Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 188 of 499 FirstFirst ... 88 138 178 186 187 188 189 190 198 238 288 ... LastLast
Results 3,741 to 3,760 of 9962

Thread: Jocuri cu preturi bune

  1. #3741 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar

  2. #3742 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Quote Originally Posted by ReNeGaDe124 View Post
    Thx, cu punctele care le aveam m-a costat 0 lire

  3. #3743 SP
    Banned cryyo's Avatar
    Dupa ce iti vine il revinzi instant. Pretul corect pt. panarama asta de joc.

  4. #3744 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Dap, nu l-as baga in consola nici gratis.

  5. #3745 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    asta ma gandeam si eu... sa dau mai putin de 4 lire pe el? oare merita? sau mai bine imi iau niste jocuri pe psn/steam? ...sau un burger cu cartofi prajiti

  6. #3746 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Eu as alege psn games

  7. #3747 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Batman Arkham City Collectors Edition Game PS3 - 365games.co.uk - �36.99

    Tot �36.99 si pentru varianta de xbox 360.Spun ca e pret bun , avand in vedere 1 lira transportul pana in RO

  8. #3748 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    �i mulțumesc lui Eastbason pentru că mi-a adus �n atenție această ofertă:
    Actiune Dead Space 2 Xbox360 BC7040412 Diverta Online - Diverta Online
    L-am luat astăzi și confirm că este full english și varianta PAL.

  9. #3749 SP
    Senior Member raduadelin's Avatar

  10. #3750 SP
    Senior Member kragod's Avatar
    Pe bune? Va dati seama ca nu o sa livreze nici o bucata cu pretul asta..

  11. #3751 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Eu am facut o comanda, sunt curios daca vor onora comenzile la pretul de 29 RON

  12. #3752 SP
    Member theste99's Avatar

    Re: Jocuri cu preturi bune

    Ce bine era dacă citeati ai descrierea..

    Sent from my HTC Sensation Z710e using Tapatalk 2

  13. #3753 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Eu recunosc ca nu am citit:

    3. Platesti diferenta dintre valoarea jocului si valoarea precomenzii si primesti jocul.

  14. #3754 SP
    Member iGot Game's Avatar
    Cum ai facut tu comanda ? Ai platit deja 30 RON ?
    Observasem saptamana trecuta asta , dar nu am postat.
    http://dol.ro/promo--preorder--58.html
    Data lansarii: octombrie 2012
    1. Cumpara Assassin's Creed III la precomanda si ai acces prioritar la varianta finala a jocului.
    2. In momentul lansarii jocului trebuie sa vii in magazin cu precomanda (carcasa) si factura fiscala cu care ai achizitionat-o.
    3. Platesti diferenta dintre valoarea jocului si valoarea precomenzii si primesti jocul.
    Mi se pare o mare prostie din partea lor , de ce sa platesti o precomanda la Diverta , pentru care trebuie sa deplasezi la magazin personal sa ridici jocul si cel mai important : ei nu au afisat pretul final , ci numai pretul pentru precomanda : 30 RON. Adica pe 31 Octombrie poti sa ai o surpriza si jocul sa coste mai mult decat la alte magazine.(este foarte posibil sa fie asa )

    Actiune Mortal Kombat 9 Collectors Edition PS3 BC4070275 Diverta Online - Diverta Online
    stoc limitat

  15. #3755 SP
    Member GODZYLLA's Avatar
    N-a platit (ca si eu am facut ca fraierul, dar le-am dat mail ca nu mai vreau ca si-asa am preorder la Join or Die pe PC). E o prostie pe care o fac probabil din cauza ca vor ei sa vada destul de exact ce stoc sa faca. Cred ca si trimit, ca eu am facut precomanda prin curier si deja s-au mai adaugat 12 lei Ce vor ei sa faca, sa imi trimita carcasa goala si dupa aceea restul? Oricum sa nu afisezi pretul real mi se pare aiurea de tot, puteau macar sa puna X lei pret si Y lei pret precomanda, care se scade din X la lansare pentru cine face precomanda... SUS MARE CU ROSU, nu la punctul 3 fara sa specifici pretul final, ca daca nu imi convine ce fac, raman cu o carcasa goala de 30 de lei. Nu e frumos...

  16. #3756 SP
    Senior Member RaverX's Avatar
    Quote Originally Posted by iGot Game View Post
    Adica pe 31 Octombrie poti sa ai o surpriza si jocul sa coste mai mult decat la alte magazine.(este foarte posibil sa fie asa )
    Chiar ca e o tampenie uriasa, asta e ideea precomenzii: sa ai asigurat pretul pe care-l platesti SAU chiar mai mic daca scade pretul. Ei vor fix invers - sa se asigure ca dai pretul lor. Oricum Diverta e moarta de mult, cel putin la capitolul jocuri, in magazinele din Oradea nu mai au de ceva timp jocuri DELOC, doar niste filme.

  17. #3757 SP
    CG Editor Dant3's Avatar

    Re: Jocuri cu preturi bune

    Diverta RIP, in v�lcea au murit acu' 3-4 ani

  18. #3758 SP
    Senior Member Scofield91's Avatar
    Și-au revenit.
    Nu-mi plăcea sub nicio formă �nainte, dar după ce au intrat �n insolvență au �nchis magazine, au mai umblat la prețuri, schimbare de management și acum se pare că �nvață din greșeli. (cel puțin �n București)
    �n ultima lună am cumpărat două cărți, un portofel și acum Dead Space 2 de la ei. Pentru că simt schimbarea ce s-a produs �n urma acelor probleme financiare prin care au trecut.

  19. #3759 SP
    Member GODZYLLA's Avatar
    @DanTe23: True story. Si nici in Euromall Pitesti nu mai au joace (nu ca as fi cumparat vreunul la preturile de le aveau).

  20. #3760 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Jocuri si aplicatii cu preturi bune - PC By Alexandru in forum Jocuri PC
    Replies: 626 Last Post: 08-04-2024, 12:13
  2. Jocuri SH cu preturi bune By MonkY in forum Console Club
    Replies: 40 Last Post: 13-03-2017, 13:25

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts