Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 158 of 180 FirstFirst ... 58 108 148 156 157 158 159 160 168 ... LastLast
Results 3,141 to 3,160 of 3598

Thread: Console Games Club - La un pahar de vorba

  1. #3141 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    @Boga - acum vorbeam cu Mo dupa ce m-am uitat la poze si ii spuneam ca semeni incredibil cu un prieten de-al meu din Oradea. Prima data am crezut ca e el si am fost .... lol Caut o poza cu el sa o pun pe forum, poate iti regasesti geamanul. lol

  2. #3142 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Rasko - da pe tine cand te vedem la un gathering

  3. #3143 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Singura mica mare problema ar fi timpul liber si distanta de 600 km pana la voi... Whiskey shots contest anyone?

  4. #3144 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    Singura mica mare problema ar fi timpul liber si distanta de 600 km pana la voi... Whiskey shots contest anyone?
    Intalnirile sunt mereu in weekend. Daca nu ai chef de condus exista avionul

  5. #3145 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Nu calatoresc cu avionul dupa o experienta gen "air crash investigation" de acum 2 ani. Never ever again!

  6. #3146 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Intr'adevar drumul dus-intors cu masina/autocarul/trenul e posibil sa dureze spre 20 ore - dar cele 12 ore petrecute in compania consolegames - merita - cat despre contest ... if you are buying anything goes

  7. #3147 SP
    Senior Member GeOKeR's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    distanta de 600 km pana la voi...
    nu stiam ca Zombieland e asa aproape

  8. #3148 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    @Boga - acum vorbeam cu Mo dupa ce m-am uitat la poze si ii spuneam ca semeni incredibil cu un prieten de-al meu din Oradea. Prima data am crezut ca e el si am fost .... lol Caut o poza cu el sa o pun pe forum, poate iti regasesti geamanul. lol
    Mie nu mi se pare ca seamana..
    Do you?
    lol
    Attached Images Attached Images untitled-1.jpg

  9. #3149 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Ar trebui să mai lucreze un pic la maxilar și să-și lase ciocul mai lung Ah, și să renunțe la podoaba capilară

  10. #3150 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Deci data viitoare il prindem pe Boga, il radem in cap si il vopsim ca pe Kratos

  11. #3151 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Bai da ce simpatici sunteti voi Ce sa zic.. lasand la o parte faptul ca in general nu-s fotogenic.. m-ati prins si intr-o zi in care eram neras, netuns si obosit de de-abia va mai vedeam

    Data viitoare ma aranjez din timp

    PS: Rasko baga mare si vino si tu la urmatoarea intalnire, pozele nu fac dreptate evenimentului /nici mie de altfel/. Eventual il iei si pe Cristache

  12. #3152 SP
    Member tomaobiwan's Avatar
    Quote Originally Posted by Raskolnikov1944 View Post
    Nu calatoresc cu avionul dupa o experienta gen "air crash investigation" de acum 2 ani. Never ever again!

  13. #3153 SP
    Member OxygeN's Avatar
    Happy New Year tuturor sa ne vedem la anu cu cat mai multe jocuri

  14. #3154 SP
    Member iUser's Avatar
    La multi ani guys! Noul an sa va aduca tot ce va doriti!

  15. #3155 SP
    Senior Member h0stile's Avatar
    La multi ani tuturor! Sper ca anul care vine sa ne aduca mai multa bucurie si liniste in suflet, sa primim cat mai multe cadouri, sa ni se faca cat mai multe surprize si sa jucam jocuri din ce in ce mai bune.

    Have fun 2n8!

  16. #3156 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    La multi ani tuturor,si un an nou plin de impliniri!

    La multi ani Console Games!

  17. #3157 SP
    Member leo_cosmin's Avatar
    Monky, nu stiu unde sa postez despre asta, asa ca am sa o fac aici.
    La ultima intalnire Console Games, la tombola care s-a organizat am castigat jocul Assassin's Creed Brotherhood. Nu l-am desigilat o perioada, dar acum cateva zile cand am vrut sa il joc, l-am luat frumos in mana, i-am dat tipla jos (evident lipita la loc) si SURPRIZA - discul lipsea. Nu mi-a venit sa cred. Am incercat sa iti las si tie un mesaj despre asta, dar nu stiu daca l-ai vazut. Cand mi-am ales jocul, am vazut ca tipla nu e originala PlayStation si ca e lipita la loc, dar nu credeam ca e vorba de asa ceva. Se vede clar ca discul a fost furat si pus asa si trimis noua si sincer, ma gandesc ca magaria asta a facut-o un angajat al celor care au trimis jocul spre CG (asta daca jocul era din partea sponsorilor).
    Monky, astept si o parere de-a ta in legatura cu asta.

  18. #3158 SP
    Admin MonkY's Avatar
    leo_cosmin: eu ti-am raspuns deja acolo unde ai postat prima oara, si anume pe Visitors Message la mine pe board: Console Games Forum - View Profile: MonkY. Dar iti voi da copy/paste si aici (cu adaugarea ca deja am vorbit la GameShop si au spus ca verifica daca au mai fost astfel de probleme):

    "Salut leo_cosmin! Jocul a venit sigilat, asa cum au venit toate celelalte de la partenerii nostrii. Iti dai seama ca imi era imposibil sa ma apuc sa le desigilez pe toate pentru a verifica daca e totul ok inside (mai ales ca din sutele de premii oferite nu am intalnit niciodata o astfel de problema). Voi lua legatura cu cei de la care a venit jocul sa vedem daca exista vreo solutie. Desi sincer, dupa aproape 3 saptamani... Dar, promit sa intreb. Poate cine stie, a fost un "lot" cu probleme."

  19. #3159 SP
    Member leo_cosmin's Avatar
    Mda, eu am pastrat chiar si tipla aia fake, sa iti arat. Oricum.... asta e.... Mi se pare super aiurea.

  20. #3160 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by leo_cosmin View Post
    Mda, eu am pastrat chiar si tipla aia fake, sa iti arat. Oricum.... asta e.... Mi se pare super aiurea.
    E perfect daca ai pastrat-o. Hai ca incerc azi sa iau legatura cu GS sa vedem daca se poate face ceva. Dar totusi nu pot sa nu intreb: "De ce Dzeu nu ai desfacut si tu jocul primit mai demult?". Vezi, de-aia nu rezist eu sa stau cu tipla pe ele

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 158 of 180 FirstFirst ... 58 108 148 156 157 158 159 160 168 ... LastLast

Similar Threads

  1. Console Club By MonkY in forum Console Club
    Replies: 331 Last Post: Yesterday, 11:21
  2. Console Games - Donatii By MonkY in forum Console Club
    Replies: 609 Last Post: 12-03-2018, 01:23
  3. Console Club Timisoara By PET in forum Console Club
    Replies: 0 Last Post: 01-06-2011, 11:30

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts