Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 155 of 180 FirstFirst ... 55 105 145 153 154 155 156 157 165 ... LastLast
Results 3,081 to 3,100 of 3598

Thread: Console Games Club - La un pahar de vorba

  1. #3081 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Quote Originally Posted by goodfellam View Post
    Si dupa el, a fost cineva pe la 15 - 16 ani?
    A mai fost Ovidiu.

  2. #3082 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    O seara beton. Prea mult singstar, MC-ul aka raf nu a vrut neam sa inteleaga ca se auzea foarte prost cand anunta ceva prin microfon. Mancare "hmmm", bautura beton. Mos Bursu rulz. Cadouri pe masura. Fete noi, fete vechi. Rahan a fost pe val. Cu ajutorul lui Mos Bursu, am sutit un balon pentru vacuta. Mika cu ginul lui. Tray, sa ai grija de Mika si sa nu te lasi influentat. Axel era in Paris. Eu am fost soacra serii cica.

    Cred ca am enumerat tot.

    P.S. - istrategie, a venit taxiul pana la urma?

  3. #3083 SP
    Senior Member istrategie's Avatar
    Da, a venit pana la urma.

    Super petrecere, super distractie, super cadouri. Mi-a facut placere sa particip. Ne vedem si data viitoare. Felicitari staff-ului pentru organizare. La multi ani Darkie! Craciun fericit tuturor si un an nou cat mai bun!

  4. #3084 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Incredibil cat de bine am dormit dupa nebunia de azi noapte... Acum m-am trezit

    Inca odata, sunteti de nota 10 guys... Thx Graft si Grey pt. poze si scuze pentru fumul de tigara. Din pacate, e un microb de care unii din noi nu reusim sa scapam (inca).

    Andrew, ma bucur ca ai lasat masina acasa si ai scapat de inhibitii. That's what i was talking about ! Bravo !

    Acum ma duc sa "developez" niste poze sa le urc... o sa ia ceva timp, ca am venit ca nebunul cu 2 aparate foto

  5. #3085 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Sorry ca nu am putut veni si eu. Cum a mers PS3-ul ??

  6. #3086 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Quote Originally Posted by Donely View Post
    Sorry ca nu am putut veni si eu. Cum a mers PS3-ul ??
    A mers ok, numai ca nu puteam juca jocuri noi. Firmware 3.50

  7. #3087 SP
    Senior Member tray's Avatar
    Foarte tare atmosfera.Mancarea buna, premile generoase si unele faze la care inca mai rad lol. Multumesc de urari angelcrying.
    Sarbatori Fericite guys.

  8. #3088 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Pai, dupa ce i-am dat update to 3.50 ca sa ne putem juca GT5 Split Screen, a mers ca uns.
    Lasand gluma la o parte, a fost superb guys, atmosfera minunata. Can't wait for the next one, I'll definately be there
    Multumim CG pt. un party minunat.
    Sarbatori fericite!

  9. #3089 SP
    Member Axeaxel's Avatar
    Hai ca m-am intors si eu din Franta ... glumesc bineinteles
    A fost super aseara, multumesc inca odata mosului consolist si la cat mai multe intalniri ca aceasta. Intradevar singstar a tinut cam mult, daca nu se repetau melodiile, era mai bine Rafuiala moderna cu zapada a fost foarte tare, "Mihai in finlandeza" (Mika) a condus grupul meu cu succes spre victorie
    Toata faza e ca nu prea am apucat sa dorm indeajuns.. eh am timp

  10. #3090 SP
    Admin MonkY's Avatar
    A mers ok Donely, multumim pt. consola. Din pacate, mai toate jocurile noi nu au mers (MMA, GT5, NFS)... Nu-i nimic, ca ne-am descurcat noi.

    Pana mai developez eu la poze... una mica de grup (ne cerem scuze, Mo era la baie )... iar o parte din consolisti deja au fugit acasica.
    Attached Images Attached Images consolegames_christmas_party_cg2010.jpg

  11. #3091 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Pai Mo s-a dus repede ca dup'aia a monopolizat Mika baia vreo 2 ore si nu s-a mai putut duce nimeni

  12. #3092 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    dupa cum vedeti doar Mo lipseste din poza de grup...disparuse cu un teanc de servetele

    darkye cum nu, ca eu am intrat imediat. de la atata fum nu se simtea nimic

  13. #3093 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Gata, a venit si Mo de la baie

    Damn... trebuie sa-l pun si pe Grey care saracul facea poza...
    Attached Images Attached Images consolegames_christmas_party_cg2010_djmo_included.jpg

  14. #3094 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Pe Grey nu am mai reusit sa-l introduc la fel de bine in poza...
    Attached Images Attached Images consolegames_christmas_party_2010_grey_master.jpg

  15. #3095 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Gata... a intrat si el printre randuri... Merci Grey pt. poza de grup !
    Attached Images Attached Images consolegames_christmas_party_cg2010_djmo_grey_included.jpg

  16. #3096 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Dupa somnul de frumusete aferent , pot sa multumesc si eu pentru o intalnire super. Multumim si Mosului Consolist ( si ajutoarelor lui , nu le enumar ca sa nu omit pe cineva ) pentru cadoaie si tuturor celor prezenti pentru atmosfera creata ! Pacat de salata de shaworma , care n-a mai fost la fel . Toate cele bune si le urez de pe acum celor cu care nu ma mai vad sau aud pana de sarbatori , Sarbatori Fericite si La multi ani !!!

  17. #3097 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Frumos, foarte frumos - mi-a plăcut ce-am văzut (și pe cine am văzut). Să vă fie de bine

    Thanks for sharing pictures

  18. #3098 SP
    VIP Member Donely's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    A mers ok Donely, multumim pt. consola. Din pacate, mai toate jocurile noi nu au mers (MMA, GT5, NFS)... Nu-i nimic, ca ne-am descurcat noi.

    Pana mai developez eu la poze... una mica de grup (ne cerem scuze, Mo era la baie )... iar o parte din consolisti deja au fugit acasica.
    Mi-a picat fisa tarziu, trebuia sa ii dati sa faca update la 3.50 si ii faceam pe urma downgrade la 3.41 . Am uitat sa ii zic Mosului treaba asta.

  19. #3099 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Eh, acum ne zici sef ?
    Anyway... am urcat primul calup de poze pe contul nostru de Facebook. Enjoy: Party ConsoleGames.ro - La Historia 18.12.2010 - I | Facebook

    ---------- Post added 19-12-2010 at 07:58 PM ----------

    Si pozele cu G9: Party ConsoleGames.ro - La Historia 18.12.2010 - II | Facebook

    Btw, am observat ca nici n-ati consumat tot heliul... Pai, ori consumam ori... nu mai consumam ?

  20. #3100 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Bai da aveam o fata de la febra de aseara
    Eu si Dead Rising 2 care l-am primit ma asortez de minune

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 155 of 180 FirstFirst ... 55 105 145 153 154 155 156 157 165 ... LastLast

Similar Threads

  1. Console Club By MonkY in forum Console Club
    Replies: 331 Last Post: 07-05-2024, 11:21
  2. Console Games - Donatii By MonkY in forum Console Club
    Replies: 609 Last Post: 12-03-2018, 01:23
  3. Console Club Timisoara By PET in forum Console Club
    Replies: 0 Last Post: 01-06-2011, 11:30

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts