Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 222 of 282 FirstFirst ... 122 172 212 220 221 222 223 224 232 272 ... LastLast
Results 4,421 to 4,440 of 5621

Thread: Grand Theft Auto V - GTA 5 - GTA Online

  1. #4421 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Eeee, hai sa nu o dam in glume proaste, ca nu cred ca este cazu. Stai tu linistit, ca angajatii aia carora le plangi tu de mila, sunt platiti pentru asa ceva. Am avut si eu partea mea de chestii de genu, acum mai bine de 10 ani, cand lucram ca angajat pe raionul de media de la diverta (pe un salariu mizer) si stiu foarte bine ce vorbesc.

    O sa fie plin de pustani de liceu si de persoane care nu au sau abia au implinit 18 ani, precum si de puradei cu parintii, care nu au ce cauta acolo iar organizatorii le vor da jocurile, chiar daca sunt 18+ pentru ca asa se face in tara asta.

  2. #4422 SP
    Member eNHajeL's Avatar
    Da, angajatii sunt platiti dar gandeste-te. Orele suplimentare sunt de la big boss iar lui daca nu-i pasa de gameri nu avea rostul sa stea nimeni dupa program. Lasand ironia la o parte, de ce nu poti aprecia lansarile ca in strainatate? E foarte ok pentru cei care au timp liber. Daca peste tot se lanseaza noaptea, de ce sa romanizam acest lucru? Imi aduc aminte cu ocazia lansarii Diablo 3 PC, era organizat tot noaptea si erau doar vreo 10 persoane in Targu Mures dar sa vezi ce fete pline de entuziasm si ce buna dispozitie a fost. Cred ca nici nu trebuie sa zic ca a doua zi am mers rupt la lucru dar a meritat.

  3. #4423 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Tu crezi ca lansarile astea se fac pentru gameri ?

    Un joc are cea mai mare vanzare la lansare. Lansarile astea sunt "obligatii contractuale" ale magazinului si nu dau 2 bani pe noi. Stiu ca nu e cazul GTA V, care se va vinde indiferent, dar incerc sa-ti explic faptul ca pentru producatori/comercianti, asta nu este decat o reclama si nimic mai mult.

  4. #4424 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Din ce am inteles, la 23:30 e pe raft...daca vreti mergeti si-l luati direct.

  5. #4425 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    si au 10 premii... 5x xbone si 5x ps4.

  6. #4426 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Am reusit sa votbesc la altex cu o duduie si a spus ca cel mai devreme poate fi livrat pe 18....ca lansarea este pe 18.

    Concluzie: Nu mai dau precomanda la Altex. Ma voi duce in magazin sa ridic jocul de acum...nu ma mai complic cu precomenzi.

  7. #4427 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Nu ar fi o problema livrarea maine, e chiar normal sa fie asa, dar eu personal m-as mira sa-mi vina maine, mai ales ca nu m-au anuntat nimic momentan...

  8. #4428 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Am primit si eu mail-ul conform caruia jocul a intrat deja in stoc. Astept sa vad ce se intampla maine.

  9. #4429 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Update: M-a sunat duduia inapoi. A zis ca in cursul zilei de astazi le ajunge in stoc de la furnizor si ca maine ar trebui sa ajunga. Le-am zis ca daca nu ajunge marti anulez comanda si-l voi lua din magazin.

  10. #4430 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Pai cum abia azi ajunge in stoc la Altex ? Ce a fost cu mail-ul de sambata noaptea ?

  11. #4431 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Nu stiu...va zic ce a zis tanti.
    P.S: Poate la sedii, o fi in depozitul central...habar nu am.

  12. #4432 SP
    Member DiablQ's Avatar
    Am vorbit cu aia de la Emag si maine e posibil sa am jocul,eu zic sa incercati la Emag

  13. #4433 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    La mine s-a download-at........
    Se activează la 2 noaptea, so... Maine.

  14. #4434 SP
    Member DiablQ's Avatar
    la 2 noaptea?,nu e normal la 12?

  15. #4435 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Ora din UK.

  16. #4436 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    00.00 gmt

  17. #4437 SP
    Member dtancu's Avatar

    Grand Theft Auto 5 - GTA V

    Pana una-alta, preload complete la digital edition de pe UK shop

  18. #4438 SP
    Senior Member Trefla's Avatar
    Caracterele clipesc in first person.


  19. #4439 SP
    Member DiablQ's Avatar
    Credeam ca la ora Romaniei.

  20. #4440 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    În ce fel clipesc? Sau care caractere? NPC-urile sau jucătorul?

    Sper ca n-o sa avem "blackout-uri" de fracțiuni de secunda......

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 222 of 282 FirstFirst ... 122 172 212 220 221 222 223 224 232 272 ... LastLast

Similar Threads

  1. Grand Theft Auto VI - GTA 6 By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 285 Last Post: 27-04-2024, 01:16
  2. Grand Theft Auto IV - GTA 4 By MonkY in forum Console Club
    Replies: 10 Last Post: 20-01-2021, 23:32
  3. Grand Theft Auto V By sam in forum English
    Replies: 0 Last Post: 26-10-2011, 05:54
  4. Grand Theft Auto 4 Complete By paunstefan in forum Console News
    Replies: 8 Last Post: 12-10-2010, 20:47

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts