Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 58 of 58 FirstFirst ... 8 48 56 57 58
Results 1,141 to 1,159 of 1159

Thread: Mafia II

  1. #1141 SP
    Member killlemalll3's Avatar
    E greu intr-adevar,sa vezi platina la limba romana ce greu o sa ti se para.

  2. #1142 SP
    Member Iasmin90's Avatar
    Buna asta,in loc sa faci mistoo de modul in care ma exprim aveai de ales intre a ma corecta sau a imi da un raspuns,dar nu ai la cine sa ceri asta.... cand toti la prima greseala trec la mistoo.....nu e nimic,ma bucur ca tu macar te exprimi cum trebuie killlemallll3...

  3. #1143 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Asta nu o sa intelegeti niciodata, probabil pt ca nu ati facut platina la Lb Romana( voi ce care spuneti scuza asta in continuare):
    Nu e prima greseala, asta i se poate intampla oricui(typo)...este intreg postul: puncte lipsa cu caruta, virgule la fel, limbajul execrabil de messenger, toate astea insumate nu sunt O greseala, ci arata(vorba userului de mai sus), nivelul fiecaruia de exprimare, tradeaza, asta nu ai cum sa ascunzi dupa scuza "M-am grabit", "Nu imi merge tastatura bine", "Daca vroiam sa scriu super corect, eram la ora de gramatica" samd.

    PS:

    samd= si asa mai departe( pt necunoscatori).

  4. #1144 SP
    Member Iasmin90's Avatar
    Sa scuzat careva?eu cel putin nu vad sa ma fii scuzat....?doar am spus ca fiind prima mea greseala de acest gen pe acest forum si imediat a sarit sa faca mistoo,nu sa atraga atentia,nu sa corecteze ci sa faca mistoo....oricum nu ma deranjeaza cu absolut nimic acest lucru,depinde de caracterul fiecarui om!
    Ps:"Va rog sa ma scuzati dragi colegi de forum,ca nu sunt documentat,citit,educat si de faptul ca nu sunt capabil sa scriu bine limba romana"
    Ps2:"kragod vezi ca ai uitat un "i" acolo sus in paranteza"
    Ma rog oricum toate aceste posturi ar trebui sterse sau mutate intr-un thread in care sa fie On topic
    Dintre cei care pot sa citeasca postul meu si intalegeti ce am vrut sa zic,pls help!

  5. #1145 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Am si eu o scurta intrebare.
    Varianta Platinum de PS3 are DLC-urile pe disc sau gasesti in carcasa voucherele pentru a descarca DLC-urile de pe store?

  6. #1146 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Quote Originally Posted by Iasmin90 View Post
    S-a scuzat cineva? Eu cel putin nu vad sa imi fi cerut scuze. Doar am spus ca este prima mea greseala de acest gen pe acest forum si imediat a sarit sa faca mistoo: nici sa atraga atentia, nici sa ma corecteze ci sa faca mistoo. Nu ma deranjeaza cu absolut nimic acest lucru, depinde de caracterul fiecarui om!
    PS: "Va rog sa ma scuzati dragi colegi de forum ca nu sunt documentat, citit, educat si de faptul ca nu sunt capabil sa scriu bine limba romana."
    PS2: "kragod vezi ca ai uitat un "i" acolo sus in paranteza"
    Ma rog oricum toate aceste posturi ar trebui sterse sau mutate intr-un thread in care sa fie On topic.
    Dintre cei care pot sa citeasca postul meu si sa inteleaga ce vreau sa spun, please help!
    C-C-C-Combo Breaker!

  7. #1147 SP
    Member Iasmin90's Avatar
    La versiunea platinum Director's Cut sunt toate DLC-urile pe disc,+cateva alte pachete

  8. #1148 SP
    Junior Member rosiani's Avatar
    are cineva collector's edition de vanzare?
    mersi

  9. #1149 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Imi spune cineva unde gasesc codul pentru Jimmy's Vendetta in editia normala de PS3? Pe cutie zice ca e inclus, nu-l gasesc niciunde...

  10. #1150 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Ultima pagina de la manual.

  11. #1151 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Nu e, scrie doar Jimmy's Vendetta bla bla si unde cred ca ar trebui sa fie codul scrie Coming Soon... Cine stie, mersi oricum

  12. #1152 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    La mine acolo era. Vezi ca poate mai ai niste pliante inauntru si s-ar putea sa fie pe ele. Sau scris mai mic undeva prin pliant, pe la inceput sau sfarsit.

    Daca l-ai luat SH poate nu mai e valabil si persoana de la care l-ai luat si-a pastrat foaia cu acel cod.

  13. #1153 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Nu, l-am luat nou, ca de il luam SH nici nu ma gandeam sa fie nefolosit, dar nu e niciunde inauntru. O sa trimit un mail la take two, dar presimt ca nu primesc nimic...

  14. #1154 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Intre timp apuca-te de el ca e superb

  15. #1155 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Aia fac acum, iau o pauza de la God of waruri, oricum l-am mai jucat odata pe PC, da parca altfel e pe consola.

  16. #1156 SP
    Junior Member Antiloop's Avatar
    Pentru mine Mafia 2 a fost cea mai mare dezamagire pe care am trait-oin privinta unui joc.Am asteptat foarte mult sa apara jocul si cand in final a aparut , am avut impresia ca e un joc de pe Miniclip. Nici nu l-am inceput bine si sa si terminat.Sa nu mai spun ca si storyline-ul a fost foarte subtire fata de primul Mafia(care dupa mine a fost legendar).

  17. #1157 SP
    Senior Member CSergiu's Avatar
    Primul Mafia cred ca l-am jucat de vreo 5-6 ori pe putin. Story-ul e incredibil... prima data cand l-am jucat cred ca aveam vreo 9-10 ani (am prins engleza foarte bine pentru ca pe vremea aia desenele de pe Cartoon Network erau exclusiv in engleza) si nu imi e rusine sa recunosc ca la sfarsitul jocului am plans... DA! AM PLANS! Nu am mai plans in viata mea la nici un film, joc, etc. Mafia este singurul joc la care mi s-a intamplat asta.

    Mafia 2 a fost ceva de genul: "meh".. si dupa atatia ani in development e chiar dezamagitor.

  18. #1158 SP
    Member MSlv's Avatar
    ce bun ar fi fost un mafia 1 HD remaster...

  19. #1159 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 58 of 58 FirstFirst ... 8 48 56 57 58

Similar Threads

  1. Mafia 3 By flavi_us in forum Console Club
    Replies: 464 Last Post: 25-07-2021, 13:40

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts