Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 14 of 29 FirstFirst ... 4 12 13 14 15 16 24 ... LastLast
Results 261 to 280 of 565

Thread: E3 2010

  1. #261 SP
    Admin MonkY's Avatar
    ... insa mai bine arata Bulletstorm, si are si feelingul de Gears (se putea sa nu fie si nenea Cliff pe-acolo ?)
    Daca arata asa bine de-acum... pana in Februarie 2011 cred ca o sa fie o nebunie...

    ---------- Post added 15-06-2010 at 01:20 AM ----------

    Quote Originally Posted by Laurentiu View Post
    Pe celelalte platforme va arata altfel?
    I have no clue... live demo au facut doar pe X360... Nu pot sa ma pronunt decat la ce vad

    BTW, e primul meu E3 live HD streaming pe 50". I feel like i'm there

  2. #262 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Cand am auzit numele Bulletstorm am zis "Sa vezi ce porcarie de joc". Acum dupa ce am vazut putin din joc sunt uimit. O sa fie un must buy. Superb, mai ales faza de la sfarsitul de la demo

    Tam-tam-tara - Star wars

  3. #263 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Bioware prezinta: Star Wars The Old Republic. Arata bine. Din pacate, azi nu au gameplay, doar un nou trailer... insa au promis ca maine va fi disponibil playable demo. I'm in love...

    Si cam asta cred ca a fost conferinta EA...

  4. #264 SP
    Senior Member DeathWings's Avatar
    Doamne cum arata Star Wars... dar din pacate imi e teama ca tot nu au ce sa faca WoW-ului

  5. #265 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    ala era cinematic, nu gameplay.

  6. #266 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    [url]


    Ala e foarte bucuros ca e glossy black. ...like...I dunno, PS3 glossy black?

  7. #267 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Mi-au placut mult personajele din Bulletstorm cu replicile lor, clar marca Epic. De Star Wars... mai are rost sa zic?

  8. #268 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by DeathWings View Post
    Doamne cum arata Star Wars... dar din pacate imi e teama ca tot nu au ce sa faca WoW-ului
    Pai e bine. Pentru ca unii chiar ar trebui sa fie "trapped" in loop-ul numit WoW sau CounterStrike. Asa putem si noi ceilalti sa ne delectam cu goodies-urile, fara sa fim deranjati de "Cumperi gold ?" sau "Vrei wallhack ?"

  9. #269 SP
    Senior Member DevilBringer's Avatar
    star wars va detrona WoW, sunt sigur.

    exista sansa sa vad conferinta ubisoft in reluare ? numai am timp acum si mor de somn.

  10. #270 SP
    Senior Member DeathWings's Avatar
    Quote Originally Posted by h0stile View Post
    ala era cinematic, nu gameplay.
    Stiu h0stile, insa am impresia ca grafica este cea din joc

    Tocmai Monky, nu e bine. Asa s-a intamplat si cu Warhammer (care dupa mine e un joc superb) insa nefiind multe subscriptii incep sa il abandoneze incetul cu incetul si imi e frica sa nu cumva sa pateasca la fel si Star Wars.

    Cat despre partea ca sunt prins in loopul numit WoW nu cred ca e cazul, intr-adevar am cele mai multe caractere si cel mai mult gametime in wow insa nici nu e nici un mmorpg pe piata pe care sa nu il fi incercat si si jucat cu placere

  11. #271 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    N-am vazut conferinta si nu inteleg ce e kinect ala. Ma poate lumina cineva si pe mine va rog?
    E aceeasi chestie cu natal? Sau spun o tampenie?

  12. #272 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Quote Originally Posted by Mika View Post
    Mi-au placut mult personajele din Bulletstorm cu replicile lor, clar marca Epic. De Star Wars... mai are rost sa zic?
    Pacat ca nu e produs de Epic .
    Trailer-ul din Star Wars a fost facut tot cu Unreal Engine 3.

  13. #273 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by zNowkid View Post
    Deci unde anume preorder pentru a intra in beta ( Medal of Honor)?
    Intri aici: http://www.gunclub.ea.com/ iti faci user si astepti sa apara Beta-ul. Oricum e hammered la greu site-ul, ma tem ca momentan nu ai sanse

  14. #274 SP
    Senior Member DevilBringer's Avatar
    kinect e natal, doar ca au schimbat numele.

    exista sansa sa prind reluare ?

  15. #275 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    N-am vazut conferinta si nu inteleg ce e kinect ala. Ma poate lumina cineva si pe mine va rog?
    E aceeasi chestie cu natal? Sau spun o tampenie?
    http://www.consolegames.ro/forum/f7-...la-xbox-360-a/

    ---------- Post added 15-06-2010 at 01:37 AM ----------

    Uitati-va acum, ca se joaca live demo FPS's cu Move pe IGN E3 (Youtube)

  16. #276 SP
    Member LeGenD's Avatar
    Quote Originally Posted by Laurentiu View Post
    Pe celelalte platforme va arata altfel?
    da...pe pc o sa arate cel mai bine...toate jocurile multiplatform arata mai bine pe pc...si stii si tu de ce banuiesc...

  17. #277 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Nu prea e Live

  18. #278 SP
    Member LeGenD's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    http://www.consolegames.ro/forum/f7-...la-xbox-360-a/

    ---------- Post added 15-06-2010 at 01:37 AM ----------

    Uitati-va acum, ca se joaca live demo FPS's cu Move pe IGN E3 (Youtube)

    @monky:daca te referi la socom...tin sa te anunt ca nu e live

  19. #279 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    da rasko . kinect sau cum se numeste e noua denumite pt natal . sincer nu inteleg de ce i-au schimbat numele . Nu am fost prea impresionat de motion controller-ul celor de la Ms . singurul joc care mi-a placut a fost acela gen dance dance revolution . In rest , copii de wii sports , wii fit si ps eye toy.
    BTw ce are a fost cinematic-ul de la Star wars . That game is going to be awesome .
    L.E. damn ce spor are lumea la postat . eu la ora asta abea am reusit sa scriu mesajul de mai sus intr-un minut si un pic . Cred ca nu mai stau pana la conferinta ubisoft

  20. #280 SP
    Member maweryck's Avatar
    Da man ...e aceeasi chestie . Project natal a devenit kinect .Daca ar fi sa ma intrebati pe mine , o prostie si o greseala de marketing , dar ce stiu eu , ei au o armata de angajati .
    Nu pot sa zic decat ca mi s-a parut epic tot ce s-a intamplat la conferinta de presa EA . Deja ma gandesc numai la MOH, Hot Pursuit , Bulletstorm , Dead Space 2 , Crisys 2 ...OMFG .Cand o sa le joc pe toate ? ca sa nu mai spun ca toate au multiplayer

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 14 of 29 FirstFirst ... 4 12 13 14 15 16 24 ... LastLast

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts