Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 224 of 282 FirstFirst ... 124 174 214 222 223 224 225 226 234 274 ... LastLast
Results 4,461 to 4,480 of 5621

Thread: Grand Theft Auto V - GTA 5 - GTA Online

  1. #4461 SP
    Member SavePluto's Avatar
    Vaaaaaai ce incet il instaleaza and now we play the waiting game.

  2. #4462 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Singurul bonus pe care il primesti este acel milion de dolari (la pre-order) ?

  3. #4463 SP
    Member Kupy's Avatar
    Dacă e cineva care nu a mai jucat de anul trecut (ca mine) și vrea sa își transfere caracterul, NU MERGE. Intră mai întâi pe ps3 și joaca, și apoi cred ca o sa meargă. Eu am pierdut caracterul. Au zis ca încearcă sa rezolve :/

  4. #4464 SP
    Junior Member stapanul01's Avatar

    Cool Grand Theft Auto V

    Salutare,
    Stiind ca jocul a aparut si probabil ca azi va ajunge si la mine , urmatorul pas este sa imi gasesc parteneri de joaca pentru GTA Online !
    Date de contact :

    PS4: LeXuLeTz
    Skype: stapanul01
    Attached Images Attached Images grand_theft_auto_gta_v.jpg

  5. #4465 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Ma uit acum la flavi_us, jocul arata super ok prin Share Play.

    PS: atenție, FishyBon3 nu e disponibil pt asa ceva, egoist...

    PPS: muzica nu se aude prin Share Play

  6. #4466 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Ee na si tu...eu incerc sa-mi transfer caracterul si nu merge ...imi zice ca nu am jucat.

  7. #4467 SP
    Member SavePluto's Avatar
    Acum serios, e ceva problema de la mine ca se instaleaza asa greu? Sau si la voi asa s-a miscat? Este ceva penibil.. nici maine nu o sa ma joc cu viteza asta. Solutii?

  8. #4468 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    un offtopic mic dar cu subiect the ontopic : inca nu am luat jocuri de la Emag dar m-am decis ca azi sa imi cumpar GTA-u de la ei ca e mai aproape de lucru, ce vrea sa va intreb ca in orice sediu de Emag sunt jocuri de vanzare? sau numa sediile centrale?

  9. #4469 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Mda aparent trebuie sa ai contul vechi pe care ai jucat online...

  10. #4470 SP
    Banned asperas's Avatar
    Quote Originally Posted by PoisonRemedy View Post
    un offtopic mic dar cu subiect the ontopic : inca nu am luat jocuri de la Emag dar m-am decis ca azi sa imi cumpar GTA-u de la ei ca e mai aproape de lucru, ce vrea sa va intreb ca in orice sediu de Emag sunt jocuri de vanzare? sau numa sediile centrale?

    poti rezerva cu optiune de ridicare de la sediu ori iti vine acasa! nu au jocuri la raft cum s-ar spune

    ---------- Post added 18-11-2014 at 16:17 ----------

    Stiti cumva au jocul in mag Altex..nu de altceva dar sa nu imi pun sotia pe drumuri degeaba..?

  11. #4471 SP
    Member em1n3m16's Avatar
    BONUSU ALA DE 500.000 IN STORY SI 500.000 online se mai da sau nu? am facut pre-order la joc deci ar trebui sa mi-l dea da io nu vad nici un 500.000 nicaieri

    Add on PS4: xTorres169

  12. #4472 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    In carcasa de Xbox One am gasit un carton cu codul pentru preorderul de 1mil. Deci cine-l ia azi din magazine, ar trebui sa-l gaseasca si fara precomanda.

  13. #4473 SP
    Junior Member Intex's Avatar
    Joaca cineva online pe PS4 ?

  14. #4474 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Csenteri View Post
    Acum serios, e ceva problema de la mine ca se instaleaza asa greu? Sau si la voi asa s-a miscat? Este ceva penibil.. nici maine nu o sa ma joc cu viteza asta. Solutii?
    Il ai pe disc? Normal nu ar trebui sa dureze asa mult

    LE: acum am văzut ca ai varianta digitala, cred ca ai probleme cu netul, eu am luat destul de repede acel trial pt Far Cry 4, 26.5GB

  15. #4475 SP
    Junior Member andreew's Avatar
    Quote Originally Posted by Csenteri View Post
    Acum serios, e ceva problema de la mine ca se instaleaza asa greu? Sau si la voi asa s-a miscat? Este ceva penibil.. nici maine nu o sa ma joc cu viteza asta. Solutii?
    Se instaleaza greu, am dat instal la ora 15-30 si am acum 50%.

  16. #4476 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Eu l-am instalat in ~10 minute...
    Anyway, am jucat putin SP, destul cat sa fiu multumit de calitatea jocului.
    In online nu mai zic...imbunatatiri foarte multe. Pacat insa ca nu gasesc inca playeri.

  17. #4477 SP
    Junior Member mone_andrei's Avatar
    Povestea la SP e aceeasi? misiuni etc?

  18. #4478 SP
    Member Kupy's Avatar
    Se pare ca s-a rezolvat problema cu transferul caracterului de anul trecut, însă nu sunt sigur dacă trebuie sa intri în gta pe ps3 prima data și apoi pe 4. Poate lămurește careva

    11/18/14 Update: This issue has now been addressed for PlayStation®4 and Playstation 3 users, and will be addressed for Xbox One and Xbox 360 users by tomorrow. Xbox One players can still log in to Grand Theft Auto Online but will not be able to transfer characters until the fix is in place.

  19. #4479 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Eu l-am transferat fara probleme...

  20. #4480 SP
    Member Kupy's Avatar
    După ce au reparat, nu? Fără sa intri pe ps3? Ca mie pe site la social club îmi arată că am un amărât de lvl 1

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 224 of 282 FirstFirst ... 124 174 214 222 223 224 225 226 234 274 ... LastLast

Similar Threads

  1. Grand Theft Auto VI - GTA 6 By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 285 Last Post: 27-04-2024, 01:16
  2. Grand Theft Auto IV - GTA 4 By MonkY in forum Console Club
    Replies: 10 Last Post: 20-01-2021, 23:32
  3. Grand Theft Auto V By sam in forum English
    Replies: 0 Last Post: 26-10-2011, 05:54
  4. Grand Theft Auto 4 Complete By paunstefan in forum Console News
    Replies: 8 Last Post: 12-10-2010, 20:47

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts