Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 96 of 452 FirstFirst ... 46 86 94 95 96 97 98 106 146 196 ... LastLast
Results 1,901 to 1,920 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #1901 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    SublimingSun - Da un email cu printscreen cu eroarea si pasii urmati la [email protected]. Dupa schimbarea site-ului am inteles ca au mai fost probleme cu plata prin card, dar mereu clientii au spus ca au reusit pana la urma si ca a fost o problema cu card-ul, nu cu site-ul. Totusi, in cazul tau e posibil sa fie altceva. Intre timp, recomand plata cash. Ar trebui sa ajunga pe 16 indiferent de localitatea in care te afli.

    ---------- Post added 12-10-2009 at 07:41 PM ----------

    Khan - daca ai primit email de confirmare, nu este nicio problema, vei fi contactat cand produsele sunt in stoc.
    Multumesc mult, am facut deja precomanda cu plata cash, abia astept ziua de vineri .

  2. #1902 SP
    Junior Member raul79's Avatar
    ca sa vin in ajutorul celor ce vor sa plateasca direct cu cardul la gameshop nu este posibil decat la un produs aflat in stoc la precomanda nu este posibil cel putin asa mi-a spus o domnisoara de acolo la telefon

  3. #1903 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    daca ai pune semne de punctuatie poate ca as intelege ceva

  4. #1904 SP
    Member tudort's Avatar
    Quote Originally Posted by raul79 View Post
    ca sa vin in ajutorul celor ce vor sa plateasca direct cu cardul la gameshop nu este posibil decat la un produs aflat in stoc la precomanda nu este posibil cel putin asa mi-a spus o domnisoara de acolo la telefon
    Ca sa vin in ajutorul celor ce vor sa plateasca direct prin card, Gameshop nu ofera posibilitatea aceasta decat la produsele aflate in stoc, prin urmare pentru a folosi precomanda trebuie sa va angajati la plata cash(desi e ciudat fiindca in momentul cand ajunge in stoc abia atunci ti-l trimit si-ti iau banii nu? teoretic ar trebui sa se faca atunci plata prin card)

  5. #1905 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Sistemul online permite mentinerea platii in stand-by 30 de zile. Dupa aceea, returneaza automat banii. Daca vreti de exemplu sa faceti acum o precomanda la Bioshock 2 prin card, in momentul in care o faceti banii raman intre voi si procesatorul de card, noi avem posibilitatea sa ii luam sau sa ii returnam. Daca in 30 de zile nu facem nimic, ei vor fi returnati. De aceea nu se poate face plata cu card la ce nu este in stoc.

    Sunt 2 solutii: plata cash sau comanda cu card in ziua lansarii.

  6. #1906 SP
    Junior Member raul79's Avatar
    Vreau sa te contrazic .La Gameshop nu pot plati cu cardul la nici un produs la care scrie precomanda asa ca probabil e vreo problema de la voi. Am incercat la vreo 5 produse.

  7. #1907 SP
    Manager paul's Avatar
    Si RvsS ce-a zis?

    De aceea nu se poate face plata cu card la ce nu este in stoc.

  8. #1908 SP
    Member Solozaur's Avatar
    Daca n-am raspuns cand am fost sunat pentru confirarea la comanda s-a anulat? Pentru ca vad ca am vreo 3 apeluti pierdute azi la ora 10.

  9. #1909 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Dragon Age Collector's Edition Gameshop:

    Varianta specială conţine:
    1. Cutie din metal
    2. DVD bonus (documentar privind realizarea jocului, muzica jocului, clipuri video promo, wallpapere, clipuri video concept, sfaturi privind jocul)
    3. Harta din material textil
    4. 3 obiecte bonus �n joc: Bergens Honour, Grimoire of the Frozen Wastes, Final Reason
    5. Un obiect �n Mass Effect 2 ce poate fi deblocat �n joc, c�nd acesta apare (2010 probabil)
    6. Quest bonus ce poate fi deblocat �n joc (The Stone Prisoner) şi personaj de poate fi deblocat (Shale)
    Dragon Age Collector's Edition Game.UK

    • Plastic Collectors Box
    • Bonus DVD with a 'Making of' documentary, Soundtrack, Trailers, Wallpaper, Concept Art Video and Strategy tips
    • 3 pieces of exclusive in-game content - Bergens Honour, Grimoire of the Frozen Wastes and Final Reason - PLUS Memory Band (shown below)
    • Unlockable ME2 in-game item: Original purchasers of DAO will receive the Blood Dragon Armour which will be usable in both DAO and ME2
    • The Stone Prisoner unlockable bonus quest and unlockable character, Shale
    Din ce am mai citit pe net, varianta cu harta din material textil e doar pentru US, dupa cum se observa ca in exclusivitatea pentru UK nu este prezenta. Poti confirma te rog care este continutul editiei de colectie?

  10. #1910 SP
    Member ineedmoney93's Avatar
    promotia zilei ?

  11. #1911 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    ...PSP GO?

  12. #1912 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Solozaur - nu se anuleaza, te rog contacteaza-ne telefonic ca sa confirmi si trimitem.

    ineedmoney93 - sunt out of office pana vineri, o voi schimba atunci, imi pare rau de intarziere.

    RonanN1 - ma interesez de toata gama Sony in curand.

  13. #1913 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Atunci daca pana vineri nu se schimba , asteptam o oferta shock la un joc de ps3

  14. #1914 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Ma tem ca Brutal Legend PS3 va intarzia cu 3 zile lucratoare, adica in loc de vineri va fi in stoc marti. Este vina producatorului, nu avem ce sa facem din pacate. Varianta de Xbox va veni la timp.

  15. #1915 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Brutal Legend de Xbox va veni la timp.
    Abia-l astept vineri .

    Decapitratioooooon!

  16. #1916 SP
    Member Nonelito's Avatar
    Exista sanse vreodata ca, Gameshop sa introduca modalitatea de trade-in? Din informatiile mele, prin UK si US cred, poti da un joc de-al tau, si primesti o reducere destul de considerabila. De exemplu, daca dai FIFA 10 la Gamestop sau ceva de genul (asta in UK), + inca 10 lire, primesti PES 2010.

    Din punctul meu de vedere asta e chiar ok...Oricum multi dintre noi facem schimburi. Ideea e ca nu stiu daca e legal aici la noi in Congo, sau pur si simplu nu va intereseaza pe voi ca firma modalitatea asta. Thx!

  17. #1917 SP
    Senior Member Uziwood's Avatar
    Nonelito, fara un magazin stradal e greu sa faci o afacere de genul asta, acolo inspecteaza pe loc starea produsului pe care il oferi tu, dar asa, online, prin curier e mult mai greu.

  18. #1918 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    RvsS, ai pm.

    Multumesc!

  19. #1919 SP
    Member Nonelito's Avatar
    Quote Originally Posted by Uziwood View Post
    Nonelito, fara un magazin stradal e greu sa faci o afacere de genul asta, acolo inspecteaza pe loc starea produsului pe care il oferi tu, dar asa, online, prin curier e mult mai greu.
    Se poate merge pe incredere, fiind un magazin cunoscut pe piata asta. Se poate specifica starea produsului (zgariat putin, stare impecabila etc) atunci cand se face un schimb din asta. Sunt foarte curios de ce la altii se poate si la noi nu...sau inca nu.

  20. #1920 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Crede-ma ca e mult mai avantajos sa faci tu schimbul folosindu-te de forumui, okazii.ro, etc.

    Am fost in Spania si am vazut doua magazine din celebrul lant CeX (CeX : we buy and sell Games, DVDs, PC Hardware & Software, Phones and electronics online) si crede-ma ca e mult mai rentabil sa vand jocuri "la preturi de nimic" la noi decat sa le dau alora la magazin acolo.

    Vezi ca playshop care am inteles ca e tot partener CG, se ocupa cu de astea.


    @RvsS - imi poti raspunde te rog la intrebare?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 96 of 452 FirstFirst ... 46 86 94 95 96 97 98 106 146 196 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts