Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 43 of 498 FirstFirst ... 33 41 42 43 44 45 53 93 143 ... LastLast
Results 841 to 860 of 9960

Thread: Jocuri cu preturi bune

  1. #841 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    trebuie sa cauti ceva cu drum in banii aia man.in rest paypal nu ia nimic cand faci plata. doar cand primesti bani

    ---------- Post added 04-01-2010 at 11:18 PM ----------

    Quote Originally Posted by Aliosa View Post
    depinde ce intelegi tu prin pret bun, eu inteleg aprox. 100 de lei.
    Borderlands a fost si pe amazon.uk la un moment dat la 17.99 lire, acum este 20 si un pic.
    amazon.uk au oferte periodice f bune.

    In Ro am vazut Motorstorm Pacific Rift la 99 de lei in Flanco in Orhideea, dar nu bag mana in foc pt e haos mare la preturi acolo, motorstorm normal era in 2 exemplare cu doua preturi diferite 245 de lei si 99 de lei (vb numai de variante non-platinum).

    LE: call of juarez bound in blood pe amazon.uk 15 lirute.
    amazon are shipp mare la un joc (cam 8-9 lire) pe cand zavvi/thehut au 0.99 lire per item

    @consol3: din pacate man oferta aia a zburat de cand au pus-o. nici o zi nu a durat stocul. am avut eu o comanda pe el atunci

    ShopTo.Net - Borderlands - Sony PlayStation 3 (PS3) si la pretul asta nu mai au, iti dai seama

  2. #842 SP
    Member reborn2603's Avatar
    Quote Originally Posted by tray View Post
    daca am 50$ pe paypal si doresc sa cumpar un joc de aprox 45-48 imi vor ajunge banii,sau se duc mai multi$ pe comisioane ?
    sunt suficienti. Eu fac cumparaturi cu paypal de foarte mult timp. Iti recomand sa cumperi de ebay.com.
    Daca pachetul vine dintr-o tara care nu e in UE vei platii apox 8 lei la vama.

  3. #843 SP
    Hyp
    -= Nemuritor si rece =- Hyp's Avatar
    asta e o prostie..la vama platesti daca au aia chef tva-ul...si nu e 8 lei...ci 19% din ce e scris pe plic
    de asta recomand ebay.co.uk si sa il cumperi de la cineva din uk..nu hong kong etc sa nu ai treaba cu vama [decat daca pretul e ff bun]

  4. #844 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Pai eu niciodata nu comand un singur produs si ma folosesc de eventuale promotii pentru a amortiza din costuri.
    Intr-adevar am vazut ca au politica de shipping ilogica in momentul in care 4 carti de stephen king costau 24 de lire ele si 20 de lire shippingul.
    Iar daca citesti shipping rates de pe site, parca intelegi altceva.

  5. #845 SP
    RPG and FPS fan G-XtremE's Avatar
    N-am mai apucat sa postez dar STALKER avea pe Steam pretul incredibil de o shaorma cu de toate, nu glumesc. 2E scuzati-ma ca n-am apucat sa va spun dar oferta e gone, facea parte din holiday sale. Fantastic ce oferte a avut steam-ul in perioada asta.

  6. #846 SP
    esbhrwvnjfkajhd SeikQ's Avatar
    Exact. Am renuntat la Braid pt. PS3, dor pt. ca versiunea de Pc costa 2 euro. Mass Effect la un pret imbatabil si multe altele. Steam mi-a reinvigorat PC-ul de cand mi-am cumparat Mass Effect.

  7. #847 SP
    Senior Member consol3's Avatar
    Astept...poate mai prind si eu ceva!Poate baga stock nou la The Hut.

  8. #848 SP
    Hyp
    -= Nemuritor si rece =- Hyp's Avatar
    si amazonul ne mai ofera niste preturi super [pentru xbox360...sincer pe ps3 nu m-am uitat..puteti cerceta]

    Bundle rock band Beatles premium edition...
    The Beatles Rock Band - Limited Edition Premium Bundle (Xbox 360): Amazon.co.uk: PC & Video Games@@AMEPARAM@@http://ecx.images-amazon.com/images/I/51%2B0M3PYAbL.@@AMEPARAM@@51%2B0M3PYAbL
    pentur ps3 e cu lire mai mult [din cate mi-am dat seama are bass + tobe + microfon..chitara nu (sau ma insel?)]

    xmen origins
    X-Men Origins: Wolverine - Uncaged Edition (Xbox 360): Amazon.co.uk: PC & Video Games@@AMEPARAM@@http://ecx.images-amazon.com/images/I/51VF6a2bu1L.@@AMEPARAM@@51VF6a2bu1L

  9. #849 SP
    konichiwa zombie chynagods's Avatar

    Serious Sam Weekend Deal

    Serious Sam HD este acum pe steam copii....6.79 Euro


    Cine nu a apucat in 2001 sa-l butoneze are acum ocazia sa o faca in HD
    Pacat insa (din cate am inteles) ca nu mai sunt incluse serverele dedicate si deathmatch-urile

  10. #850 SP
    Member Bugghy's Avatar

  11. #851 SP
    Hyp
    -= Nemuritor si rece =- Hyp's Avatar
    Quote Originally Posted by Hyp View Post
    nu e vb de un joc...sau neaparat pentru consola...dar are un pret excelent si zic ca merita sa il cautati si sa profitati de el [azi mi-am cumparat]
    casti stereo bluetooth LG HBS 200 la 39 de lei in magazinele internity
    este vb de acest model:

    Mobile Tuning - accesorii-telefoane.ro - Casti Stereo Bluetooth LG HBS 200 Originale
    go go go
    va pot face rost de 2 astfel de perechi
    pentru detalii pe pm
    sariti ca frige

    ---------- Post added 19-01-2010 at 01:13 AM ----------

    nu mai sunt disponibile
    se vor bucura pooaul si syzygy de ele
    [ma rog si studentul...eu..si cine le-a mai gasit pe stoc in magazinele internity]

    ---------- Post added 19-01-2010 at 01:14 AM ----------

    nu mai sunt disponibile
    se vor bucura pooaul si syzygy de ele
    [ma rog si studentul...eu...tray parca...si cine le-a mai gasit pe stoc in magazinele internity]

  12. #852 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Tehno Market - Ratchet & Clank Tools of Destruction non-platinum 50 lei, l-am luat instant, incercati daca nu aveti tehno market la domo, tine de ei.

  13. #853 SP
    Senior Member Zero's Avatar
    pentru cei din cluj:
    Fallout 3,POP,Brothers in arms 99-lei in Auchan Iulius Mall

  14. #854 SP
    Senior Member zinodaur's Avatar
    Are la Diverta in Tomis Mall un joc cu Wrestling de PS3 ( nu-i mai tine minte numele ) editie speciala cu ring la 99 RON.

  15. #855 SP
    Member richardm27's Avatar

  16. #856 SP
    Senior Member BoDoPSX's Avatar
    am primit ieri newsletterul cu oferta...nu ii inteleg de ce se mai chinuie ca nu era pe stoc

  17. #857 SP
    Member richardm27's Avatar
    Acum am observat si eu cand am dat comanda, tocmai ma pregateam de edit........bastards, they killed Kenny !

  18. #858 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    zavvi.com - Bioshock 2: Rapture Edition (Zavvi UK Exclusive) PS3 - �39.95

    zavvi.com - Bioshock 2: Rapture Edition (Zavvi UK Exclusive) Xbox 360 - �39.95

    zavvi.com - Bioshock 2: Rapture Edition (Zavvi UK Exclusive) PC - �29.95

    Si doua figurine pentru o adevarata editie de colectie:

    zavvi.com - Bioshock Big Sister 7" Action Figure Gifts - �11.95

    zavvi.com - Bioshock Big Daddy 7" Action figure Gifts - �11.95

    Dupa parerea mea, Rapture Edition + action figure > Collector's Edition. Si este si ceva mai ieftin.

  19. #859 SP
    Member kane86's Avatar
    Mi-am comandat si eu Lips de pe Zavvi. Imi poate spune cineva cum primesc coletul? Ma prezint la posta dupa ce primesc instiintarea aia sau vine un curier la usa?

  20. #860 SP
    Hyp
    -= Nemuritor si rece =- Hyp's Avatar
    iti ajunge un plic cu bule la oficiul postal. in posta ar trebui sa primesti un aviz ca ai primit un imprimat/imprimat extern
    te duci cu buletinul si avizul la of.post. si il ridici

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 43 of 498 FirstFirst ... 33 41 42 43 44 45 53 93 143 ... LastLast

Similar Threads

  1. Jocuri si aplicatii cu preturi bune - PC By Alexandru in forum Jocuri PC
    Replies: 626 Last Post: 08-04-2024, 12:13
  2. Jocuri SH cu preturi bune By MonkY in forum Console Club
    Replies: 40 Last Post: 13-03-2017, 13:25

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts