Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 132 of 180 FirstFirst ... 32 82 122 130 131 132 133 134 142 ... LastLast
Results 2,621 to 2,640 of 3598

Thread: Console Games Club - La un pahar de vorba

  1. #2621 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Ovidiu View Post
    Pe la 4:30 chief ... Pentru bautura trebuie sa te adresezi la celalalt Ghişeu ... Mika , LeoCosmin , Roby ...
    Aaaa, deci n-ati mai stat mult... daca stiam, mai rezistam si eu eroic 30 de minute, si dadeam stingerea impreuna

  2. #2622 SP
    Member Axeaxel's Avatar
    Greeey, ti-am spus sa stai pe mijloc la penalty Doar stii ca-i bateam
    A fost super intalnirea, pozele sunt foarte tari. Cat despre concursuri ce sa mai zic... vreau sa-i multumesc lui Adrian pentru colaborare la MJ: Beat it and Gorillaz.. cu toate ca am fost paralel dar cu ocazia asta m-ati pus pe ganduri, poate o sa-mi iau si eu niste microfoane, e fun
    Ce sa mai spun? Felicitari tuturor celor care au venit, felicitari CG pentru 2 ani ( am mancat din tort si chestia aia albastra nu stiam de ce am limba albastra de dimineata ) aaa si multumesc pt masinuta din Split/Second ( cine vrea un Mini Ninja ? ) Posterele deja au luat locul celorlalte vechi. Gata, over and out!!
    PS: mancarea a fost bestiala

  3. #2623 SP
    Junior Member B1labong's Avatar
    Am omis un lucru. Mersi Ovidiu pentru drum si pentru rabdare... Daca nu opreai la OMV cred ca si acum mai spalai bancheta din spate

  4. #2624 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    Uitati ce ati pierdut:

    Multumim ConsoleGames si GameShop!
    Sti ca te urasc nu?lol

    Si apropo Cosmine, am ajuns bine acasa, nu mi-a furat nimeni telefonullol

    ---------- Post added 02-08-2010 at 05:13 PM ----------

    Scuze de doublepost dar are cineva un poster cu RDR si nu il foloseste? Il platesc numai va rog, fie-va mila

  5. #2625 SP
    Junior Member B1labong's Avatar
    Quote Originally Posted by Walkman View Post
    Si apropo Cosmine, am ajuns bine acasa, nu mi-a furat nimeni telefonullol[COLOR="Silver"]
    Ai avut noroc ca mi'a fost mie rau in tren ca de nu t'il luam.

  6. #2626 SP
    Member richardm27's Avatar
    Baieti felicitari pentru petrecere (si premii ) si nu in ultimul rand LA MULTI ANI CG !!!!

  7. #2627 SP
    Member MultiAmSaPopesc's Avatar
    Quote Originally Posted by BoDoPSX View Post
    Ronny ma refeream la Viper RO (la junior) ca a cam dat cu baietii de pamant la soul calibur
    Mhm! Credeam ca ruleaza doar la shootere, dar e si priceput la fightere! Pacat ca nu e StarcraftII pe console ca ne reprezenta la WCG peste cativa ani!

    ---------- Post added 03-08-2010 at 01:26 AM ----------

    Mi-a placut foarte mult intrunirea si sa cunosc oamenii din lista de prieteni! Cred ca la urmatoarea intalnire ar trebui sa pune in practica o ideea a lui MonkY, sa facem schimb de locuri de cateva ori (un fel de Shuffle Players), sa nu mai fie PS3 intr-un colt de masa, 360 in alta si Wii sa atraga toate domnisoarele

  8. #2628 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Wickyz View Post
    ... si Wii sa atraga toate domnisoarele
    Da, da... toate cele doua

  9. #2629 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Eu respect opiniile tuturor, cat ma bucur ca sunt la Atlantykron 2010 !

    Eu cand am facut urarea m-am referit la marea majoritatea a oamenilor de pe acest forum, mai putin Monky si Dj Mo !

    Succes baieti in continuare cu site-ul ! Deja, CG incepe sa semene cu computergames !

  10. #2630 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    Quote Originally Posted by DJ_Andrei View Post
    Eu respect opiniile tuturor, cat ma bucur ca sunt la Atlantykron 2010 !

    Eu cand am facut urarea m-am referit la marea majoritatea a oamenilor de pe acest forum, mai putin Monky si Dj Mo !


    Succes baieti in continuare cu site-ul !
    Deja, CG incepe sa semene cu computergames !
    A depasit de mult timp .


    Frumoasa intalnirea , cred , pentru ca nu m-am aflat printre petrecareti . Bufetul arata magic .

  11. #2631 SP
    naz
    Senior Member naz's Avatar
    Quote Originally Posted by DJ_Andrei View Post
    Eu respect opiniile tuturor, cat ma bucur ca sunt la Atlantykron 2010 !

    Eu cand am facut urarea m-am referit la marea majoritatea a oamenilor de pe acest forum, mai putin Monky si Dj Mo !

    Succes baieti in continuare cu site-ul ! Deja, CG incepe sa semene cu computergames !
    Hai sa nu comparam friptura (ConsoleGames) cu aperitivul (ComputerGames). Fiecare "conduce" aceasta comunitate dupa cum crede ca este mai bine. Anyway... o gluma ar trebui sa fie tratata ca o gluma. Nu mai incerca sa-i tragi in teapa atunci cand se iau de tine... de aia suntem oameni, sa ne contrazicem ! Nu uita ca si eu am fost alergat cu "tortele" la inceput dar m-am adaptat. Bafta si lasa supararea, pt. ca este pe gratis.

  12. #2632 SP
    Senior Member nops66's Avatar
    Quote Originally Posted by DJ_Andrei View Post
    Eu respect opiniile tuturor, cat ma bucur ca sunt la Atlantykron 2010 !

    Eu cand am facut urarea m-am referit la marea majoritatea a oamenilor de pe acest forum, mai putin Monky si Dj Mo !

    Succes baieti in continuare cu site-ul ! Deja, CG incepe sa semene cu computergames !

    Din cauza celor ca tine incepe sa semene cu computergay.

  13. #2633 SP
    Senior Member Mika's Avatar
    Quote Originally Posted by DJ_Andrei View Post
    Succes baieti in continuare cu site-ul ! Deja, CG incepe sa semene cu computergames !
    Multumim pentru urare. La revedere !

  14. #2634 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by DJ_Andrei View Post
    Eu cand am facut urarea m-am referit la marea majoritatea a oamenilor de pe acest forum, mai putin Monky si Dj Mo !
    Succes baieti in continuare cu site-ul ! Deja, CG incepe sa semene cu computergames !
    Succesuri si tie... te asteptam dupa ce te mai maturizezi. Poate pana atunci o sa intelegi ca am plecat de dincolo tocmai pentru a scapa de astfel de situatii penibile si puerile. Eu zic sa fugi repede pe forumul unde esti founder si sa te refulezi acolo. Aici respectul si bunul simt sunt obligatorii !
    Quote Originally Posted by naz View Post
    Hai sa nu comparam friptura (ConsoleGames) cu aperitivul (ComputerGames).
    Bizara comparatia... fripturi, aperitive... Eu credeam ca suntem totusi printre amici, gameri, consolisti, prieteni... si nu facem astfel de concursuri "gastronomice". Acum mi s-a facut si foame...
    Quote Originally Posted by naz View Post
    Fiecare "conduce" aceasta comunitate dupa cum crede ca este mai bine.
    Tocmai asta e duda, ca aici nu "conduce" nimeni nimic. Fiecare e liber sa posteze ce doreste, atata timp cat respecta Regulamentul. Acelasi regulament e valabil si pentru moderatori sau admini, deci nu trebuie sa se simta cineva mai prejos...

    Anyway, devine off-topic, asa ca intrebarea de baza (si on-topic) este: cand vreti sa facem urmatoarea intalnire ? Ma gandeam ca n-ar strica peste o luna (4 Septembrie). Doar sa-mi spuneti, daca vreti sa facem tot asa, tot la La Historia, cu bufet suedez... sau, ceva mai "lejer" (desi ati vazut preturile, iesim mult mai bine cu bufet si e mai multa mancare decat daca luam cate ceva fiecare) ?

    Oricum data viitoare concursurile vor fi mult mai bine organizate... la urma urmei din greseli invatam si noi, nu ?

  15. #2635 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Pot sa ma anunt de acuma ca vin?

  16. #2636 SP
    Senior Member DeathWings's Avatar
    Dupa ceva mai mult printre cei "morti" revin si eu si mi-ar face mare placere ca macar de data asta sa vin, cu regret ca nu am fost prezent la intalnirea de doi anisori..

  17. #2637 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Pai de ce nu v-ati ocupat voi daca nu v-a placut cum au fost organizate concursurile ...

  18. #2638 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Ovidiu View Post
    Pai de ce nu v-ati ocupat voi daca nu v-a placut cum au fost organizate concursurile ...
    Din punctul meu de vedere au decurs ok... nu stiu de ce unii se asteapta la nivel de profesionisti la intalniri/party cu bufet suedez

    Btw, ati putea face intalniri de FIFA acolo si fara sa fie nevoie de 40 de insi... Sunt sigur ca se pot "rezerva" 2-3 mese acolo intr-un weekend si doar pentru campionate dedicate. Si fara bufet... (venim cu seminte de-acasa)

    P.S. Si daca se vrea ceva super tare... jos au si proiector, e mai mare sala... insa nu vreau sa ma gandesc cat ne-ar costa sa inchiriem tot clubul...

  19. #2639 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Motorstorm Champ next time?

  20. #2640 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Eu vroiam sa incerc niste shootere (shmups) sau sa iau snes ul si sa va pun sa faceti un high score la Super Mario World sau un NES cu Super Mario Bros 3 (The wizzard anybody ?) sa va vad acolo ce puteti (sa nu mai zic de un Contra sau de un Bionic Comando). Pentru cei plictisiti de concursul curent ma gandeam ca un Gameboy cu tetris este un chalange destul de mare si o alternativa placuta.

    Personal mi-a parut foarte bine ca s-a organizat un concurs de fighting (desi nu eram prezent si nu sunt un cunoscator, chiar imi place sa ii privesc pe altii cum se caftesc) - unde am inteles ca Mister Juice a rulat.

    Cel mai mult m-a "dezamagit" concursul de Fifa care a durat enorm si multi au fost nemultumiti de timpul "pierdut" - totusi acest gen de concursuri este prea "elitist" pentru o intalnire unde participa si fete (sa nu mai vorbesc de mironositele care au plans de plictiseala) si nu o spun cu rautate dar, aceste concursuri ar trebui sa fie mai variate (platformere, shootere, karaoke, inteligenta, puzzle, fighting) si in sesiuni scurte. (fiind un numar mare de participanti ar trebui fiecare sa aiba ocazia sa isi etaleze talentul)

    Cei participanti cred ca au vazut cat de bine a fost primit concursul de karaoke (multt mai bine decat data trecuta unde am gajait doar eu si cu Roby- am remarcat 3-4 talente extraordinare pe langa Studentul au mai fost si istrategie si inca cineva - imi scapa acum si imi cer scuze -> care au rulat super fin - scoruri extrem de mari fata de ceilalti) Chiar nu stiu cum s-a desfasurat concursul de Wario (dar se pare ca nu au fost poze - deci n-a avut prea mare succes) insa as fi fost curios un concurs de Wii tennis (cel dumb down care vine in pachetul wii sport) reprizele fiind scurte si in principiu jocul fiind extrem de intuitiv.

    Sper ca data viitoare pe langa goana dupa local (care pare rezolvata) sa avem niste propuneri de jocuri si nu doar din generatia noua, ar merge si street fighter II Turbo (de snes) sau mario kart de N64.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 132 of 180 FirstFirst ... 32 82 122 130 131 132 133 134 142 ... LastLast

Similar Threads

  1. Console Club By MonkY in forum Console Club
    Replies: 335 Last Post: Today, 12:29
  2. Console Games - Donatii By MonkY in forum Console Club
    Replies: 609 Last Post: 12-03-2018, 01:23
  3. Console Club Timisoara By PET in forum Console Club
    Replies: 0 Last Post: 01-06-2011, 11:30

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts