Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 155 of 498 FirstFirst ... 55 105 145 153 154 155 156 157 165 205 255 ... LastLast
Results 3,081 to 3,100 of 9960

Thread: Jocuri cu preturi bune

  1. #3081 SP
    Member iUser's Avatar

  2. #3082 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Am comandat MGS: Peace Walker, cu discountul aferent, �nsă email-ul de confirmare are alt preț afișat, cel �ntreg (99 ron). Răm�ne de văzut c�nd voi fi sunat pentru livrare care-i varianta corectă, deși PC Garage țin minte că nu au o reputație chiar strălucită cu astfel de cazuri ..

  3. #3083 SP
    Member BadSlick's Avatar
    Stie cineva la ce curs calculeaza zavvi si thehut pretul jocurilor? Credeam ca platesc la cursul bancii la care am eu cardul, dar se pare ca nu.

  4. #3084 SP
    Senior Member iPaul's Avatar
    Quote Originally Posted by BadSlick View Post
    Stie cineva la ce curs calculeaza zavvi si thehut pretul jocurilor? Credeam ca platesc la cursul bancii la care am eu cardul, dar se pare ca nu.
    Nu cred ca stie nimeni cursul exact la care ti se calculeaza,din cate am vazut si cei de la amazon au cursul lor dar macar ei iti arata inainte la cat iti calculeaza lira .

  5. #3085 SP
    Junior Member ayyk's Avatar
    Platesti la cursul VISA din ziua decontarii catre banca , de obicei la cateva zile dupa tranzactie cand banca opereaza efectiv plata , de aceea apar diferente de curs, cursul VISA il gasesti la ei pe site. Daca ai Mastercard nu stiu ca nu folosesc.

  6. #3086 SP
    Member BadSlick's Avatar
    Quote Originally Posted by ayyk View Post
    Platesti la cursul VISA din ziua decontarii catre banca , de obicei la cateva zile dupa tranzactie cand banca opereaza efectiv plata , de aceea apar diferente de curs, cursul VISA il gasesti la ei pe site. Daca ai Mastercard nu stiu ca nu folosesc.
    Multumesc pt raspuns. Tot nu-mi da suma nici cu acel curs. Dar asta e, nu e diferenta mare.

  7. #3087 SP
    Member Aliosa's Avatar
    vezi ca bancile au si comision, convertire leu-lira, cam 2% din suma e la BCR.

  8. #3088 SP
    Member BadSlick's Avatar
    Quote Originally Posted by Aliosa View Post
    vezi ca bancile au si comision, convertire leu-lira, cam 2% din suma e la BCR.
    Mdea, cred ca asta e. Ma interesez si eu cat e la Millennium. Merci.

  9. #3089 SP
    Senior Member CrysMM's Avatar
    Conversia se face la cursul bancii. Nu Pay Pal sau Zavvi face conversia ci banca ta. Unele banci au si tot felul de comisioane. Eu la Raiffeisen nu am astfel de probleme, mreu a fost la cursul lor fara alte comisioane.

  10. #3090 SP
    Junior Member JONNY's Avatar
    Cu Pay Pal ai doua optiuni. Cursul banci sau cursul Pay Pal

  11. #3091 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Revin, desi nu-mi place sa ma repet dar poate gasesc un samaritean printre voi: are cinevs un cod de 10% pt zavvi?!

    Sau macar un cod de discount de 10% care sa fie valabil la comenzi pt. jocurile de consola. Le-am incercat pe cele publice, zavvisaver etc. dar nu merg!

    Multmumesc,

    L.

  12. #3092 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Incearca 3LOVE e discount de 3 lire pt comenzile trecute de 30,mai e un cod de 10 lire pt comenzile trecute de 100,altele nu am.Bafta
    LE zavvisaver merge la comenzile trecute de 100 lire,nu se aplica la precomenzi si console,doar ce este pe stoc

  13. #3093 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Quote Originally Posted by DanTe23 View Post
    Incearca 3LOVE e discount de 3 lire pt comenzile trecute de 30,mai e un cod de 10 lire pt comenzile trecute de 100,altele nu am.Bafta
    LE zavvisaver merge la comenzile trecute de 100 lire,nu se aplica la precomenzi si console,doar ce este pe stoc
    Dante dc. il ai pe cel de 10 lire ti-as fi recunoscator. Intr-adevar vreau sa dau o comanda mai mare de 100 de lire si de aceea vrea un cod. Pentru 30 de lire nu ma mai complicam. Am incercat cu zavvisaver si nu merge - incerc sa comand jocuri de PS3, care sunt pe stoc.

    Merci anticipat,

    L.

  14. #3094 SP
    Member BadSlick's Avatar
    Quote Originally Posted by CrysMM View Post
    Conversia se face la cursul bancii. Nu Pay Pal sau Zavvi face conversia ci banca ta. Unele banci au si tot felul de comisioane. Eu la Raiffeisen nu am astfel de probleme, mreu a fost la cursul lor fara alte comisioane.
    Da, diferenta aia era de la comision. Am vz la tranzactii ca apare un comision de 3 lei.

  15. #3095 SP
    You're PARROTS Dudel's Avatar
    Pachet nou humblebundle. Tura asta merg si pe Android jocurile.
    The Humble Bundle for Android (pay what you want and help charity)

  16. #3096 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    Plants vs Zombies GOTY - 2 euro (pana luni)
    RAGE - 15 dolari (pana maine la 20:00, aveti nevoie de VPN)
    Ambele pe Steam.

    Skyrim EU/US activabil pe Steam la un pret foarte bun: 35 dolari. Se aplica reducere daca folositi codul "likegh". Recomand acest site. Eu am cumparat MW3 EN de la ei si nu am avut probleme.
    Skyrim

  17. #3097 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Dead Island - 15 lire pe zavvi - atat pe PS3, cat si pe Xbox 360

    Dead Island PS3 | Zavvi.com
    Dead Island Xbox 360 | Zavvi.com

  18. #3098 SP
    Senior Member iPaul's Avatar
    Quote Originally Posted by boga View Post
    Dead Island - 15 lire pe zavvi - atat pe PS3, cat si pe Xbox 360

    Dead Island PS3 | Zavvi.com
    Dead Island Xbox 360 | Zavvi.com
    Am dat comanda ,singurul lucru care ma deranjeaza este ca are "Shipping within one month"

  19. #3099 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Forza Motorsport 4 Xbox 360 / �19.95 / Forza Motorsport 4 Xbox 360 | Zavvi.com

    King of Fighters XIII - Xbox 360 / �9.99 / Buy King of Fighters XIII on Xbox 360 | Free UK Delivery | GAME

    Bulletstorm XBOX 360 / �5.99 / Bulletstorm (Xbox 360): Amazon.co.uk: PC & Video Games

  20. #3100 SP
    Senior Member boga's Avatar
    Un pret bun pentru un Dualshock 3 nou stie cineva? Negru sa fie.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Jocuri si aplicatii cu preturi bune - PC By Alexandru in forum Jocuri PC
    Replies: 626 Last Post: 08-04-2024, 12:13
  2. Jocuri SH cu preturi bune By MonkY in forum Console Club
    Replies: 40 Last Post: 13-03-2017, 13:25

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts