Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 61 of 282 FirstFirst ... 11 51 59 60 61 62 63 71 111 161 ... LastLast
Results 1,201 to 1,220 of 5621

Thread: Grand Theft Auto V - GTA 5 - GTA Online

  1. #1201 SP
    Member j0hnnyReaper's Avatar
    Quote Originally Posted by CSergiu View Post
    Daca apare il joc, nu o sa pot rezista... ma duc si imi modez consola si sa mi-o baneze da-i naiba... anulez pre-order-ul si imi mai cumpar o consola SH care sa o am pt online si pe asta joc numa GTA V offline...
    Nu stiu daca ai fost serios sau doar glumeai... no offense... inteleg un om care "abia asteapta sa joace jocul", dar tu pari obsedat grav . Cred ca ar trebui sa te duci la terapeutul lui Michael.

    Nici pe tine nu te inteleg, Cristy. Ai rabdare pana pe 17 septembrie, pentru ca din secunda cand GTA V va fi lansat, serverele de la YT vor exploda...

  2. #1202 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Mie nu mi se par fake-uri... Uitati-va la iconita de loading din dreapta jos, e identica la fiecare video de intro postat. I think we had our first real contact...

    LE: Nu mai sunt asa sigur, sunt diferente clare intre cele doua videoclipuri. In cel de xbox nu apare decat la sfarsit loading icon-ul, iar in cel de PS3 nu apare decat un logo Rock*. In plus, parca dureaza prea putin sa se incarce...

  3. #1203 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Introul pentru GTA V cel original este acesta :





    ---------- Post added 25-08-2013 at 00:39 ----------

    Bande din joc :



    Holy mother of G0D ) Reclama tableta :


    Reclame demente :

  4. #1204 SP
    pss
    Junior Member pss's Avatar
    mai pune te rog

  5. #1205 SP
    Senior Member JeNeI's Avatar
    Doar pe privat!!!

    Nu vreau sa stric cheful nimanui,inclusiv a mea.

  6. #1206 SP
    Senior Member OlBlueEyes's Avatar
    GTA V leak indicates possible 18 GB download -- PlayStation Universe

    VG24/7 reports that Grand Theft Auto V has become available for pre-load in some regions prior to its release, and users have already begun posting details on its files.

    The most interesting information is that the game is an 18GB download as shown on the GTAForums, which, if correct, would indicate why an early file release has taken place.

    Grand Theft Auto V from Rockstar Games launches September 17 and is already causing excitement among fans of this mega-popular open-world franchise with its range of new characters and features.

  7. #1207 SP
    pss
    Junior Member pss's Avatar
    Quote Originally Posted by JeNeI View Post
    Doar pe privat!!!

    Nu vreau sa stic cheful nimanui,inclusiv a mea.
    daca mai ai alte clipuri / info le astept pe privat ms mult

  8. #1208 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    Si eu la fel JeNeI daca mai ai ceva clipuri / info dami un pm.

  9. #1209 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    va rog mult sa nu mai distribuiti astfel de materiale pe forum, avand in vedere dorinta publisherului http://www.consolegames.ro/forum/f7-...a/#post1020172 daca sunteti fani adevarati, respecati echipa care a lucrat atat sa va ofere jocul si asteptai ziua de 17 septembrie ca sa cumparati jocul. cred ca un asemenea joc merita fiecare cent si sa fie respecatat. as ruga un moderator sa stearga postul lui jenei.

  10. #1210 SP
    pss
    Junior Member pss's Avatar
    vaaaaaaaaaaai mi-a curs o lacrima atata timp cat mascarada cu versiunea pentru PC continua n-am ce respect sa le arat celor de la Rockstar, poate doar sa le arat .i. ....au reusit sa ma faca sa cumpar o consola

    exista vreun site/forum unde pot sa vb si sa postez ce vrea muschiul meu despre GTA5 ?

  11. #1211 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    official-artwork-grand-theft-auto-online.jpg

  12. #1212 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    E un business pana la urma, pss. De ce sa investeasca bani in varianta de pc? Ca sa il pirateze toti? Sa vanda un milion doua cand pe console se vand zeci de milioane? Nu merita... si tu ai face la fel in locul lor.

  13. #1213 SP
    Member j0hnnyReaper's Avatar
    ^ Exact... de ce sa piarda bani? La urma urmei asta vor toti... bani.

    Niste lucruri foarte interesante (GTA 5 - Pedestrians ) -

  14. #1214 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Liniste-te omule ca o sa apara si pe PC. Nu stiu daca mai tii minte dar in 2008 toti disperau ca nu s-a anuntat versiunea de PC a GTA IV-ului, lumea spunea ca R* a renuntat la a mai face jocuri pe PC pentru ca e pirateria prea mare. Pana la urma, dupa vreo 6 luni parca au anuntat si versiunea de PC.

  15. #1215 SP
    pss
    Junior Member pss's Avatar
    stiu ca apare pe PC dar ma enerveaza ca se caca atata pe ei cu pirateria, GTA5 o sa se vanda lafel de bine chiar daca se pirata de acum 5 luni, o sa se vanda pentru partea online care nu poate fi sparta
    iar pe PC se vinde destul de bine chiar daca cifrele retail arata altceva, banii facuti din vanzarile pe Steam nu sunt pusi la socoteala

  16. #1216 SP
    Senior Member BizZare's Avatar
    Nu stiu daca mai tineti minte(poate pentru ca erati prea mici) insa singurele jocuri din seria gta care au fost lansate mai intai pe pc si apoi pe console au fost gta1&2, restul au aparut mai intai pe console iar dupa vrio 5-6 luni au fost lansate pe pc.

  17. #1217 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Cred ca rata pirateriei pentru aceasta capodopera va fi incredibil de mica tocmai din cauza GTA Online

    Cred ca oricat de zgarcit ai fi, mai bine dai ~200 ron pe un joc si sa te bucuri de Online.

    Eu personal nu ma joc MMO-uri, dar daca s-ar face asa ceva, as plati abonament lunar fara nicio problema

  18. #1218 SP
    Banned flavi_us's Avatar
    Nu subestima pc-gamerii cand vine vorba de zgarcenie eu ii vad cum se inchina cand le zic ca dau milioane pe jocuri de ps3. Toti te intreaba acelasi lucru: de ce nu modezi ca sa le descarci? O sa apara si pe PC eventual dar in afara de Anglia si SUA vor avea vanzari foarte mici. Bag mana in foc ca va fi cel mai descarcat joc din istorie cu sau fara multiplayer.

  19. #1219 SP
    Senior Member Mask's Avatar

  20. #1220 SP
    Member j0hnnyReaper's Avatar
    Online-ul nu tot piratat va fi ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 61 of 282 FirstFirst ... 11 51 59 60 61 62 63 71 111 161 ... LastLast

Similar Threads

  1. Grand Theft Auto VI - GTA 6 By Dant3 in forum Console Club
    Replies: 285 Last Post: 27-04-2024, 01:16
  2. Grand Theft Auto IV - GTA 4 By MonkY in forum Console Club
    Replies: 10 Last Post: 20-01-2021, 23:32
  3. Grand Theft Auto V By sam in forum English
    Replies: 0 Last Post: 26-10-2011, 05:54
  4. Grand Theft Auto 4 Complete By paunstefan in forum Console News
    Replies: 8 Last Post: 12-10-2010, 20:47

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts