Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 37 of 180 FirstFirst ... 27 35 36 37 38 39 47 87 137 ... LastLast
Results 721 to 740 of 3598

Thread: Console Games Club - La un pahar de vorba

  1. #721 SP
    is the man! trickz's Avatar
    eu nu fumez nu beau copilu' cuminte

  2. #722 SP
    Junior Member qweqwe's Avatar
    eu sunt nefumator

  3. #723 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by nops66 View Post
    Exista vreun nefumator? din cate tin minte de la ultimele intaliniri nu am vazut pe cineva sa fumeze...in afara de Taw care e straight edge
    Buna intrebarea. Cred ca doar fetele (part of them), trickz, Taw, qweqwe (desi el sigur fumeaza ceva) ...

  4. #724 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    sa mai radem un pic de Bobby, sa mai ascultam patzaniile fiecaruia... mai discutam si despre forum, despre criza economica, despre cum a mancat bataie Steaua... gasim noi motive de galceava. Amen
    So so funny De ce mereu de mine ? O sa vin o data si o sa tac tot timpul sa vedem daca mai deranjez

  5. #725 SP
    Junior Member qweqwe's Avatar
    pai si atunci o sa radem de tine mai rau ca nu o sa spui nik

  6. #726 SP
    is the man! trickz's Avatar
    hai mai qweqwe.. nu e frumos sa te iei de Bobby, o sa planga si nu mai joaca pe live cu tine

  7. #727 SP
    Junior Member qweqwe's Avatar
    adevarat...gata sa nu se mai ia cineva de bobby ca nu o sa se mai joace halo si euro cu mine ... ati inteles ? si nici nu e frumos sa stiti

  8. #728 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Lasa Bobby, ca te faci tu mare... si ai sa razi si tu de ai' mai mici

    P.S. De "La Misto" stie cineva ceva ? Nu, nu e la Misto... check in here: Metropotam Unde iesim La taverna La Misto

  9. #729 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    l-am citit pe Wargasm recomandand locul. Dar nu mai stiu daca aici sau pe forumul vecin.

  10. #730 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    La raposatu'?

  11. #731 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by Bobby View Post
    La raposatu'?
    Hai sa nu fim rai. De bine de rau, acolo a fost "casa" noastra for many years. Show some respect, pls.

  12. #732 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    la misto... acelasi tip de ospatari ca la cafeneaua actorilor.. a venit inapoi cu banii lasati peste nota ca nu sunt destui... doar ca nu ne-a spus ca vrea minim 10%... i-am luat, i-am bagat in buzunar si am plecat... in rest este ok... am avut cateva intalniri intre consolisti iarna trecuta si a iesit destul de bine... mancare buna, preturi decente... recomand carbonara de la ei

  13. #733 SP
    Senior Member Bobby's Avatar
    Quote Originally Posted by MonkY View Post
    Hai sa nu fim rai. De bine de rau, acolo a fost "casa" noastra for many years. Show some respect, pls.
    My bad, my bad Nu stiu, suna ciudat sa mergem "La misto". Am trecut ieri pe langa ala indian propus de trickz si arata genial de afara. Nu stiu cum e inauntru. (da, am vazut pozele).

  14. #734 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Pai atunci, ne bagam la un indian, maxim 16-17 persoane, 8 Noiembrie ? Sau mai asteptam idei ? Mo, vezi sa nu ne nimerim cu decernarea premiilor de Forza Motorsport (ca am un feeling ca tot pe-atunci se termina). Caz in care, prioritate are concursul, si va trebui sa gasim undeva cu locuri mai multe

  15. #735 SP
    Senior Member Dj Mo's Avatar
    pe 9 este ultima cursa

  16. #736 SP
    Junior Member qweqwe's Avatar
    chiar da suna cam aiurea sa mergem "la mishto" nu arata a fi prea rau ... adik arata destul de ok

  17. #737 SP
    Taw
    Senior Member Taw's Avatar
    "La Misto" a lu Calinescu merita.Mancare multa, buna si ieftina (fata de altele).

  18. #738 SP
    Junior Member qweqwe's Avatar
    Deci pana la urma ne am hotarat la un local ?

  19. #739 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    pe la brasov nu veniti?

  20. #740 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    De ce nu organizati voi la Brasov sau in orice alt colt al tarii - si puneti poze ?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 37 of 180 FirstFirst ... 27 35 36 37 38 39 47 87 137 ... LastLast

Similar Threads

  1. Console Club By MonkY in forum Console Club
    Replies: 330 Last Post: 03-05-2024, 10:54
  2. Console Games - Donatii By MonkY in forum Console Club
    Replies: 609 Last Post: 12-03-2018, 01:23
  3. Console Club Timisoara By PET in forum Console Club
    Replies: 0 Last Post: 01-06-2011, 11:30

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts