Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 253 of 282 FirstFirst ... 153 203 243 251 252 253 254 255 263 ... LastLast
Results 5,041 to 5,060 of 5621

Thread: Grand Theft Auto V - GTA 5 - GTA Online

  1. #5041 SP
    Senior Member PoisonRemedy's Avatar
    doar pentru ca sunt probleme cu serverele nu inseamna ca e o porcarie

  2. #5042 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Quote Originally Posted by geosnyper View Post
    pana acum e o mare porcarie in opinia mea. dupa juma de zi ce am stat sa descarce...nu am reusit sa fac macar un heist...in pluc cand vreau sa incep eu unul..nu ma lasa cu toate ca am rank 27 cand ma apropii de plansa aia imi zice ca-mi trebuie rank 12...plus ca nu se conecteaza la rockstar bull****!
    Nu inteleg de ce te planagi, era si normal sa fie nebunie avand in vedere ca foarte multa lumea astepta Heist-urile. La mine singura problema a fost ca imi gasea foarte greu playeri, gen la Auto Invite.

  3. #5043 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Asa e daca nu joci cu prietenii, dar cand esti cu inca 3 nebuni, deja pana si asteptarea de server e mai placuta.

    Imi place foarte mult din ce am facut pana acum, dar parca ma asteptam la altceva (o sa scriu putin mai jos de asta).

    Imi place ca au adus foarte multe lucruri noi si multe misiuni noi (cand nu vrei Heist), iar cel mai important, au marit limita la misiuni (spre ex cele de la Martin), de la max 4 la unele misiuni, la 6 sau chiar 12 (si nu ma refer la o simpla cursa sau capture the flag ci la misiuni adevarate). Au adus si masini si motoare noi, melodii noi, o arma noua si probabil altele de care nu stiu + unele imbunatatiri pe partea grafica (din ce mi-am dat seama, unele efecte noi). Au bagat chiar si niste mini-game-uri interesante, pentru hacking sau spargerea serverelor si a seif-urilor.

    Ce nu-mi place, este faptul ca Heist-urile sunt fff simplificate, desi diversificate (cel putin pana unde am ajuns eu, adica aproape de finalul celui de-al doilea si sper sa se schimbe la urmatoarele).

    Cand au anuntat Heist-urile, am zis ca nu vor fi la fel ca cele din SP, unde sunt fun, dar parca nu vrei sa-ti dea totul mura-n-gura. Ma asteptam sa-mi spuna "avem nevoie de o masina de viteza, o motocicleta, niste arme de foc, 4 costume, 4 masti...", dar sa ma descurc/ne descurcam noi sa facem rost de ele. In schimb, totul este structurat ca o simpla misiune, in care trebe sa merge intr-un punct prestabilit de unde sa luam ce avem de luat (masina sau ce e nevoie, totul planificat de ei) si sa o ducem la Lester. Sigur, e misto, dar parca nu ai prea mult loc de improvizare sau o diversitate prea mare pentru a rejuca misiunea (inafara de bani).

    Totodata, in momentul in care vrei sa intrii in heist, ca leader, trebe sa dai o anumita suma de bani (la heist-ul 2 a trebuit sa dau 40k$) pentru echipament, care-ti vine automat (si nu inteleg ce mai cauta magazinu de masti, daca tot nu le cumperi tu personal) si tot ce cumperi pentru fiecare misiune, se distruge dupa aia si trebuiesc cumparate altele.

    Ce e dubios aici, este faptul ca eu, fiind crew leader, bag banii aia la inceput, dar la submisiunile de pregatire, pana la heist, nu primesc nimic, desi restu 3 oameni din crew primesc bani (inca nu l-am terminat si sper sa primesc la sfarsit mai mult decat restu, cu cel putin 40k cat am bagat initial + ce au castigat ei in fiecare submisiune, app 17k$/per submisiune).
    E aiurea ca nu se poate face cheta, sa intram cu totii cu bani in heist, nu doar leader-u...

    Totodata, e dubios ca te pune sa alegi inaintea inceperii heist-ului, ce procent vrei sa dai si cui (si da, se poate sa dai mai mult celorlalti si sa pastrezi tu, ca leader, mai putin, desi unii oameni raman ei cu 60% ca leader si restu mai putin si nu mi se pare ok), si nu dupa ce termini heist-u si vezi cine te-a ajutat si cine nu merita banii.

    Teoretic, nu poti sa faci cum ziceau ei, sa-i omori pe toti si sa iei tu banii la sfarsit, cum doar leader-u alege asta inaintea heist-ului, dar toti ceilalti vad acelasi ecran si vad real time procentul, deci daca nu le convine, poa' sa iasa din heist. Practic, nu stiu cum e dupa urmatoarele heist-uri

    Aseara cred ca am dat de un mare bug. Eram cu totii in ultima parte a heist-ului 4, se incarca dupa ce ne-am ales echipele (fiecare din cei 4 urma sa faca alt lucru), dupa care a dat Server Unavailable, ne-a scos in SP/MP, dupa care au trecut vreo 10 minute pana am reusit sa prindem loc pe server, se incarca si vedem cu stupoare ca a trecut peste misiunea aia si urma sa facem urmatorul pas din acel Heist, dar nu am reusit ca iar a dat eroare. Sper ca diseara, cand intram, sa putem face partea peste care a sarit, daca nu vom fi nevoiti sa refacem toate misiunile din heist-ul 2 si e cam dubios...

    Pun si cateva screen-uri de aseara. Sunt la rezolutie mica, nu la 1080p, ca sa nu ocupe prea mult spatiu aici si nici nu am niciun program de resize fara sa scada rezolutia, pe laptopul de munca.
    Attached Images Attached Images wed_mar_11_07-36-34_utc-0200_2015.png wed_mar_11_07-37-08_utc-0200_2015.png wed_mar_11_07-37-39_utc-0200_2015.png wed_mar_11_07-38-16_utc-0200_2015.png wed_mar_11_07-38-55_utc-0200_2015.png wed_mar_11_07-40-15_utc-0200_2015.png

  4. #5044 SP
    Senior Member Razzosinni's Avatar
    Interesant. Thanks for sharing.

  5. #5045 SP
    Junior Member ssergiiu's Avatar
    Cine se ocupa de crews-ul console games ca nu imi da accept?
    Mersi.

  6. #5046 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    @ssergiiu - in primul rand citeste aici

    Din pacate, momentan, nu functionaza partea de Crews din social club (nici ieri nu a functionat) si pana nu trece nebunia cu heist-urile, nu cred ca exista vreo sansa sa va accept in crew.

    Eu verific cel putin odata la 2-3 zile, dar daca-mi dati PM (cum v-am rugat), va accept pe loc.

  7. #5047 SP
    Member geosnyper's Avatar
    astazi chipurile am reusit sa joc si eu cat de cat fluent cu mici crashuri si freezuri dar per total ok...e frumos daca ai coechipieri priceputi!

  8. #5048 SP
    Member bartonn's Avatar
    Intra cineva la un Heist pe PS4 în seara asta? Dom. PoisonRemedy mai încercăm un heist?

  9. #5049 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Eu pot juca vineri seara si/ sau in weekend. Mi se pare imposibil sa gasesti oameni prin matchmaking... parca nimeni nu vrea sa faca heists.

    PS4: naz_24_

  10. #5050 SP
    Member bartonn's Avatar
    Atunci te aştept vineri seara naz. Pana atunci mai fac LVL. Azi am facut LVL 19.

  11. #5051 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Ma bag eu. Am Lvl 97, aveti PSN-ul la semnatura

  12. #5052 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    La cum merg serverele cred ca doar in vreo saptamana o sa mai putem intra.

  13. #5053 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Poate sunt probleme pe PSN, ca pe Xbox One a mers fara probleme azi, in comparatie cu ieri.

  14. #5054 SP
    Junior Member crsN's Avatar
    Pe PS4, se baga cineva diseara pentru niste heist-uri? Am rank 36, microfon si am facut doar primul heist aseara. Cu cat mai multi, cu atat mai bine. PSN: Cristi_anN sau lasati-mi PM si va adaug eu.

  15. #5055 SP
    Member mafiozzoxp's Avatar
    Pe PS3 mai joaca cineva? Add me: Emilx82. M-am saturat de heist-uri cu copii de 10 ani.

  16. #5056 SP
    Junior Member tYg3r's Avatar
    Quote Originally Posted by mafiozzoxp View Post
    Pe PS3 mai joaca cineva? Add me: Emilx82. M-am saturat de heist-uri cu copii de 10 ani.
    Salut, te adaug eu maine joc putin mai rar ca nu prea am timp cu munca

  17. #5057 SP
    Member bartonn's Avatar
    Dau start la Heist de 4players. Intra cineva? Add ME.

  18. #5058 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Pai iti merge pe PS4? Am citit pe forumul lor ca locurile pe server pentru varianta de Xbox si cea de PS sunt la fel, insa cum pe PS4 jocul s-a vandut de trei ori mai bine sunt prea multi jucatori si nu pot face fata. Pe mine m-a scos azi constant dupa ora 7.

  19. #5059 SP
    Member ragnarlodbrok23's Avatar
    Ne mai trebuie un om pentru Heistul 3, PS4

  20. #5060 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Update 1.08
    uploadfromtaptalk1426262573425.jpg

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 253 of 282 FirstFirst ... 153 203 243 251 252 253 254 255 263 ... LastLast

Similar Threads

  1. Grand Theft Auto VI - GTA 6 By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 285 Last Post: 27-04-2024, 01:16
  2. Grand Theft Auto IV - GTA 4 By MonkY in forum Console Club
    Replies: 10 Last Post: 20-01-2021, 23:32
  3. Grand Theft Auto V By sam in forum English
    Replies: 0 Last Post: 26-10-2011, 05:54
  4. Grand Theft Auto 4 Complete By paunstefan in forum Console News
    Replies: 8 Last Post: 12-10-2010, 20:47

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts