Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 172 of 282 FirstFirst ... 72 122 162 170 171 172 173 174 182 222 272 ... LastLast
Results 3,421 to 3,440 of 5621

Thread: Grand Theft Auto V - GTA 5 - GTA Online

  1. #3421 SP
    Member raptorscream's Avatar
    Dupa crearea caracterului, este un cut-scene si cursa de masini + 2-3 chesti de facut si pe urma e Free Roam.
    Banii se cumpara de pe xbox/psn market.

    Eu am free-aim si e mai bun decat auto mai ales in MP cand ai multi inamici

  2. #3422 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Se pare ca sunt probleme cu serverele acum. Nu reusesc sa ma loghez. Cand dau pe MP imi spune ca serverele nu sunt disponibile momentan.

  3. #3423 SP
    Senior Member Trefla's Avatar

    O scena din Breaking Bad care se potriveste perfect

  4. #3424 SP
    Member raptorscream's Avatar
    apasati X/[] sadati retry la conexiune, si mie imi aparea la fel si dupa 3-4 incercari mi'a intrat (pe360)

  5. #3425 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Tu cum intri in online ? Din loading screen ? Sau din joc, schimband personajul ?

    Eu daca schimb personajul din joc, imi ramane in ecran negru si citeste dvd-ul incontinuu.

  6. #3426 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Eu zic sa mai facem 2 thread-uri separate pt GTA V Online: unul pe aria Xbox360 si altul pe aria PS3 (nu acum, cand om incepe sa jucam mai multi, acum sunt probleme vad).

  7. #3427 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    acum cand m-am conectat la PSN mi-a aparut mesaj in joc ca Jhon ala din RDR e availible pt MP, chestia asta e valabila si cu Max Payne?

  8. #3428 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Voi nu jucati ? Am intrat pe un server gol. Eram singur pe harta
    Acum sunt pe un server cu 3 oameni. Mai devreme am fost pe unu cu 2. Nu inteleg cum se face match-ing-ul si unde e lumea...

  9. #3429 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    a trecut ziua si nu am apucat sa joc 30 de minute multiplayer...

  10. #3430 SP
    Member raptorscream's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Tu cum intri in online ? Din loading screen ? Sau din joc, schimband personajul ?

    Eu daca schimb personajul din joc, imi ramane in ecran negru si citeste dvd-ul incontinuu.

    Am incercat ambele, cand am dat din loading screen imi dadea probleme cu serverele, cand am incercat din SP aveam si eu aceasi problema cu ecranul negru.
    Cand am reusit sa ma conectez a fost din SP, da' m'am miscat putin prin SP inainte sa trec in MP ca sa'si incarce harta si sa mai citeasca din date

    Incercati sa va conectati prin ambele variante, dar cand treceti din SP in MP nu dati direct cum se incarca jocul, furati si voi o masian cu caracterul, plimbati-va cateva strazi si ep urma treceti pe caracterul de MP

  11. #3431 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    eu m-am lasat pagubas... mai intru peste o ora sau daca nici atunci nu merge intru d-abea maine (sa speram ca maine merge)

  12. #3432 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Cred ca toti s-au lasat, pentru ca se intra foarte usor acum, dar efectiv nu este lume... I don't get it...

  13. #3433 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Eu am incercat si acum din sp si degeaba.

  14. #3434 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    O fi vreun bug de nu merge din SP. Iesi din joc si cand intrii, apasa A sa intrii direct in online.

  15. #3435 SP
    Member j0hnnyReaper's Avatar
    Cand intru in Online imi arata prima misiune (cred ca este o cursa), dar se incarca doar si apar din cand in cand cativa oameni... cred ca incerc si eu maine.

  16. #3436 SP
    Junior Member varzalacuptor's Avatar
    salut am o problema am facut 30% din misiuni ultima minisub si nu imi mai apare pe harta misiuni sa le fac gen: T B M etc..si ma invart degeaba prin oras ce ar putea avea ? ma joc pe ps3 jocul nu e special sau collection original

  17. #3437 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Hai ca a mers prima cursa dar se misca in poze

  18. #3438 SP
    Member excess's Avatar
    Si pana la urma cum e?? Cu limita de playeri pe harta/ server?? Nu suntem toti "la gramada"?

  19. #3439 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Quote Originally Posted by varzalacuptor View Post
    salut am o problema am facut 30% din misiuni ultima minisub si nu imi mai apare pe harta misiuni sa le fac gen: T B M etc..si ma invart degeaba prin oras ce ar putea avea ? ma joc pe ps3 jocul nu e special sau collection original

    Iesi din joc si reintra.

  20. #3440 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Quote Originally Posted by excess View Post
    Si pana la urma cum e?? Cu limita de playeri pe harta/ server?? Nu suntem toti "la gramada"?
    Nope , 16 playeri max.Poti alege sa dai join intr-un lobby cu cineva din crew totusi.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Grand Theft Auto VI - GTA 6 By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 285 Last Post: 27-04-2024, 01:16
  2. Grand Theft Auto IV - GTA 4 By MonkY in forum Console Club
    Replies: 10 Last Post: 20-01-2021, 23:32
  3. Grand Theft Auto V By sam in forum English
    Replies: 0 Last Post: 26-10-2011, 05:54
  4. Grand Theft Auto 4 Complete By paunstefan in forum Console News
    Replies: 8 Last Post: 12-10-2010, 20:47

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts