Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 91 of 498 FirstFirst ... 41 81 89 90 91 92 93 101 141 191 ... LastLast
Results 1,801 to 1,820 of 9960

Thread: Jocuri cu preturi bune

  1. #1801 SP
    Junior Member Luparu's Avatar
    Imi trmite si mie careva un cod de discount prin PM ? Ma gandeam sa cumpar si eu Castlevania

  2. #1802 SP
    Junior Member K3nn3dy's Avatar
    in concluzie, ne-au bagat pe gat castlevania , enslaved si vanquish (18�) ca de obicei. dar de mafia 2 de ce nu se ating deloc?

  3. #1803 SP
    Senior Member Krusht's Avatar
    Daca vrea cineva sa cumpere de pe play-asia.com, am 2 cupoane de reducere valabile pana la finele anului. Rog pm cine este interesat.

  4. #1804 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Quote Originally Posted by maweryck View Post
    pfff....si eu as vrea ...va rog frumos ..daca mai are vre-unul vre-un cod d\asta ...ca mi-as lua vreo cateva jocuri de pe zavvi . Sper sa plece din uk ...ca daca sunt iar d'alea din franta ....cred ca n-ajung anul asta
    Am comandat eu saptamana trecuta 2 jocuri, au fost expediate marti si au ajuns ieri, deci sub o saptamana. Se pare insa ca nu au m fost trimise in plic cu bule, ci, din cate am inteles de la sor-mea la tel, in cutii de carton (jocurile au venit intacte).

    Kennt poate o sa urmeze si Mafia 2 de Craciun, insa sa stii ca jocurile f bine cotate nu prea scad la pret. Eu si acum astept Red Dead Redemption la 18 lire ... si se incapataneaza sa apara. Ca sa nu mai vorbim de Call of Duty Black Ops sau Gran Turismo 5, macar la 25 de lire.
    In plus zavvi coopereaza m bine cu unii distribuitori, de ex Sega, THQ, EA sau ACTIVISION, decat cu Sony sau Rockstar, ale caror jocuri apar m mult cu titulatura Temporary out of Stock. We'll dispatch this item as soon as it arrives sau cu preturi f mari.
    Oricum Mafia este distribuit de 2K deci cred ca va fi la oferta cat de curand, probabil vinerea asta sau cealalta.

  5. #1805 SP
    Member maweryck's Avatar
    asa vin de la zavvi in "cutii de carton " ce vrei acum la 1 lira ? . Baietii stiu care este diferenta dintre coletele trimise din franta si cele trimise din UK

  6. #1806 SP
    Senior Member Rasko's Avatar
    Nu stiu daca e ok sa postez aici avand in vedere ca este vorba despre o consola, dar la Carrefour Romania exista promotie la consolele Nintendo WII si anume: o varianta simpla la 650 ron si una care include Wii motion plus + 2 jocuri cu sporturi la 699 ron, cea din urma fiind de culoare neagra.

  7. #1807 SP
    konichiwa zombie chynagods's Avatar
    In sfarsit pretul este la adevarata valoare a jocului
    10 lire
    ShopTo.Net - Kane and Lynch 2 Dog Days Limited Edition - Sony PlayStation 3 (PS3)

  8. #1808 SP
    Member ineedmoney93's Avatar
    Am vazut ca in Carrefour va fi 20% reducere pentru jocurile video, in 3,4,5 decembrie intre orele 20-24.
    Si asa erau unele jocuri la preturi relativ bune.

  9. #1809 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    In care Carrefour ?

  10. #1810 SP
    Member ineedmoney93's Avatar
    Eu am vazut oferta la Carrefour-urile din Oradea.

  11. #1811 SP
    Senior Member AndyZ's Avatar
    O sa fie reduceri zilele astea intre 8 si 12 noaptea la Carrefour pentru toate, nu numai pentru jocuri.

  12. #1812 SP
    Member mitnic's Avatar

  13. #1813 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    La Carrefour e promotie pe 3,4,5 intre 20-24 reducere 20% la console,accesorii,jocuri si nu numai..
    Dau si eu o raita azi

    Update:Am vazut ca nu sunt primu care posteaza pe forum

  14. #1814 SP
    Member Wargasm's Avatar
    Deci de la 280 de lei, la 224. Wow, super reducere, da buzna si ia-le pe toate

  15. #1815 SP
    Member Aliosa's Avatar
    A fost oferta la Mafia 2 collector's edition pe game.co.uk, 25 de lire, din pacate acum e out of stock.
    Or sa aiba si ei Mega Monday, luni pe 6 poate or sa bage ceva oferte bune.

    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    La Carrefour e promotie pe 3,4,5 intre 20-24 reducere 20% la console,accesorii,jocuri si nu numai..
    Dau si eu o raita azi
    Nu e chiar reducere, o sa iti dea un voucher de cumparaturi de banii aia pe care sa-l folosesti tot in Carrefour.
    Ar fi fost o treaba daca ai fi avut dintre ce jocuri sa alegi, in Carrefour Orhideea nu sunt m mult de 20 de jocuri expuse, in Berceni vreo 30,40 si in Unirea vreo 10. Singurele preturi bune ar fi Bioshock 2 si Just Cause 2 care costa 119 lei in Orhideea, iar cu reducerea de 20% ar veni 95 de lei.

  16. #1816 SP
    Senior Member Tudoran's Avatar
    game.co.uk parca livreaza numa in Anglia. nu? Sincer ar fi pacat sa nu livreze si pe la noi avand in vedere ce oferte au

  17. #1817 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Quote Originally Posted by Tudoran View Post
    game.co.uk parca livreaza numa in Anglia. nu? Sincer ar fi pacat sa nu livreze si pe la noi avand in vedere ce oferte au
    Livreaza si in alte tari, doar ca nu in Romania. Puteti comanda prin RoberDinu, daca mai prinde ceva pe stoc si nu e limitat la nr de bucati.
    Game au preturile cele m piperate din magazinele din Uk si de cele m multe ori editiile de colectie sunt exclusive game, cum este in acest moment GT 5 signature edition. In schimb au un sistem de puncte care le primesti pt cumparaturi, insa nu stiu exact cum functioneaza.
    Cel m probabil Killzone 3 Helghast Edition va fi exclusiv game.

    Chiar ar fi tare luni pe 6, daca ar reduce GT5 signature Edition la sub 100 de lire sau macar 100.

    Si inca o editie de colectie care mi se pare interesanta http://www.game.co.uk/Games/PlayStat...?s=dead+rising

  18. #1818 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    World of Goo-doar 9,9ron in ALtex

  19. #1819 SP

  20. #1820 SP
    Junior Member BlkHrt's Avatar
    Pentru cei care se joaca si pe PC, Blacklight la 80MSP:

    Day4 - Games For Windows

    GFW Markeplace au dealuri dinastea zilnic in ultima vreme, zilele trecute au fost Shadowrun si Viva Pinata. Blacklight e dragutel la "banii" astia. Pt cei care nu stiu, sunt aceleasi reguli de shopping ca si pe Xbox Live Markeplace, iar jocurile LIVE se ataseaza de gamertag ca pe 360

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 91 of 498 FirstFirst ... 41 81 89 90 91 92 93 101 141 191 ... LastLast

Similar Threads

  1. Jocuri si aplicatii cu preturi bune - PC By Alexandru in forum Jocuri PC
    Replies: 626 Last Post: 08-04-2024, 12:13
  2. Jocuri SH cu preturi bune By MonkY in forum Console Club
    Replies: 40 Last Post: 13-03-2017, 13:25

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts