Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 30 of 30 FirstFirst ... 20 28 29 30
Results 581 to 599 of 599

Thread: BioShock: Infinite

  1. #581 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Atunci sa se spele cu el pe cap am deja TOT ce tine de bioshock pt. vechea generatie.

  2. #582 SP
    Senior Member cashonly's Avatar
    Rapture Radio: a free online radio station serving BioShock-esque music, 24/7
    Rapture Radio - A Public Service By Ryan Industries

  3. #583 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    L-au stricat aka limitat :/ acum 3-4 ani a fost mult mai ok si avea inclusiv suport pt. winamp. Acum sunt doar cateva piese care se repeta.

  4. #584 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Eu zic sa-l ajutam
    Attached Images Attached Images booker_s_other_option_by_darknessofanubis-d8v0dp1.jpg

  5. #585 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    M-am reapucat de el doar pentru poveste, am prins-o la fix pe Elizabeth
    Attached Images Attached Images 8870_screenshots_20160330230944_1.jpg

  6. #586 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Pai can izzzzzzzzzz dau una!

  7. #587 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Cred ca sunt singuru de pe aici care nu a putut sa-l termine

    Efectiv m-am plictisit in el, in aceleasi decoruri interioare monotone. Ma asteptam la ceva frumos, sa vad ceru si alte cladiri zburand, dar din pacate, asta inseamna doar ~30% din joc. Restu se petrece doar prin coridoare...

  8. #588 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Povestea e incredibila. Sfârșitul ma bântuie și acum după 3 ani si pentru asta l-am reînceput, sa vad daca ma va impresiona la fel. E atat de bine spusa povestea, atat de bine legata, atat de complicata dar totusi totul are sens, incat mi-a ramas 3 ani in memorie și vreau sa o retraiesc. Daca sunt la fel de impresionat de ea si acum, o sa zic ca e cea mai buna întâlnită de mine vreodată într-un joc.

  9. #589 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Hmm...ma faci sa-i mai dau o sansa pe batranul X360

  10. #590 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Eu zic sa ii acorzi sansa asta, e prea bine conturata povestea si mult prea bine pusa la punct incat sa nu o traiesti si tu macar odata. Eu nu l-am mai jucat de cand a aparut si am ramas fixat cu sfarsitul ala impecabil. Daca te uiti dupa ce il termini la explicatii, o sa ramai socat de cat de subtile au fost unele lucruri de pe parcurs, lucruri care leaga intreaga poveste si ramai pur si simplu mindblown

  11. #591 SP
    Vires Intus eagle-eye's Avatar
    Infinite e unul din cele mai bune jocuri pe care le-am jucat vreodata si asta strict dpdv al povestii, al contextului si al modului in care este prezentat firul narativ. Vorba lui tudy, sfarsitul te bantuie mult timp dupa ce-l termini. Un alt lucru exceptional este relatia dintre protagonist si Elizabeth, e incredibil de bine structurata si te face foarte usor si simpatizezi cu ambele personaje, cred ca Elizabeth e unul din cele mai frumos construite personaje dintr-un joc video.

  12. #592 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by razvanrazy View Post
    Hmm...ma faci sa-i mai dau o sansa pe batranul X360
    Așteaptă versiunea Remastered, vine în curând

  13. #593 SP
    Junior Member bogdanopolis's Avatar
    Quote Originally Posted by Dant3 View Post
    Așteaptă versiunea Remastered, vine în curând
    Ai idee cam pe cand? ca tot caut pe net indo si nu prea gasesc nimic concret ...

  14. #594 SP
    Senior Member AndRewqp's Avatar
    Sunt doar zvonuri, poate aflam ceva la e3. Umbla un cover pe internet destul de interesant.

    Sent from my D6503 using Tapatalk

  15. #595 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Pai, in afara de tot felul de placeholder-e aparute ba prin Africa de Sud, ba prin Australia in cursul anului trecut (ceea ce nu inseamna mare lucru, si noi am avut la Altex pt Mass Effect Rgmastered), singura chestie cu un graunte de verosimilitate este asta, fiind site-ul autoritatii guvernamentale braziliene, responsabila cu clasificari de tot felul.

  16. #596 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar

  17. #597 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    1080p@60fps

  18. #598 SP
    Senior Member Mayhem's Avatar
    Damn my mind, de cate ori zic ca nu mai vreau un remaster apare o veste din asta.

  19. #599 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Eu preferam sa aud ca apare in curand un nou Bioshock, chit ca am zis deja cat imi place jocul, tot nu ma vad cumparand-ul prea curand, poate doar la un pret modic. Ar fi deja ridicol sa il cumpar pentru a patra oara.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 30 of 30 FirstFirst ... 20 28 29 30

Similar Threads

  1. Replies: 0 Last Post: 20-03-2013, 10:06
  2. BioShock: Infinite anuntat By naz in forum Console News
    Replies: 30 Last Post: 14-08-2010, 23:47

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts