Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 12 of 29 FirstFirst ... 2 10 11 12 13 14 22 ... LastLast
Results 221 to 240 of 565

Thread: E3 2010

  1. #221 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Quote Originally Posted by Pastilutza View Post
    Vreau sa aud aceleasi comentarii si atunci cand Sony va prezenta "PlayStation Move"(sper ca zic bine).
    Nimeni nu va sta in PS Move,crede-ma!Toti astepa de la SONY lucruri ca si Killzone 3,Socom 4,inFamos 2,Resistance 3,Gran Turismo 5,Motorstorm 3,LBP 2,etc.Nu stiu ce se va face cu Kinect sau cum s-o chema dar pe Move va merge sigur sa joci Resident Evil si Socom 4,jocuri care atrag si gameri mai hardcore,sa speram ca vin si altele pe ambele console!

    Quote Originally Posted by Mika View Post
    Mda... ala e Peter Molyneux.
    Ce conteaza?Ai vazut cum vorbea?Parca era .......macar sa aduca un om de la care sa intelegi mai ales ca e si lag pe gametrailers si alte site-uri de stream live!

  2. #222 SP
    Senior Member tray's Avatar
    se poate sa facem un thread special e3- fanboys discussion?

  3. #223 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by consol3 View Post
    dar pe Move va merge sigur sa joci Resident Evil si Socom 4,care atrag si gameri mai hardcore sa speram ca vin si altele pe ambele console!
    Nu imi spune. Vei juca Killzone cu Move. Hai sa fim seriosi. Oricat de precis va fi, nu va depasi controllerul in veci.

  4. #224 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    Nu imi spune. Vei juca Killzone cu Move. Hai sa fim seriosi. Oricat de precis va fi, nu va depasi controllerul in veci.
    Nici nu te contrazic dar cu siguranta voi juca LBP cu el daca imi voi permite unul...si chiar merita incercat si ceva gen Socom sau RE cu Move-ul ala.
    P.S. Vei obosi de doua ori mai repede jucandute al Move sau Kinect decat la un controler normal
    L.E. Dj Mo nu am vazut bine citatul pus de tine si am refacut postul,apropo stii cum e...pana nu incerci nu crezi!

  5. #225 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Pai si asa ajungem la jocuri din gama "Fun", in nici un caz "Hardcore".

  6. #226 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    Pai si asa ajungem la jocuri din gama "Fun", in nici un caz "Hardcore".
    Sa nu comparam LBP cu alde eyepet, kineticals, my fitness trainer si hai sa sarim in barca.

  7. #227 SP
    Member LeGenD's Avatar
    Quote Originally Posted by consol3 View Post
    Nimeni nu va sta in PS Move,crede-ma!Toti astepa de la SONY lucruri ca si Killzone 3,Socom 4,inFamos 2,Resistance 3,Gran Turismo 5,Motorstorm 3,LBP 2,etc.Nu stiu ce se va face cu Kinect sau cum s-o chema dar pe Move va merge sigur sa joci Resident Evil si Socom 4,care atrag si gameri mai hardcore sa speram ca vin si altele pe ambele console!
    in sfarsit sunt de acord cu tine pentru prima data kinderus...felicitari...

  8. #228 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...unde se poate vedea EA?

  9. #229 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Quote Originally Posted by LeGenD View Post
    in sfarsit sunt de acord cu tine pentru prima data kinderus...felicitari...
    Te rog frumos sa te abtii sa nu ne luam cate un pentru offtopic!

  10. #230 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by pooaul View Post
    Sa nu comparam LBP cu alde eyepet, kineticals, my fitness trainer si hai sa sarim in barca.
    Altul care compara mere cu pere. Mai taica, da nu te pune nimeni sa joci EyePet pentru ca probabil nu este de tine. Fac pariu ca pentru tine, tot ce se joaca pe Wii, este praf.

  11. #231 SP
    Manager paul's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    ...unde se poate vedea EA?
    IGN, GameSpot, dar eu sper sa isi revina GT.

    Chiar de la EA live stream: EA at E3 Live Stream - EA Games

  12. #232 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by erik95 View Post
    E vorba de mangaiat un animal sau de dansat, nu de intrat in razboi sau de mers cu 400km/h. E o mare diferenta!
    Eu sunt gamer de la 6 ani. Am 26 in prezent. Iti garantez ca nu sunt un distrus, am o tona de prieteni, ies tot timpul la orice se iveste si tot voi cumpara produsele care o sa le scoata xbox. Daca pui problema asa si ce facem noi acum este non-life.

    Referitor la gameri hardcore care nu vor asa ceva ai dreptate. Dar baza este majoritatea care joaca de "fun" ca mine. Joc si un killzone si un gow si un sf si orice imi pica. Nu joc pentru platine, topuri, samd... joc din pura distractie.

  13. #233 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Youtube a mers impecabil si la calitate okay

  14. #234 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    ...unde se poate vedea EA?
    EA at E3 Live Stream - EA Games

  15. #235 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Quote Originally Posted by Dj Mo View Post
    Altul care compara mere cu pere. Mai taica, da nu te pune nimeni sa joci EyePet pentru ca probabil nu este de tine. Fac pariu ca pentru tine, tot ce se joaca pe Wii, este praf.
    Era vorba de jocuri lame, consol3 a zis ca el vrea sa joace lbp2 si tu i-ai atras atentia ca ajunge iar la jocuri "fun".
    Prin asta mi s-a parut ca tu pui in aceeasi oala Lbp cu jocuri gen eyepet, de aici si reply-ul meu.

    LE: Prost pariu faci.

  16. #236 SP
    Member andreivladp's Avatar
    in sfarsit merge GT...

  17. #237 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by pooaul View Post
    Era vorba de jocuri lame, consol3 a zis ca el vrea sa joace lbp2 si tu i-ai atras atentia ca ajunge iar la jocuri "fun".
    Prin asta mi s-a parut ca tu pui in aceeasi oala Lbp cu jocuri gen eyepet, de aici si reply-ul meu.
    Mai omule. Intelege odata. Vrei sa iti fac o poza in Paint? Tu consideri "lame" EyePet, la varsta pe care o ai. Fi-mea la 4 ani, il considera super joc. La fel ca si pe LBP. Eu nu am jucat nici unul pentru ca nu sunt pentru mine. Asta nu inseamna ca le consider "lame". Ar trebui sa te uiti putin pe serverele EyePet, ca sa vezi cati copii se joaca, copii pe care probabil ca ii crezi retardati, ca joaca ceva atat de "lame". Daca ar face jocuri numai persoane ca tine si erik, cred ca toate jocurile ar fi 15+, 18+. Copiii, gen fi-mea, ar avea interzis la console/jocuri.

  18. #238 SP
    Senior Member pooaul's Avatar
    Bai "omule" hai ca iti desenez eu, ca vad ca nu intelegi.

    Tu ai pus lbp in categoria de jocuri fun/lame/casual/adresate altui target/ cum mama ei vrei sa le zici si eu ti-am atras atentia ca sunt diferite (ar trebui sa joci LBP daca nu ai facut-o). Apoi ca reply imi spui sa nu compar eu mere cu pere.
    Eu nu m-am bagat in discutia legata de cum ar trebui sa fie jocurile, nu ma baga nici tu.
    Attached Images Attached Images lbp.jpg

  19. #239 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Te-ai aprins ca un chibrit, iar diferenta de la bai la mai, este imensa, cel putin pentru mine. Acum ma scuzi, ma duc sa dau niste headshots in LBP si sa ma injur cu niste americani, ca doar na, mi-am permis sa jignesc acest joc, introducandu-l in categoria "Fun".

    Invata sa nu mai fii atat cu nasul pe sus, pentru ca nu iti sta bine. Si nu in ultimul rand nu mai desconsidera atat de mult oamenii.

  20. #240 SP
    Senior Member tray's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 12 of 29 FirstFirst ... 2 10 11 12 13 14 22 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts