Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 133 of 180 FirstFirst ... 33 83 123 131 132 133 134 135 143 ... LastLast
Results 2,641 to 2,660 of 3598

Thread: Console Games Club - La un pahar de vorba

  1. #2641 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Pai normal ca MisterJuice a rulat, doar a fost singurul care a jucat jocul inainte (40h sau cat dureaza sa faci platina).

    Shootere putem incerca Rainbow Six Vegas 2 sau Resistance 2, dar nu au decat co-op in splitscreen. Eu tot ideea cu Motorstorm: Pacific Rift o sustin. Jocul a fost ignorat total, dar e cel mai bun racing de pe PS3 IMO, cel putin pana apare Motorstorm: Apocalypse.

  2. #2642 SP

  3. #2643 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Ma gandeam ca n-ar strica peste o luna (4 Septembrie).
    Tombola? (si un mini ninja?).

    Quote Originally Posted by Ovidiu View Post
    Pai de ce nu v-ati ocupat voi daca nu v-a placut cum au fost organizate concursurile ...
    A fost ok, stai linistit. Ma dau si eu bine, ca la cat de mare este, nu vreau sa il supar.

    Legat de concursuri pe viitor, cred ca ar fi mult mai ok ceva pe Wii / Move(dupa ce apare): tras cu arcul, popice, aruncarea cu maslina etc.

  4. #2644 SP
    Junior Member B1labong's Avatar
    Eu zic ca totul a decurs ok. Cred ca toti ne'am distrat la Singstar si am fost umpic dezamagiti in legatura cu campionatul de fifa. Adica singura problema a fost ca a durat foarte mult... Ii dau dreptate lui Monky. Nu ar fi fost frumos sa fie totul ca la carte ... A mai fost loc si de o gluma si de o cearta prieteneasca... Dupa parerea mea totul a decurs perfect. Daca vreti sa facem din nou de Tekken 6 , il aduc eu.

  5. #2645 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Tekken iar daca se poate , ar merge si un racing , SNES i'm in la orice, FPS la fel.Cat despre Wii, eu unul nu am stat mai mult de 5 min cu nunchuck-ul in mana si nu prea am o treaba, dar banuiesc ca sunt multi in aceeasi situatie, dar nu strica sa invat

  6. #2646 SP
    Junior Member B1labong's Avatar
    Quote Originally Posted by Honord View Post
    Tekken iar daca se poate , ar merge si un racing , SNES i'm in la orice, FPS la fel.Cat despre Wii, eu unul nu am stat mai mult de 5 min cu nunchuck-ul in mana si nu prea am o treaba, dar banuiesc ca sunt multi in aceeasi situatie, dar nu strica sa invat
    E usor... Adica nici eu nu am stiut si am stat la masa vreo 5 meciuri de ping - pong.

  7. #2647 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by angelcrying View Post
    Tombola? (si un mini ninja?).
    Cred ca s-a dus vremea tombolelor... De fapt, stai asa, ca daca ma gandesc bine... a fost o tombola. Atunci cand s-a tras la sorti cine cu cine joaca la Tekken
    So, daca vor fi premii, va trebui muncit pentru ele... chiar daca "munca" va fi de fapt incercarea de a bea o bere cat mai repede

  8. #2648 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Doamne vreau sa vad si eu acel mini ninja despre care vorbiti ca il tot mentionati.E cumva un mini ninja din jocul Mini Ninjas?

  9. #2649 SP
    Junior Member Derekgl's Avatar
    Quote Originally Posted by Honord View Post
    Doamne vreau sa vad si eu acel mini ninja despre care vorbiti ca il tot mentionati.E cumva un mini ninja din jocul Mini Ninjas?
    ....uite-l pe Mini Ninja!!!
    Attached Images Attached Images 1904360_2.jpg

  10. #2650 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Oh, a lil' Hiro
    Misto

  11. #2651 SP
    Junior Member B1labong's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    So, daca vor fi premii, va trebui muncit pentru ele... chiar daca "munca" va fi de fapt incercarea de a bea o bere cat mai repede
    Adica ve'ti face iar campionat de baut bere?

  12. #2652 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by B1labong View Post
    Adica ve'ti face iar campionat de baut bere?
    Hehe... insa castigatorii ultimelor concursuri de baut bere vor avea o sticla in plus

  13. #2653 SP
    Junior Member B1labong's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Hehe... insa castigatorii ultimelor concursuri de baut bere vor avea o sticla in plus
    Bine... Daca beau 2 mai repede decat beau ceilalti una imi aleg si 2 premii nu?

  14. #2654 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by B1labong View Post
    Bine... Daca beau 2 mai repede decat beau ceilalti una imi aleg si 2 premii nu?
    Stai linistit. La ce campion am avut la ultima intalnire nu cred ca apuci sa duci sticla la gura ca el a si terminat de baut.

  15. #2655 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    B1labong este campionul. El e Cosmin.

  16. #2656 SP
    Senior Member siNcE's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    B1labong este campionul. El e Cosmin.
    ...a, da?! Felicitari atunci si poti sta linistit ca nu te va intrece nimeni.

  17. #2657 SP
    Member MisterJuice's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    cand vreti sa facem urmatoarea intalnire ? Ma gandeam ca n-ar strica peste o luna (4 Septembrie). Doar sa-mi spuneti, daca vreti sa facem tot asa, tot la La Historia, cu bufet suedez... sau, ceva mai "lejer" (desi ati vazut preturile, iesim mult mai bine cu bufet si e mai multa mancare decat daca luam cate ceva fiecare) ?Oricum data viitoare concursurile vor fi mult mai bine organizate... la urma urmei din greseli invatam si noi, nu ?
    Eu si B1labong(Cosmin) venim. Pentru noi e ok 4 septembrie.

  18. #2658 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Si pentru mine e perfect 4 septembrie, numai sa stiu daca pana la urma ramane cum am vorbit.

  19. #2659 SP
    Junior Member B1labong's Avatar
    Nu am nici o problema cu data sau ora... Pot veni si acum daca s'ar face
    Eu raman cu ideea bufetului suedez ...
    Daca stam sa ne gandim...e mult mai convenabil .

  20. #2660 SP
    Member taz@'s Avatar
    Vad ca a fost super,data viitoare sa stiu sa nu mai mananc nimic cu 3 zile inainte de intalnire ca iar ma stric la stomac si nu mai ajung si cu scuzele de rigoare pt intarziere:LA MULTI ANI CG

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 133 of 180 FirstFirst ... 33 83 123 131 132 133 134 135 143 ... LastLast

Similar Threads

  1. Console Club By MonkY in forum Console Club
    Replies: 335 Last Post: Yesterday, 12:29
  2. Console Games - Donatii By MonkY in forum Console Club
    Replies: 609 Last Post: 12-03-2018, 01:23
  3. Console Club Timisoara By PET in forum Console Club
    Replies: 0 Last Post: 01-06-2011, 11:30

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts