Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 98 of 452 FirstFirst ... 48 88 96 97 98 99 100 108 148 198 ... LastLast
Results 1,941 to 1,960 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #1941 SP
    Member Axeaxel's Avatar
    Am inteles Razvan, atunci poti sa ne spui si noua un pret pentru Hardened Edition si bineinteles o data estimativa, presupun ca dupa lansare la o saptamana? sau putem sa ne bucuram mai devreme?

  2. #1942 SP
    Member ineedmoney93's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Aducem si Prestige Edition.
    un pret aproximativ ?

  3. #1943 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Ambele editii vor veni la lansare, odata cu jocul complet. Pretul nu este inca stabilit, dar va fi in jurul valorilor de:
    Hardened - 85-90 EUR.
    Prestige - 150 EUR.

    Repet, nu este inca stabilit exact.

  4. #1944 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Promotia zilei ??? Ceva OUTRAGEOUS ?

  5. #1945 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Va fi de PS2.

    Stiu ca se doresc promotii la PS3, dar achizitia lor se face la un pret ridicat, deci de PS3 mai greu. Insa nu imposibil.

    O veste buna:

    Vom avea, cand se va lansa, Final Fantasy XIII.
    Si toate jocurile noi Square Enix.
    Si jocuri mai vechi de le ei.

  6. #1946 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    E corect si asa , fiecare consola are partea ei de promotii Important e sa fie !

  7. #1947 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Asteptatul bundle Super Elite - hdd 250 GB + Call of Duty 6 Modern Warfare 2 a fost anuntat oficial si va veni pe 10 noiembrie.

    Deja la precomanda http://www.gameshop.ro/game.php?id=5102.

  8. #1948 SP
    Senior Member SublimingSun's Avatar
    Razvan, multumesc pentru mesaje.

    Am fost, intr-adevar, sunat astazi pentru Brutal Legend (360). Am vrut sa-i spun colegei tale ca ideea de precomanda este de a-ti rezerva o copie la data lansarii, nu la una ulterioara, dar n-am mai facut-o pentru ca n-avea nici un rost.

    Nu e ok, nici asta, nici faptul ca nu raspunde nimeni la telefon o zi intreaga (vorbesc de ieri).

    Ma rog, astept jocul pe luni...

    Stiu ca nu e vina ta personala si iti multumesc pentru suport, serios.

  9. #1949 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Da, azi trebuia sa ajunga la tine, de multe ori reusim asta. Iti dau maine pe PM numar tracking prin Fan si il poti ridica de la sediul lor sau ii poti suna si intreba de starea acestuia, daca doresti sa il ai sambata.

  10. #1950 SP
    Turbo Killer RonanN1's Avatar
    Răzvan, c�teva �ntrebări:

    Care-i diferența �ntre produsele astea două?

    Pac-Pac și Yam-Yam

    ...iar prețurile alea sunt cele finale?

    Mulțumesc.

  11. #1951 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Ca si continut al pachetului nu cred ca sunt mari diferente, dar este alt joc - Band Hero (tot de la creatorii Guitar Hero).

    Pretul este final la World Tour pentru ca a aparut. La Band Hero nu este pentru ca nu a aparut si nu stim cum va varia, dar nu cred ca se va modifica drastic.

    Diferenta intre ele este datorata faptului ca odata cu cresterea noastra ca piata uneori reusim sa obtinem preturi mai bune, care se reflecta imediat in scaderi de pret pe piata, chiar si in conditiile unei cresteri a EUR fata de leu, lucru care ar trebui sa creasca preturile in lei.

  12. #1952 SP
    Member felixxx's Avatar
    Razvan stii ceva de Fortza 3, o sa ajunga saptamana viitoare? mersi.

  13. #1953 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Am decis sa aducem totul - adica jocurile si consolele Elite bundle cu jocul in acelasi timp. Consolele vin putin mai tarziu, asa ca vom modifica putin data jocului, adica in loc de 23 va veni in jur de 27 (e un weekend la mijloc si de aceea sunt zilele respective). Imi pare rau de intarziere, este un mod de a tine costurile jos si a oferi preturi bune.

    ---------- Post added 16-10-2009 at 05:03 PM ----------

    Am modificat si promotia zilei.

  14. #1954 SP
    Senior Member G3ox's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Am modificat si promotia zilei.
    Super pret pentru cel mai bun pachet jocuri ever!

  15. #1955 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Am fost informati ca editiile de colectie Dragon Age vor veni in numar foarte limitat. Asa ca daca vreti sa precomandati, faceti cat mai repede, se vor onora in ordinea in care vin precomenzile.

  16. #1956 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Quote Originally Posted by Khan View Post
    Din ce am mai citit pe net, varianta cu harta din material textil e doar pentru US, dupa cum se observa ca in exclusivitatea pentru UK nu este prezenta. Poti confirma te rog care este continutul editiei de colectie?
    Si ce fel de Collector's va fi?...

  17. #1957 SP
    Member Snoopz's Avatar
    Rvss , daca mama mea nu este acasa si este strabunica mea poate sa ia ea comanda?daca are buletinul and stuff?

    THX pentru promotie,you are the man

  18. #1958 SP
    Member D3evil's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Am decis sa aducem totul - adica jocurile si consolele Elite bundle cu jocul in acelasi timp. Consolele vin putin mai tarziu, asa ca vom modifica putin data jocului, adica in loc de 23 va veni in jur de 27 (e un weekend la mijloc si de aceea sunt zilele respective). Imi pare rau de intarziere, este un mod de a tine costurile jos si a oferi preturi bune.
    E bine de stiut, chiar vroiam sa te intreb daca sunt intarzieri ca am si eu precomanda la elite fm3 bundle.

  19. #1959 SP
    Member Solozaur's Avatar
    Imi cer scuze daca s-a mai pus aceasta intrebare: In caz de se strica consola xbox in garantie transportul este suportat de gameshop?

  20. #1960 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Snoopz - Da, il poate prelua, nu e nevoie de buletin, doar sa semneze si sa plateasca.

    Khan - ma voi interesa.

    Solozaur - de la noi la client inlocuirea va fi facuta gratuit. Trebuie doar sa faci cumva sa ne parvina consola stricata.

    Ca idee, nu am primit niciuna cu Jasper stricata. Nu ca ar fi imposibil, dar deocamdata nu s-a intamplat.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 98 of 452 FirstFirst ... 48 88 96 97 98 99 100 108 148 198 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts