Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 131 of 180 FirstFirst ... 31 81 121 129 130 131 132 133 141 ... LastLast
Results 2,601 to 2,620 of 3598

Thread: Console Games Club - La un pahar de vorba

  1. #2601 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Quote Originally Posted by AngelicToucH View Post
    Frumos frumos, la urmatoarea intalnire fac tot posibilu si incerc sa vin si eu,e rusinos sa stau in bucuresti si sa nu vin si sa vina baietii din alte orase.
    I agree with that.Insa am vrut sa vin, dar nu am putut..
    Mai ales sa cunosc si eu intreaga comunitate oficial, si sa rup norma la tekken

  2. #2602 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Well , sa-mi spun si eu parerea A fost super fun . Am cunoscut oameni noi , pe care trebuia sa-i cunosc mai demult , se stiu ei M-am vazut cu cei pe care-i mai stiam , mai de pe la fotbal sau de la cealalta intalnire ... Ne-am jucat pe wii , am fost cel mai slab la concursul de bere ( am o scuza , nu beau alcool ) , insa mi-am luat revansa la Singstar ... Nu fara probleme , campionul la concursul de bere terminand cu doar 16 puncte in spatele meu In rest , cred ca mi-am luat la injuraturi cu campionatul de fifa ... Si pe final , ca sa ma trimita acasa , mi-a mai dat si Andrewqp .... un neverosimil 5-0 la fifa See you next time !
    Multumim pentru pachetele si pentru premii tuturor celor care au contribuit...si multumim Monky&Co. 4 za partee

  3. #2603 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Quote Originally Posted by BoDoPSX View Post
    Ronny ma refeream la Viper RO (la junior)
    Vaiiiii!

    (apropo, l-am văzut �n c�teva poze - știi la ce mă refer )
    Quote Originally Posted by Walkman
    S-a jucat destul de mult si cu Alisa, Ronanel, daca asta te interesalol
    ...hiiii! :gelos:

    Merci de răspuns AndRewqp și felicitări celor din finală

  4. #2604 SP
    Member MisterJuice's Avatar
    Frumos, frumos. M-am distrat, mi-a facut placere sa cunosc alta lume. La campionatul de Tekken nu am jucat niciunul serios si am avut mai mult noroc. Macar ne-am distrat si n-am plecat cu mana goala ca K1du Lui Cosmin inca ii e rau de la berea aia lol. Mersi lui Ovidiu ca ne-a plimbat prin tot Bucurestiul cu masina Am sa fac tot posibilul sa vin si la urmatoarea intalnire. Multumesc organizatorilor pentru cadouri si atmosfera.
    Ma duc sa ma culc ca nu am dormit pana acum...

  5. #2605 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Super party! GG pentru tot. A fost super distractie la jocuri. Mersi pentru cadouri si premiu (traiasca Nirvana).


  6. #2606 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Asta a fost cu siguranta cea mai tare intalnire ConsoleGames la care am participat eu. Multe concursuri de jocuri, multe premii si cadouri, mancare foarte buna (in special salata de shaorma lol), am facut cunostiinta cu multi dintre prietenii de pe forum si m-am revazut cu cei pe care deja ii stiam. Sincere felicitari celor care au facut posibil ca acest eveniment sa aiba loc.

    Multumesc pentru cadouri (posterul cu RDR este absolut genial ) si pentru momentele de neuitat!

    De abia astept urmatoarea intalnire. La multi ani, ConsoleGames!

  7. #2607 SP
    Member MultiAmSaPopesc's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    ...no comment la poză! lol
    Aia era bere. Multimim gazdelor pentru pahare pline pana la varf

  8. #2608 SP
    Junior Member B1labong's Avatar
    Salut Tuturor! Sunt Cosmin... Ce pot sa spun, mi'a placut aseara. Nu pot face comparatii ca altii dar pot sa spun ca a fost o intalnire foarte reusita. Sper sa mai pot veni si data viitoare... Multumesc tuturor pentru primire, organizatorilor pentru premii si sper sa ne mai vedem.

  9. #2609 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Hai, ca vin si eu la viitoare intalnire, sper sa mai gasesc Taxiuri pe la 2 dimineata, oricum, vin .

  10. #2610 SP
    UberDude Honord's Avatar
    GS0Ls, ne vedem acolo

  11. #2611 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Quote Originally Posted by Wickyz View Post
    Aia era bere.
    Asa spun toti

    Vad ca v-ati distrat de minune. Pacat ca stau departe ca altfel veneam si eu

  12. #2612 SP
    Senior Member DJ_Andrei's Avatar
    Cam seci pozele, se vede ca nu am venit eu si nici trickz, offff... Ce s-a intamplat cu Greyhound, si el este fotograf nu ?!

    Pe langa mica glumita, vreau sa felicit moderatorii pentru organizarea intalnirii si defapt, sa va felicit pe toti pentru tot ce ati facut aici !

    Imi rup parul din cap ca nu am reusit sa vin la intalnire !

    La multi ani CG !

    PS-> Ce s-a intamplat cu Mo ?

  13. #2613 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    S-au imbatat toti de fericire ca nu ai fost prezent si au uitat sa faca poze. Pacat ca nu ai fost, ca sa ne bucuri cu pozele de genul: profil in ceata, profil mai aproape, in ceata, ureche in ceata, ureche mai aproape, in ceata.

    Pe langa mica glumita, vreau sa il "felicit" pe Dj_Andrei pentru mica "glumita".

    Imi tot rup parul de pe piept, de cand am citit postul tau !

    PS-> Da chiar... Ce s-a intamplat cu Mo?

  14. #2614 SP
    Member DUMYMIX's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Sper ca v-au placut si cadourile... thx goes to Gameshop (si fetelor care au impachetat vreo 150 de postere, au repartizat 20 de masinute, 10 figurine cu ninja, tricouri pt. fiecare, etc... etc...). Nu mai stiu la ora asta... Imi pare rau ca nu au venit Dummymix si Abbymix... iar m-am dat peste cap cu banii, dar, ce conteaza... important e ca v-ati simtit bine (sper). Felicitari castigatorilor si multumim pentru participare.
    Imi pare sincer rau ca am incurcat treburile..nu prea imi sta in caracter am avut o criza de guta (de guta nu de gutza..) am zis ca reusesc pana la urma sa vin dar nu puteam merge pe picioare,daca pot rezolva treburile sa imi spui Monky si rezolvam.
    Vad ca va-ti distrat pe cinste,bravo si la multi anI CG.

  15. #2615 SP
    Senior Member Diesel's Avatar
    Quote Originally Posted by Walkman View Post
    S-a jucat destul de mult si cu Alisa, Ronanel, daca asta te interesalol
    Inseamna ca au trecut vremurile cand toti sareau si-l alegeau pe Eddy lol

  16. #2616 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Quote Originally Posted by DarkRazvan View Post
    Asa spun toti

    Vad ca v-ati distrat de minune. Pacat ca stau departe ca altfel veneam si eu
    Data viitoare te iei de m�nuţă cu Walkman si te prezinti Asa cum a putut el , cu trenul , poti si tu , daca iti doresti !

  17. #2617 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Eu as veni cu cea mai mare placere dar la 14 ani nu cred ca sunt de acord ai mei. So... ramane pe intalnirea de 3 sau 4 ani

  18. #2618 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Uitati ce ati pierdut:

    Multumim ConsoleGames si GameShop!
    Attached Images Attached Images dscf7954.jpg dscf7960.jpg dscf7959.jpg dscf7957.jpg dscf7964.jpg dscf7965.jpg dscf7967.jpg

  19. #2619 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by DJ_Andrei View Post
    Cam seci pozele, se vede ca nu am venit eu si nici trickz, offff...
    Sa te sparg la ficati cu aprecierile tale... pai tu crezi ca eu stau ca tine sa ma plimb cu 7D-ul pe la nunti, botezuri si inmormantari ? Am tras si eu cu G9, lejer... cate-o poza intre 2 ginuri si 3 campionate

    Ovidiu: pe la ce ora ati plecat man ? Ati reusit sa terminati ginul (nu tu, stiu ca tu de-abia ai reusit sa "pupi" sticla la concursul de bere) ?

    Dar chiar, ce s-a intamplat cu Mo ?

  20. #2620 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Pe la 4:30 chief ... Pentru bautura trebuie sa te adresezi la celalalt Ghişeu ... Mika , LeoCosmin , Roby ...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 131 of 180 FirstFirst ... 31 81 121 129 130 131 132 133 141 ... LastLast

Similar Threads

  1. Console Club By MonkY in forum Console Club
    Replies: 337 Last Post: 23-05-2024, 18:14
  2. Console Games - Donatii By MonkY in forum Console Club
    Replies: 609 Last Post: 12-03-2018, 01:23
  3. Console Club Timisoara By PET in forum Console Club
    Replies: 0 Last Post: 01-06-2011, 11:30

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts