Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 220 of 498 FirstFirst ... 120 170 210 218 219 220 221 222 230 270 320 ... LastLast
Results 4,381 to 4,400 of 9960

Thread: Jocuri cu preturi bune

  1. #4381 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    normal da, dar cum normalu' nu se aplica in Romania...parca vad ca inventeaza o scuza, ne anunti si pe noi cand te suna, chiar sunt curios

  2. #4382 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    dap. nici o problema. oricum. daca sunt marlani si fac asa ceva? si am mailu de la ei in care se confirma precomanda la un anumit pret, pot sa ii reclam la OPC?

  3. #4383 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Ii poti reclama fara probleme. Ei se aleg probabil cu o amenda sau cu o atentie data, dar tu ramai fara joc oricum.

    Eu am prins pre-order pe amazon.uk cand a fost 61 lire - acum vad ca l-au facut 75 again. Prefer sa merg pe mana amazonului, dupa multe experiente negative cu romanasii nostri (doar la pre-comenzi ma refer).

  4. #4384 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    faza cu opc-ul nu va functiona in acest caz, pot sa spuna foarte usor ca pentru o perioada de...s-a facut o greseala de tiparire, amenda nu vor primi, poate doar o mica atentionare cu "data viitoare sa fiti mai atenti". se putea rezolva daca plateai in avans comanda. normal precomanda garanteaza cel mai mic pret, normal la noi exista destul de rar

    ps poti sa incerci daca se va intampla asa, dar mi-e greu sa cred ca te pot ajuta cei de la opc in acest caz

  5. #4385 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar

  6. #4386 SP
    Junior Member johnxxx's Avatar
    20% reducere sub forma de voucher la MediaGalaxy maine (21 febr) MEDIA GALAXY | Aniversam 9 ani de MEDIA GALAXY!

  7. #4387 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    adica, pret complet si apoi cu 20% iti poti lua altceva tot de la ei nu?

  8. #4388 SP
    Member Quasivasi's Avatar
    Quote Originally Posted by DeathOfArt View Post
    adica, pret complet si apoi cu 20% iti poti lua altceva tot de la ei nu?
    Detaliile se regasesc in regulamentul campaniei, aici

  9. #4389 SP
    Member b615dub's Avatar

  10. #4390 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Hitman Absolution Game PS3 - 365games.co.uk - £14.99

    Hitman Absolution Game Xbox 360 - 365games.co.uk - £14.99

    Transportul costa doar 1 liraAm avut 3 comenzi la ei si au ajuns in maxim 7 zile

  11. #4391 SP
    iry
    Senior Member iry's Avatar

  12. #4392 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Play.com - Buy Max Payne 3: Special Edition online at Play.com and read reviews. Free delivery to UK and Europe! £34.99

    http://www.play.com/Games/Xbox360/4-/33717132/Hitman-Absolution-Deluxe-Professional-Edition/Product.html?source=9593&_$ja=tsid:11853%7Cprd:913 %2000&awc=1418_1361806172_4ba1560f58629b9b617004d1 93f%208c8dc £34.99

    Apelati cu incredere la RobertDinu

    Nu stiu de ce apare asa link la Hitman

  13. #4393 SP
    Senior Member sexbobomb91's Avatar

  14. #4394 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar

  15. #4395 SP
    Member Caponescu's Avatar
    Quote Originally Posted by DeathOfArt View Post
    Acolo este o mica problema, vad ca pe site sunt deja niste reduceri aplicate la unele produse, cum se aplica reducerea? La pretul final (cel care a mai fost deja redus cu 2% ... 70% la unele jocuri) sau la pretul initial (cel taiat)?

    Daca se aplica la pretul initial cum cred, ca doar nu se aplica reducere la reducere, la unele jocuri iesi mai bine cu reducere de peste 50% cum au unele jocuri. Mai e posibila varianta ca dupa ora 0:00 sa se actualizeze preturile pe site.

  16. #4396 SP
    Member Zadawn's Avatar
    Chiar si asa oricum au preturi mari cu tot cu reducere.Gasesti mai ieftin majoritatea produselor la alte magazine

  17. #4397 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Quote Originally Posted by Caponescu View Post
    Acolo este o mica problema, vad ca pe site sunt deja niste reduceri aplicate la unele produse, cum se aplica reducerea? La pretul final (cel care a mai fost deja redus cu 2% ... 70% la unele jocuri) sau la pretul initial (cel taiat)?

    Daca se aplica la pretul initial cum cred, ca doar nu se aplica reducere la reducere, la unele jocuri iesi mai bine cu reducere de peste 50% cum au unele jocuri. Mai e posibila varianta ca dupa ora 0:00 sa se actualizeze preturile pe site.
    Reducerile sunt deja aplicate, prețul redus este cel verde (sau cel puțin asta înțeleg eu), însă chiar și așa prețurile sunt cam umflate (de exemplu Dead Space 86 ron! Really?).

    LE: my bad, se pare că și la prețurile deja înjumătățite se aplică -%50, asta în cazul în care au produsul pe stoc.

  18. #4398 SP
    Senior Member Einherjar793AD's Avatar
    Eu am dat o comanda Dishonored plus Dead Space 3. A venit 220 de lei cu tot cu transport. Acum sa vad daca primesc jocurile

  19. #4399 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Cum ai reușit asta? Am făcut un test cu Dishonored, îmi apare în coșul de cumpărături la 199,85 ron

  20. #4400 SP
    def
    Junior Member def's Avatar
    Pont la Volan Thrustmaster T500

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Jocuri si aplicatii cu preturi bune - PC By Alexandru in forum Jocuri PC
    Replies: 626 Last Post: 08-04-2024, 12:13
  2. Jocuri SH cu preturi bune By MonkY in forum Console Club
    Replies: 40 Last Post: 13-03-2017, 13:25

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts