Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 11 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast
Results 21 to 40 of 218

Thread: Rage

  1. #21 SP
    Member anes's Avatar

  2. #22 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Borderlands cu grafica mai buna si cu mai multa activitate prin orase, nu-i o reteta rea

  3. #23 SP
    Senior Member Nash's Avatar

  4. #24 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar

  5. #25 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Asa s-a spus si despre Crysis 2, ca ar dura 12h, dar de fapt dureaza doar jumate. Deja nu mai cred chestiile astea...

  6. #26 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    la Crysis 2 depinde de abordare...in medie dureaza 9-10h....daca Rage va fi scriptat asemenea lui Black Ops va avea 15 ore..

  7. #27 SP
    Senior Member Diesel's Avatar


    Mai ales dupa trailerul asta, jocul pare tot mai mult un Borderlands (din absolut toate punctele de vedere) cu grafica mai buna si varietate mult mai mica la armament

  8. #28 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Cu aceeasi parere am ramas si eu. Si, din pacate, fac parte din acea categorie de oameni carora nu le-a placut Borderlands. Sper sa fie mai mult decat atat...

  9. #29 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Mie mi-a placut mult Borderlands si l-am jucat la fel de mult, dar tot nu as mai da inca 60-70 de dolari pe un Borderlands mai finisat

  10. #30 SP
    Senior Member Nash's Avatar



  11. #31 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Rage: Anarchy Edition Announced - PlayStation 3 News at IGN

    The Anarchy Edition will allow players to access two special weapons, the Double Barrel Shotgun and the Fists of RAGE. Additionally, players will have access to the Rat Rod Buggy, which will replace your standard in-game buggy, and the Crimson Elite Armor, giving you an extra defensive boost.
    Attached Images Attached Images rage_anarchy_edition_13031557793753.jpg 198713-rageae_header.jpg crimson-elite-level-4-armor_final_sm-noscale.jpg double-barrel-shotgun_final_sm-noscale.jpg fistsofrage_final_sm-noscale.jpg rat_rod_final_sm-noscale.jpg

  12. #32 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Chiar imi place... Sper sa aiba cat mai multe elemente RPG, si devine noul Fallout

  13. #33 SP
    Senior Member Nash's Avatar

  14. #34 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by Killswitch View Post

    Nu stiu ce sa zic...in filmulete parea mult mai frumos...in pozele alea vad texturi low res si o paleta de culori mai slaba si ca aia din Quake 1.

  15. #35 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Quote Originally Posted by RaverX View Post
    Nu stiu ce sa zic...in filmulete parea mult mai frumos...in pozele alea vad texturi low res si o paleta de culori mai slaba si ca aia din Quake 1.
    Pai trebuie sa ne invatam de acum ca la Battlefield 3: trailere si prezentari facute in versiunea de PC, ca sa "set the benchmark".

  16. #36 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Mie nu mi se pare ca arata rau. Texturi fotorealiste, iluminare buna, animatii fluide la inamici, din punctul asta de vedere, mi se pare mai mult decat ok

  17. #37 SP
    Senior Member Krusht's Avatar
    .

  18. #38 SP
    Member SwingShot's Avatar
    Alea sunt toate armele? Aia e tot ce au putut sa faca atatia ani? Sa nu mai zic ca nu ies deloc din tiparul "pistol shotgun mitraliera bazuca" pe care il vad de atatia ani. I am dissapoint.

  19. #39 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by SwingShot View Post
    Alea sunt toate armele?
    Nu, lol. Ăsta e primul gameplay pe care l-ai văzut?

  20. #40 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by Krusht View Post
    Daca as fi vazut filmuletul asta inainte sa stiu de Rage as fi zis ca e un addon reusit la Quake 4. Sunt din ce in ce mai dezamagit de id Tech 5, cel putin in filmulete si in poze arata aproape identic cu id Tech 4 (engine vechi de aproape 10 ani de zile).

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 2 of 11 FirstFirst 1 2 3 4 ... LastLast

Similar Threads

  1. Rage By sam in forum English
    Replies: 0 Last Post: 10-10-2011, 22:32
  2. RAGE Videos By Bobby in forum Videos
    Replies: 25 Last Post: 11-08-2011, 19:57
  3. Replies: 0 Last Post: 29-06-2011, 20:19
  4. Rage amanat pe Octombrie By Chris in forum Console News
    Replies: 0 Last Post: 10-06-2011, 11:28
  5. User Preview: RAGE By hibrid13 in forum Game Reviews & Previews
    Replies: 10 Last Post: 27-02-2011, 05:05

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts