Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 140 of 180 FirstFirst ... 40 90 130 138 139 140 141 142 150 ... LastLast
Results 2,781 to 2,800 of 3598

Thread: Console Games Club - La un pahar de vorba

  1. #2781 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Am eu receiverul si microfoanele... nu-i bai (sper sa mearga ok si wireless).
    Acum alta duda, nu gasesc Tekken VI-ul de PS3... De X360 am dat de el... e haos aici
    Care-l ai, vino cu el... si cu un gamepad
    dar il ai in lista de premii :-", faci repede un concurs il obligi pe castigator sa aleaga tekken 6 si pe urma il desigilezi . eu pot sa vin cu un gamepad .

    LE: fifa? se joaca fifa? nu cred

    LEE: aduc eu cablu HDMI, am de 1m, sper sa ajunga.

  2. #2782 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Alta duda... ne mai trebuie si un cablu HDMI... care ai unul extra pe-acasa... de 1m or so

  3. #2783 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Fifa ??? From who ?

  4. #2784 SP
    Admin MonkY's Avatar
    No more Fifa... in cel mai rau caz un Fifa Street 3 (l-am luat) Sau, poate mai spre dimineata... depinde cat rezistam...
    Apropos, are cineva Fight Night Round 4 de PS3 ? Bring it on... sa ne spargem fetele

  5. #2785 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Ok . No Fifa . Fighting and Soprana only

  6. #2786 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Cablu HDMI: checked. Aduc cu bon de iesire, proces verbal, protocol de predare-receptie si factura pentru depozit de garantie.

  7. #2787 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by AlanPoe View Post
    Cablu HDMI: checked. Aduc cu bon de iesire, proces verbal, protocol de predare-receptie si factura pentru depozit de garantie.
    Sa fii iubit !

  8. #2788 SP
    UberDude Honord's Avatar
    So.. we haz tekken?

  9. #2789 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Honord View Post
    So.. we haz tekken?
    Inca nu s-a anuntat nimeni ca-l aduce....

  10. #2790 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Damn l-as fi adus eu dar.. e imprumutat >.>
    LE: how about za stickers?

  11. #2791 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    ma faceti sa plang ... aduceti si fifa .

  12. #2792 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Nu ca vine Ovidiu

  13. #2793 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    Si ce daca vine ?

    ..no te entiendes .

  14. #2794 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Christien View Post
    ma faceti sa plang ... aduceti si fifa .
    A fost Fifa data trecuta, a fost campionat de Fifa... mai dati-l incolo de Fifa (macar de era Fifa 11). Oricum, am luat Fifa Street, in caz ca rezistati dimineata... macar la ala merg treburile mai rapid. Sorry, dar nu mai vrem sa se plictiseasca jumatatea care e anti-Fifa... Hai sa mai incercam si altceva.

    P.S. Ma gandesc sa achizitionam o consola special pt. CG meetings... Sa fie cu cont comun, sa punem arcades si melodii de SingStar/Lips pe el... sa fie cu 4 gamepad-uri si toate cele... sa nu mai stam de fiecare data sa cautam... ba ca n-avem cablu, ba ca nu-s gamepaduri, ba ca nu sunt DLC-urile puse... Ce ziceti ?

  15. #2795 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    ok .. data viitoare fifa . [oricum nu ii obliga nimeni sa joace fifa , juca doar cine vroia] . Macar Fight Night Round 4 sa aduca cineva . Ceva cu cars ?

  16. #2796 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Quote Originally Posted by Christien View Post
    ok .. data viitoare fifa . [oricum nu ii obliga nimeni sa joace fifa , juca doar cine vroia] . Macar Fight Night Round 4 sa aduca cineva . Ceva cu cars ?
    joaca cine vrea, dar se creaza un haos si majoritatea nu sunt fani fifa si iti dai seama ca nu el convine sa se joace fifa toata seara. stii cum e al fifa, lumea se mai cearta, ba joc eu, ba eu... si devine enervant la un moment dat. lasa, ca se va ocupa darkone si ovidiu de entertainment

  17. #2797 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by AndRewqp View Post
    joaca cine vrea, dar se creaza un haos si majoritatea nu sunt fani fifa si iti dai seama ca nu el convine sa se joace fifa toata seara. stii cum e al fifa, lumea se mai cearta, ba joc eu, ba eu... si devine enervant la un moment dat. lasa, ca se va ocupa darkone si ovidiu de entertainment
    Darkie nu poate veni...

  18. #2798 SP
    Member xLiTe's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    P.S. Ma gandesc sa achizitionam o consola special pt. CG meetings... Sa fie cu cont comun, sa punem arcades si melodii de SingStar/Lips pe el... sa fie cu 4 gamepad-uri si toate cele... sa nu mai stam de fiecare data sa cautam... ba ca n-avem cablu, ba ca nu-s gamepaduri, ba ca nu sunt DLC-urile puse... Ce ziceti ?
    Da, ar fi mai bine asa.

    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Oricum, am luat Fifa Street, in caz ca rezistati dimineata... macar la ala merg treburile mai rapid.
    Fifa Street ar merge asa de final, n-am mai jucat de mult si erau destul de interesante miscarile jucatorilor.

  19. #2799 SP
    Senior Member Christien's Avatar
    Sta cineva prin Bucurestii Noi ? ..sau prin apropiere [zona domenii , 1mai] .

  20. #2800 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    eu in baneasa daca esti cu masina

    ca noi suntem pedestrii

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 140 of 180 FirstFirst ... 40 90 130 138 139 140 141 142 150 ... LastLast

Similar Threads

  1. Console Club By MonkY in forum Console Club
    Replies: 337 Last Post: 23-05-2024, 18:14
  2. Console Games - Donatii By MonkY in forum Console Club
    Replies: 609 Last Post: 12-03-2018, 01:23
  3. Console Club Timisoara By PET in forum Console Club
    Replies: 0 Last Post: 01-06-2011, 11:30

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts