Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 160 of 180 FirstFirst ... 60 110 150 158 159 160 161 162 170 ... LastLast
Results 3,181 to 3,200 of 3598

Thread: Console Games Club - La un pahar de vorba

  1. #3181 SP
    Admin MonkY's Avatar
    I'm in, of course... de fapt de mult tot ziceam ca facem niste "gratarel" prin tara. Eu zic sa propunem o locatie cam peste o luna or so (sa se mai duca frigurile astea, sa nu ramanem inzapeziti cu ursul)... si sa incepem sa "vanam" preturi bune. Oricum, trebuie sa stim dinainte cam cati vom fi... sau sa impunem o limita, pentru ca nu cred ca vom gasi vila/cabana pt. 2-300 de persoane

  2. #3182 SP
    Senior Member ShpioOn's Avatar
    Quote Originally Posted by Graft View Post
    Guys, �nt�lnire ca �nt�lnire, dar ce părere aveți de un weekend consolistic? �nchiriem o vilă/cabană �ntr-o locație simpatică (Moeciu/Snagov/whateva) și tragem o distracție pe cinste

    De foame nu o să murim pentru că probabil vor fi și fete, de simțit bine nici nu se mai pune problema .. și dacă ne plictisim de at�ta jucat, bagăm activitate outdoor, gen fotbal, șotron, lapte gros și alergatul ursului prin pădure

    So, who's in?
    La o asemenea intalnire fac pe dracu in patru si ajung si eu!!

    Moeciu spre exemplu ar fi super.

    LE: Nevasta-mea gateste foarte bine.

  3. #3183 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Prezent.

  4. #3184 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Mda, limitarea numărului de persoane s-ar putea să fie singurul lucru neplăcut pe care l-am �ntampina la o ieșire de genul ăsta ..

  5. #3185 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Quote Originally Posted by Graft View Post
    De foame nu o să murim pentru că probabil vor fi și fete
    You eat girls?
    Attached Images Attached Images 1279803627773.jpg

  6. #3186 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Doar dacă-s bine făcute

  7. #3187 SP
    Junior Member IceBlast13's Avatar
    Quote Originally Posted by Graft View Post
    Guys, �nt�lnire ca �nt�lnire, dar ce părere aveți de un weekend consolistic? �nchiriem o vilă/cabană �ntr-o locație simpatică (Moeciu/Snagov/whateva) și tragem o distracție pe cinste

    De foame nu o să murim pentru că probabil vor fi și fete, de simțit bine nici nu se mai pune problema .. și dacă ne plictisim de at�ta jucat, bagăm activitate outdoor, gen fotbal, șotron, lapte gros și alergatul ursului prin pădure

    So, who's in?
    Eu ma bag

  8. #3188 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    Quote Originally Posted by Graft View Post
    Guys, �nt�lnire ca �nt�lnire, dar ce părere aveți de un weekend consolistic? �nchiriem o vilă/cabană �ntr-o locație simpatică (Moeciu/Snagov/whateva) și tragem o distracție pe cinste

    De foame nu o să murim pentru că probabil vor fi și fete, de simțit bine nici nu se mai pune problema .. și dacă ne plictisim de at�ta jucat, bagăm activitate outdoor, gen fotbal, șotron, lapte gros și alergatul ursului prin pădure

    So, who's in?
    Sotron? DA! Da, "frate" ! I would like to come.

  9. #3189 SP
    Member Bogdan's Avatar
    Quote Originally Posted by Graft View Post
    Guys, �nt�lnire ca �nt�lnire, dar ce părere aveți de un weekend consolistic? �nchiriem o vilă/cabană �ntr-o locație simpatică (Moeciu/Snagov/whateva) și tragem o distracție pe cinste

    De foame nu o să murim pentru că probabil vor fi și fete, de simțit bine nici nu se mai pune problema .. și dacă ne plictisim de at�ta jucat, bagăm activitate outdoor, gen fotbal, șotron, lapte gros și alergatul ursului prin pădure

    So, who's in?
    Sună bine, și eu aveam �n cap o idee asemănătoare, ar fi chiar frumos!

    +1

  10. #3190 SP
    Member xLiTe's Avatar
    Quote Originally Posted by Graft View Post
    Guys, �nt�lnire ca �nt�lnire, dar ce părere aveți de un weekend consolistic? �nchiriem o vilă/cabană �ntr-o locație simpatică (Moeciu/Snagov/whateva) și tragem o distracție pe cinste

    De foame nu o să murim pentru că probabil vor fi și fete, de simțit bine nici nu se mai pune problema .. și dacă ne plictisim de at�ta jucat, bagăm activitate outdoor, gen fotbal, șotron, lapte gros și alergatul ursului prin pădure

    So, who's in?
    I'm in too. De mult tot vreau sa mai ies si eu din Bucuresti, dar nu am avut ocazia. Un weekend consolistic ar fi perfect.

  11. #3191 SP
    Member RaduHawk's Avatar
    Tineti neaparat sa faceti rost de cazare? O tabara de corturi nu v-ar surade? Dupa un coniak si niste povesti la foc de tabara uitati sigur de console. Ca sa nu mai spun de cafeaua de dimineata facuta in ibric la foc de lemne sau in cenusa fierbinte cu taciuni aprinsi

    L.E. Uitasem ca era vorba de luna viitoare. Cam frig pentru cort.

  12. #3192 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Pas din partea mea, ideea era să ne �nt�lnim undeva unde ne și putem juca (printre altele).

  13. #3193 SP
    Member RaduHawk's Avatar
    Dar ne putem adapta. Putem organiza un Tekken in jurul corturilor, un Call of Duty cu prastia sau chiar un FIFA pe camp

  14. #3194 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Meh.

  15. #3195 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by raduhawk View Post
    Dar ne putem adapta. Putem organiza un Tekken in jurul corturilor, un Call of Duty cu prastia sau chiar un FIFA pe camp
    Daaaa, si eu vreau sa-l vad pe Darkie si Grey cum se joaca Mario pe camp, printre ciupercute... Iar pe Bodo sa-l vad cantand un Rock Band la vreascuri

  16. #3196 SP
    Member RaduHawk's Avatar
    Tare asta cu Mario printre ciupercute. Spre seara propun ca fetele sa faca un campionat de Cooking Academy Game Download for PC | Big Fish Games Fetelor era o gluma, la ocazii de genul asta nu las gratarul pe mana altuia

  17. #3197 SP
    is the man! trickz's Avatar
    Eh. Pana vine vara, zic sa ne limitam la locatii cu un acoperis fix.

    @cabana: Cred ca cea mai mare problema va fi sa se gaseasca o locatie cu loc de parcare pentru atatea masini, camere se mai gasesc.

  18. #3198 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Deja ti-a venit jocul. Ti-am spus ca daca e cineva care iti poate rezolva problema, Gameshop este Sper ca le-ai trimis carcasa si ce ai primit "gol"...
    Well... Sorry leo_cosmin ca m-am agitat pentru tine. Sa-mi fie rusine ca incerc sa rezolv chiar orice problema... Ai avut probleme cu jocul, am facut pe dracul in patru si s-a schimbat... si din Decembrie pana in Martie... te-a durut in cot. Asta este, jocul se duce la colectia de premii pe CG... Exista niste limite totusi...

  19. #3199 SP
    Member DUMYMIX's Avatar
    Nu stiam unde sa postez filmuletul asta cam vechi .. aici trebuia dar e inchis... normal dupa atata timp... 2ani... vedeti aici filmul Pui de Urs Decernare Premii Gow 28-03-2009
    Niciodata nu e prea tarziu......era prin arhiva si uitasem ca exista...

    ---------- Post added 12-03-2011 at 01:30 PM ----------

    Am vazut ca voi cautati ceva vile ,Un fel de sat am facut ceva filmari acum vreo 2 ani e misto, vreo 10 vile parca ,aceiasi constructie,acelasi model ,Satul Prunilor ii spune link aici am intrat 10 intr-o vila am si un filmulet aici,un promo facut pt. ei si poti sa te duci cu ce consola vrei ca ai posibilitatea de a juca in fiecare vila vezi aici daca iei toata vila...se iese mai ieftin 135euro vila 24/h

  20. #3200 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Arata foarte bine. Iar la 3 dormitoare duble... 135 EUR/6 persoane pe zi iese destul de ok. Practic cam 100 RON/persoana pe zi. Pacat ca nu au si vile cu mai multe camere... Sunt curios daca ar face si un discount pt. perioade mai mari, sau nr. de persoane mai mare...

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 160 of 180 FirstFirst ... 60 110 150 158 159 160 161 162 170 ... LastLast

Similar Threads

  1. Console Club By MonkY in forum Console Club
    Replies: 331 Last Post: Yesterday, 11:21
  2. Console Games - Donatii By MonkY in forum Console Club
    Replies: 609 Last Post: 12-03-2018, 01:23
  3. Console Club Timisoara By PET in forum Console Club
    Replies: 0 Last Post: 01-06-2011, 11:30

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts