Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 40 of 498 FirstFirst ... 30 38 39 40 41 42 50 90 140 ... LastLast
Results 781 to 800 of 9960

Thread: Jocuri cu preturi bune

  1. #781 SP
    Member Atrium's Avatar
    Ete na, asta-i buna. Tu trebuia sa platesti cat scrie pe joc, nu cat cere la casa. Daca eram in locul tau nu renuntam asa usor, nu pentru joc, ci pentru ideea in sine, ca ei isi permit sa se joace cu tine si sa te plimbe aiurea prin magazin.

  2. #782 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...�n Iulius Mall (Cluj):

    • Jumper - 50Lei
    • Fifa Street 3 - 50Lei
    • Kameo - 50Lei
    • The Saboteur - 130Lei
    • The House of the Dead 2 & 3 Return - 100Lei
    • Guild Wars PC - 60Lei

  3. #783 SP
    Member octav's Avatar
    stie cineva daca gasesc nintendo wii in jur de 800 ron?

  4. #784 SP
    Member maniac360's Avatar
    Quote Originally Posted by RonanN1 View Post
    ...�n Iulius Mall (Cluj):

    • Jumper - 50Lei
    • Fifa Street 3 - 50Lei
    • Kameo - 50Lei
    • The Saboteur - 130Lei
    • The House of the Dead 2 & 3 Return - 100Lei
    • Guild Wars PC - 60Lei
    La care magazin din Iulius Mall?

    Quote Originally Posted by octav11 View Post
    stie cineva daca gasesc nintendo wii in jur de 800 ron?
    Cea mai buna oferta: Romtelecom: Consola Wii si au standuri in toate mall-urile si-l poti cumpara pe loc.

  5. #785 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...la Diverta (sus - majoritatea) și parcă și la Altex (Fifa Street 3 și Kameo). Nu mai rețin exact...pentru mine toate-s una lol

  6. #786 SP
    Member slabunator's Avatar
    Quote Originally Posted by maniac360 View Post
    La care magazin din Iulius Mall?



    Cea mai buna oferta: Romtelecom: Consola Wii si au standuri in toate mall-urile si-l poti cumpara pe loc.
    cand dau comanda acum afiseaza 693 EURO,in loc de ron

  7. #787 SP
    Member maniac360's Avatar
    Quote Originally Posted by jack View Post
    cand dau comanda acum afiseaza 693 EURO,in loc de ron
    E ceva greseala pe site. La Polus Center in Cluj au un stand langa "Food Court" si au cateva zeci de console Wii la 698ron.

  8. #788 SP
    Hyp
    -= Nemuritor si rece =- Hyp's Avatar
    am observat si eu ca le-a schimbat preturile la carrefour la uncharted 2...sigur a gresit careva si au avut de tras din prisma asta

    ---------- Post added 26-12-2009 at 04:02 PM ----------

    unde gasesc cel mai bun pret la o consola Xbox?

  9. #789 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar

  10. #790 SP
    Member Execitor's Avatar
    Quote Originally Posted by Atrium View Post
    Ete na, asta-i buna. Tu trebuia sa platesti cat scrie pe joc, nu cat cere la casa. Daca eram in locul tau nu renuntam asa usor, nu pentru joc, ci pentru ideea in sine, ca ei isi permit sa se joace cu tine si sa te plimbe aiurea prin magazin.
    Pai nu am renuntat asa usor , m-am certat cu ei . A venit reprezentantul de la raion . Dar degeaba , au zis ca a fost o greseala si pe ala l'au ratat sa schimbe pretul, ceea ce mi sa parut cam dubios dar pana la urma leam zis sa'l pastreze si am plecat.

  11. #791 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Era mai mult decat clar oricum ca pretul a fost pus gresit de la inceput pt. uc2, a fost doar o chestie de timp pana au corectat.

  12. #792 SP
    Member Atrium's Avatar
    O greseala pe care au tinut-o 2 saptamani pe rafturi ? Haide totusi... Parca nu imi vine a crede.

  13. #793 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    Quote Originally Posted by Execitor View Post
    Pai nu am renuntat asa usor , m-am certat cu ei . A venit reprezentantul de la raion . Dar degeaba , au zis ca a fost o greseala si pe ala l'au ratat sa schimbe pretul, ceea ce mi sa parut cam dubios dar pana la urma leam zis sa'l pastreze si am plecat.
    repet: la casa se plateste pretul de la raft. asta este legea

  14. #794 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Quote Originally Posted by Atrium View Post
    O greseala pe care au tinut-o 2 saptamani pe rafturi ? Haide totusi... Parca nu imi vine a crede.
    Acelasi lucru se intampla cu Forza 3 in lantul Auchan, Forza 2 costa 99 si 3 are exact acelasi pret (lucru complet imposibil avand in vedere ca jocul nu e nicaieri sub 25 lire in UK), same happened cu Uncharted 1 care era 149 si 2 la fel..la cate mii de produse au in vanzare si la cat se pricep la partea de jocuri ambele lanturi nu m-ar mira sa se mai strecoare greseli la produse cu numele aproape identic.

    149 ron era un pret complet nerealist pt. orice piata ( ce sa mai zic de a noastra.. )

  15. #795 SP
    Senior Member tray's Avatar
    gresit ,negresit,cine a stiut ce vrea a profitat de preturi

  16. #796 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar

  17. #797 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Eu am prins ultimul Fortza 3 azi la Auchan Militari cu 99.9 ... deci ma declar fericit - si tin sa-i multumesc lui Trickz pentru pont.

    De asemeni in aceelasi magazin (auchan) erau jocuri de PS2 la super oferta 15.9 RON (3 titluri) / jocuri de PSP la 74.9 RON (de retinut Resistence retribution si Meta Gear Portable Ops Plus) jocuri de DS la 84.9 RON si jocuri de Wii la 99.9 RON (si cateva titluri de Xbox 360 la 36 ron - gen NHL 2k6 / Tony Hawks project 8 ... etc le-am scris eu mai sus mai demult)

    PS: pentru doritori nu va mai osteniti sa va duceti pana acolo pentru ca era singurul si eu la randul meu vroiam 2 bucati (in auchan titan nu se gaseste deloc)

  18. #798 SP
    Member Wargasm's Avatar
    Inseamna ca la Auchan e un product manager de jocuri, care chiar isi face treaba.

    In alta ordine de idei, cheap xbox live codes sunt foarte ieftini. Mi-am luat ieri de la ei o subscriptie de 12 luni XBL, 125 lei.

  19. #799 SP
    Hyp
    -= Nemuritor si rece =- Hyp's Avatar
    cele mai bune preturi pentru console xbox 360 pe amazon.co.uk la bundle
    au niste promotii si slectezi gratuit niste jocuri sau alte avantaje in fucntie de modelul ales
    mi-am luat un arcade + borderland + al doilea joystick wireless + pure + lego batman = 151 lire transport inclus
    Amazon.co.uk: Xbox 360: PC & Video Games

  20. #800 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by BoDoPSX View Post
    repet: la casa se plateste pretul de la raft. asta este legea

    Poti sa zici care e legea aia ? Eu am patit de foarte multe ori sa iau ceva si la casa sa fie alt pret, niciodata nu mi-au dat la pretul de pe eticheta, am mai chemat si eu alti angajati acolo, dar regula e cu totul alta - se plateste cat scaneaza aparatul. Intr-un fel e normal, gandeste-te ce usor ai putea tu sa lipesti acolo pe produs un pret si vii la casa sa dai atata pe el.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 40 of 498 FirstFirst ... 30 38 39 40 41 42 50 90 140 ... LastLast

Similar Threads

  1. Jocuri si aplicatii cu preturi bune - PC By Alexandru in forum Jocuri PC
    Replies: 626 Last Post: 08-04-2024, 12:13
  2. Jocuri SH cu preturi bune By MonkY in forum Console Club
    Replies: 40 Last Post: 13-03-2017, 13:25

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts