Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 165 of 499 FirstFirst ... 65 115 155 163 164 165 166 167 175 215 265 ... LastLast
Results 3,281 to 3,300 of 9971

Thread: Jocuri cu preturi bune

  1. #3281 SP
    Junior Member chivualex's Avatar

  2. #3282 SP
    Senior Member RazvyLord's Avatar
    Quote Originally Posted by chivualex View Post
    Cam greu de crezut, acelasi pret ca la zavvi. Bravo Altex!

  3. #3283 SP
    Junior Member adriano_tm's Avatar
    Am vazut azi la flanco in iulius mall Timisoara,avatar pt xbox 360 ,joc si figurina la 119 lei.

  4. #3284 SP
    Member Ma_Plictisesti's Avatar
    scump! a fost 70 ron la gameshop acum o gramada de timp.

  5. #3285 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Si la Altex sunt acum niste preturi destul de bunicele , asta doar daca esti foarte comod si nu vrei sa astetpti o saptmana dupa ele , de exemplu Mortal Kombat 9 Komplete Edition la 149 lei mai scump cu 10 lei cat e pe zavvy , Infamous 2 la 99 , Uncharted la 149 de lei ...

  6. #3286 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    de fapt e cu 5 lei mai scump ca pe zavvi/thehut daca pui la socoteala si livrarea...si eu unul as prefera sa le iau din Romania(mai ales acum ca am de ales)..

  7. #3287 SP
    Senior Member Florin85's Avatar
    Clar ...

  8. #3288 SP
    PET
    Member PET's Avatar
    Pentru cei din Timisoara. Exista in Mall la etajul 2 ... chiar pe coridor un magazin cu jocuri de consola. Tocmai mi-am luat Rayman Origins la 160 lei. Pe net daca il luam pe unde am cautat eu era 100-120 lei deci tot zic ca e ok.

    Toate jocurile erau intre 100-180 lei din ce am vazut eu. Originale, sigilate... desi nu mi-a dat bon sau factura Nici n-am cerut.

  9. #3289 SP
    Member leo_cosmin's Avatar
    Quote Originally Posted by PET View Post
    Pentru cei din Timisoara. Exista in Mall la etajul 2 ... chiar pe coridor un magazin cu jocuri de consola. Tocmai mi-am luat Rayman Origins la 160 lei. Pe net daca il luam pe unde am cautat eu era 100-120 lei deci tot zic ca e ok.

    Toate jocurile erau intre 100-180 lei din ce am vazut eu. Originale, sigilate... desi nu mi-a dat bon sau factura Nici n-am cerut.
    Nu mi se pare cine stie ce pret, mai ales ca la tine, in Timisoara, un prieten de-al meu il vinde cu 100 ron sigilat. Si e fix acelasi lucru. Nu vad care ar fi bucuria ca e dintr-un fel de magazin.... Doar in ideea ca ajuta, postez linkul (nici nu stiu daca il mai are):

    http://www.consolegames.ro/forum/f90...ayman-origins/

  10. #3290 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by PET View Post
    Pentru cei din Timisoara. Exista in Mall la etajul 2 ... chiar pe coridor un magazin cu jocuri de consola. Tocmai mi-am luat Rayman Origins la 160 lei. Pe net daca il luam pe unde am cautat eu era 100-120 lei deci tot zic ca e ok.

    Toate jocurile erau intre 100-180 lei din ce am vazut eu. Originale, sigilate... desi nu mi-a dat bon sau factura Nici n-am cerut.
    Rayman Origins PS3 | Zavvi.com
    cu 120 ron iei Rayman+inca un joc din categoria multi-buy..

  11. #3291 SP
    Member solaru's Avatar
    Quote Originally Posted by PET View Post
    Pentru cei din Timisoara. Exista in Mall la etajul 2 ... chiar pe coridor un magazin cu jocuri de consola. Tocmai mi-am luat Rayman Origins la 160 lei. Pe net daca il luam pe unde am cautat eu era 100-120 lei deci tot zic ca e ok.

    Toate jocurile erau intre 100-180 lei din ce am vazut eu. Originale, sigilate... desi nu mi-a dat bon sau factura Nici n-am cerut.
    De unde le luam noi... le ia si el...doar ca el mai trebuie sa mai plateasca una alta (chirie, taxe si impozite) si evident sa scoata si profit... mult!

  12. #3292 SP
    x2z
    Senior Member x2z's Avatar
    UFC Undisputed 3 PS3 | Zavvi.com

    Pentru PS3 e un pret f bun.

  13. #3293 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar

  14. #3294 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    cine stie? poate in cateva luni de zile englezii o sa scrie pe forumurile lor: oare astia de la Altex livreaza si la noi? Cat e transportul?

    Anyway ofertele vad ca devin incredibile. La vara cand o sa am mai mult timp liber, am o presimtire ca dau o comanda "monstru" de la Altex

  15. #3295 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Si uite asa poate primim si noi PSN ca vad astia ca se vand jocuri si pe la noi prin magazine.

  16. #3296 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Xbox 360 cu 2 controllere + Forza 3 + Crysis 2 - 1149 lei ( doar consola cu un controller e 1000 lei) :
    Consola Microsoft Xbox 360, 250gb + Forza 3 + Crysis 2 + Extra Controller 360250FCE - eMAG.ro

  17. #3297 SP
    Senior Member Zero's Avatar

  18. #3298 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar

  19. #3299 SP
    Junior Member Gabryel1's Avatar
    10% reducere la Cel mai mic pret din Romania | ALTEX la orice , doar azi

  20. #3300 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Jocuri si aplicatii cu preturi bune - PC By Alexandru in forum Jocuri PC
    Replies: 626 Last Post: 08-04-2024, 12:13
  2. Jocuri SH cu preturi bune By MonkY in forum Console Club
    Replies: 40 Last Post: 13-03-2017, 13:25

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts