
    Joaca cineva online ? luam si noi trofeele alea ? s-a bagat cineva sa faca sezonul pe expert ?

  5. #165 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Pt cei care il jucati pe PS3 am o intrebare:

    Se poate seta maneta ca Steering-ul sa fie pe analogul stanga iar Acc-Brake pe cel din dreapta? Va rog un raspuns cei care il aveti deja. Vreau sa-mi cumpar si eu jocul si sunt interesat de acest aspect.Mersi
    Attached Images Attached Images ps3_buttonss.jpg

  6. #166 SP
    Senior Member nameless_fear's Avatar

  7. #167 SP
    Junior Member ClauDju's Avatar
    buna, in ceea ce pirveste intrarea-iesirea de la box, e adevarat , s-ar putea sa intri primul si sa iesi cu pozitii multe in urma, asta datorita faptului k de exemplu: dupa ce termini schimbul in pit stop, mecanicul nu te lasa sa iesi pe banda de pit pana cel din spatele tau nu trece de tine, iar daca ai mai multi, tot atatea pozitii pierzi....interesant, eu am patit..

    ---------- Post added 26-10-2010 at 04:02 PM ----------

    pt game online la f1 2010 PSN: ClauDju, dati-mi add sa jucam multiplayer

  8. #168 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar

  9. #169 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Oare cum e posibil ca nici una dintre masinile oponentilor, in conditii de Heavy Rain, sa nu scoata absolut niciun fel de jerba de apa in urma lor...mi se pare penibila rau de tot treaba asta


  10. #170 SP
    Member Lazarica's Avatar
    cu noul patch sunt mult mai multe minusuri...de exemplu scad dramatic framerate-urile la boxe...si pe monaco care e circuit mic stradal...merge foarte aiurea in fata boxelor cand treci pe acolo... inca nu am testat si alte circuite dar e un minus mare asta ...

  11. #171 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Quote Originally Posted by Lazarica View Post
    si pe monaco care e circuit mic stradal...merge foarte aiurea in fata boxelor cand treci pe acolo... inca nu am testat si alte circuite dar e un minus mare asta ...
    Te referi la linia standurilor sau mai exact cand esti pe circuit in dreptul standurilor?

  12. #172 SP
    Member Lazarica's Avatar
    pe circuit in dreptul standurilor....la mai multe trasee vad ca face...

  13. #173 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Quote Originally Posted by Lazarica View Post
    pe circuit in dreptul standurilor....la mai multe trasee vad ca face...
    Scad framerate-urile pe circuit?...penibil.Domnii de la Codemasters au vrut sa repare dar cred ca mai rau au stricat

  14. #174 SP
    Member Lazarica's Avatar
    As mai vrea o parere ceva,poate mai posteaza cineva ca sa stim sigur cum e...la mine merge mai aiurea cu patch-ul...in unele momente

  15. #175 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Pai si nu poti sa stergi patch-ul si sa joci fara el...ma refer ca sa nu faci acel mic update cand bagi jocul?

  16. #176 SP
    Member Lazarica's Avatar
    poti sa-l stergi...dar trebuie instalat iar jocul...merge si fara dar nu mai poti juca multiplayer fara patch...nu te lasa sa te conectezi la PSN

  17. #177 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Quote Originally Posted by Lazarica View Post
    poti sa-l stergi...dar trebuie instalat iar jocul...merge si fara dar nu mai poti juca multiplayer fara patch...nu te lasa sa te conectezi la PSN
    Dap...minunat

  18. #178 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Quote Originally Posted by Lazarica View Post
    cu noul patch sunt mult mai multe minusuri...de exemplu scad dramatic framerate-urile la boxe...si pe monaco care e circuit mic stradal...merge foarte aiurea in fata boxelor cand treci pe acolo... inca nu am testat si alte circuite dar e un minus mare asta ...
    In sfarsit am intrat si eu in posesia jocului si pot sa spun ca eu nu am dat peste asemenea pb...cel putin pana acum totul pare in regula.

  19. #179 SP
    Senior Member TiBiKiMiR's Avatar
    Imi spuneti si mie cum naiba obtin trofeul Taking it online (You have beaten the rest to win your first online ranked Grand Prix)...am reusit sa castig cateva curse online dar nu mi-a dat acest trophy.

  20. #180 SP
    Member Lazarica's Avatar
    tre sa castigi un GP online...nu o cursa.... GP = calificari si cursa propriuzisa...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 9 of 10 FirstFirst ... 7 8 9 10 LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts