Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 14 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 ... LastLast
Results 41 to 60 of 263

Thread: Decizii Gamingwise

  1. #41 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    GTA IV

  2. #42 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Quote Originally Posted by G-XtremE View Post
    GTA IV ca sa-mi inec durerea lipsei RDR sau MW2 in caz ca am cu cine? (motivati)
    GTA IV doar dacă nu l-ai mai terminat p�nă acum .
    ...te sfătuiesc să mergi pe Modern Warfare 2 pentru că sigur o să ai parte de mai mult fun , oricum gta IV nu se compară cu RDR , �mi place mult mai mult RDR

  3. #43 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    MW2 ! E mai fun un FPS decat GTA4.

  4. #44 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    mersi mult, merg pe GTA IV, care vreti un multi, psn text me

  5. #45 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Quote Originally Posted by naz View Post
    oricum gta IV nu se compară cu RDR , �mi place mult mai mult RDR
    Nu ajutati cu nimic lumea cand puneti un joc in fata altuia doar pentru ca va place voua mult mai mult.
    Daca tie, naz, iti place RDR mult mai mult, asta nu inseamna ca GTA4 nu se compara cu el. Incercati sa fiti cat de cat obiectivi.

    De exemplu: "mie la GTA 4 mi-a placut enorm multiplayerul, ca dadeam jafuri cu pretenii de pe PSN, faceam drive-by-uri si ciuruiam tot. In acelasi timp, nu mi-a placut deloc cum se controlau masinile".

    Ei, dintr-o descriere ca asta de mai sus, unul care nu e decis asupra jocului, isi extrage informatiile necesare. Nu am eu cum sa-i spun ca GTA4 e degeaba comparat cu HAWX, doar pentru ca mie imi plac mult jocurile cu avioane.

  6. #46 SP
    Member sahara's Avatar
    Este asa de greu... Batman Arkham Asylum, Darksiders, Assassin's Creed 2 sau Bioshock 2 ?

    Acuma joc Prototype. Damn, am asa multe de recuperat

  7. #47 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Batman: Arkham Asylum.

    Singurul joc AAA cu super eroi pe care l-am jucat in ultima vreme.

  8. #48 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Quote Originally Posted by sahara View Post
    Este asa de greu... Batman Arkham Asylum, Darksiders, Assassin's Creed 2 sau Bioshock 2 ?

    Acuma joc Prototype. Damn, am asa multe de recuperat

    Trecerea de la Prototype la Assassințs Creed 2 s-ar putea sa fie o schimbare prea mare de ritm. E misto, dar din cele 4 enumerate de tine, e cel mai linistit.

  9. #49 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    Eu as zice Batman, urmat de AC2. Darksiders e fun si bine realizat, dar nu prea se compara. Bioshock 2 n-am jucat.

  10. #50 SP
    Senior Member erik95's Avatar
    Quote Originally Posted by sahara View Post
    Este asa de greu... Batman Arkham Asylum, Darksiders, Assassin's Creed 2 sau Bioshock 2 ?

    Acuma joc Prototype. Damn, am asa multe de recuperat
    Assassins Creed II, urmat de Bioshock 2. Asta doar daca ti-au placut Assassins Creed si Bioshock.
    Eu zic ca dupa un joc "nebun" cum e Prototype trebuie sa joci ceva mai linistit, iar Assassins Creed II se potriveste aici.

  11. #51 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    Assassin's Creed 2 merita din plin, peisaje incredibil de bine realizate , story foarte bun , grafica...

  12. #52 SP
    Senior Member Mask's Avatar
    Dante's Inferno vs Army of Two: The 40th Day

  13. #53 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Quote Originally Posted by Mask View Post
    Dante's Inferno vs Army of Two: The 40th Day
    Exact aceeasi decizie am avut de luat si eu acum vreo 2 luni. Pana la urma am dat cu banu si am ales 40th Day si nu pot sa zic ca regret. Un mindless fun bine realizat, iar cei doi protagonisti formeaza unul dintre cele mai simpatice duo-uri pe care le-am intalnit in video games in general /nu-s la nivelu lui Sam & Max, dar sunt buni/

    PS: Din pacate Dante's Inferno n-am reusit sa ma joc nici pana in ziua de astazi, dar mi-am propus sa-l termin pana la sfarsitul anului.

  14. #54 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    Daca esti cu un prieten la tine, mergi pe army of two daca nu du-te s-o salvezi pe Beatrice.

  15. #55 SP
    Member MultiAmSaPopesc's Avatar
    Red Dead Redemption (nu pea sunt mare fan sandbox dar tot aud pareri foarte bune legate de joc pe forum la noi) VS. Heavy Rain

  16. #56 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar

  17. #57 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Quote Originally Posted by Wickyz View Post
    Red Dead Redemption (nu pea sunt mare fan sandbox dar tot aud pareri foarte bune legate de joc pe forum la noi) VS. Heavy Rain
    Red Dead Redemption normal , singurele lucruri care te pot deranja �n joc sunt glitch-urile vizuale , uneori amuzante, �n rest jocul este bine pus la punct .
    Depinde și ce gen "�nghiți" mai mult ...

    Dacă nu ai cumpărat �ncă jocurile thread-ul http://www.consolegames.ro/forum/f60.../4822-decizii/ �i cautai.

  18. #58 SP
    Member MultiAmSaPopesc's Avatar
    Quote Originally Posted by naz View Post
    Red Dead Redemption normal , singurele lucruri care te pot deranja �n joc sunt glitch-urile vizuale , uneori amuzante, �n rest jocul este bine pus la punct .
    Depinde și ce gen "�nghiți" mai mult ...

    Dacă nu ai cumpărat �ncă jocurile thread-ul http://www.consolegames.ro/forum/f60.../4822-decizii/ �i cautai.
    Ah, merci Naz. Am citit acum cu atentie OPul.

  19. #59 SP
    Banned Mafioso's Avatar
    Quote Originally Posted by Wickyz View Post
    Red Dead Redemption (nu pea sunt mare fan sandbox dar tot aud pareri foarte bune legate de joc pe forum la noi) VS. Heavy Rain
    Mai intrebi? Red Dead Redemption normal

  20. #60 SP
    Member Radoo's Avatar
    Dacă nu l-ai terminat, GTA IV, pentru că eu l-am tot lăsat să-l joc aşa mai răruţ... şi am reuşit să-mi crap Blu-Ray-ul de calitate "superioară" �nc�t nu mi-l mai vede Playstation-ul... şi nu aş fi aşa supărat, dacă măcar l-aş fi terminat, dar debia sunt pe insula din mijloc.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 3 of 14 FirstFirst 1 2 3 4 5 13 ... LastLast

Similar Threads

  1. Decizii By slabunator in forum Console Club
    Replies: 9836 Last Post: 20-07-2021, 09:45
  2. Decizii (Non-Gaming Related) By FishyBon3 in forum Offtopic
    Replies: 384 Last Post: 23-04-2021, 12:53

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts