Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 229 of 452 FirstFirst ... 129 179 219 227 228 229 230 231 239 279 329 ... LastLast
Results 4,561 to 4,580 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #4561 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Cred ca poza de mai jos este edificatoare.
    Attached Images Attached Images brotherhood_82517_screen.jpg

  2. #4562 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Graft - salut, aceasta editie mentionata de tine este exclusiv pentru continentul american. In afara de jucarie nu mi se pare ca are bonusuri mai faine fata de cea europeana. Nu o putem aduce pe aceea si niciun distribuitor oficial din Europa nu o va distribui. Pentru Europa exista Codex.

  3. #4563 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Damn. Oricum ar fi fost dificil de ales �ntre cele două

    Mulțumesc pentru răspuns.

  4. #4564 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Quote Originally Posted by rodarkone View Post
    Cred ca poza de mai jos este edificatoare.

    Vezi ca doar editia cu arlechinul este Gamestop exclusive. Mai este una asemanatoare care este disponibila. Uite aici: http://1.bp.blogspot.com/_GbvTNfjDws...rs-Edition.jpg

  5. #4565 SP
    Member justamodel's Avatar
    Precomenzi pt Gran Turismo 5 si Killzone 3 pe cand?

  6. #4566 SP
    Member momi's Avatar
    salut , cum se procedeaza in cazul unei console xbox360 defecte , am gasit pe site adresa dar alte detalii despre receptia produsului si program .......

  7. #4567 SP
    Member Bogdan's Avatar
    Am efectuat o precomandă la sims 3 (PS3) acum aproximativ 2 săptăm�ni și nici după ziua lansarii jocului nu m-a contactat nimeni pentru confirmare... cum procedați mai exact?

  8. #4568 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    justamodel - nu am informatii inca.
    momi- trebuie sa trimitii seria consolei (seria este in spate, langa alimentare - ai 3 numere si unul dintre ele este Serial number) la [email protected]. Seria este verificata de Microsoft si prevenim prin email in cateva zile cu toate detaliile. Atentie sa nu fie consola modificata in vreun fel.
    genoCid - da-mi te rog prin PM adresa ta de email. Verificam comanda si te sunam imediat luni.

  9. #4569 SP
    Member RaduValentin's Avatar
    Quote Originally Posted by genoCid View Post
    Am efectuat o precomandă la sims 3 (PS3) acum aproximativ 2 săptăm�ni și nici după ziua lansarii jocului nu m-a contactat nimeni pentru confirmare... cum procedați mai exact?
    Cei cu pre-comenzi la "Black Ops" cand au sa fie contactati pentru confirmare?

  10. #4570 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Quote Originally Posted by RaduValentin View Post
    Cei cu pre-comenzi la "Black Ops" cand au sa fie contactati pentru confirmare?

    In momentul in care jocul va intra pe stoc...cel mai probabil luni 8 noiembrie daca jocul nu va avea intarziere...dar dupa cum spunea si Razvan jocul nu va avea intarziere....

    Eu unul sper sa il primesc in data lansarii...!


    Jocul e pe stoc.
    Cred ca ti se pare prietene

  11. #4571 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Jocul e pe stoc.

  12. #4572 SP
    Member RaduValentin's Avatar
    Quote Originally Posted by l0st View Post
    Eu unul sper sa il primesc in data lansarii...!
    La fel si eu, dar am vazut ce a patit genoCid cu Sims 3, si avand in vedere numarul de solicitari, as vrea ca totul sa fie confirmat.

  13. #4573 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Vreun bonus pentru Pre-order la Brotherhood ?

  14. #4574 SP
    Senior Member muggs's Avatar
    Nu ti-e de ajuns pretul ?

  15. #4575 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Quote Originally Posted by muggs View Post
    Nu ti-e de ajuns pretul ?
    A'ight A'ight, got me there

  16. #4576 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Honord - da, va fi un bonus de preorder la Brotherhood. Pe site incepand de maine sau de luni. Se va aplica si retroactiv, pentru precomenzile deja efectuate.

    RaduValentin - da-mi te rog un PM cu adresa de email ca sa vedem cu Sims 3.

    La Black Ops se va suna pe 5 sau 8.11.2010 si jocul speram sa ajunga la voi pe 9.11.2010 (in ziua lansarii). Codul bonus de preorder se va trimite prin email in jur de 8-10.11.2010.

  17. #4577 SP
    Member RaduValentin's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    RaduValentin - da-mi te rog un PM cu adresa de email ca sa vedem cu Sims 3.
    Eu am cumparat doar "Black Ops", "Sims 3" era doar un exemplu.

  18. #4578 SP
    Member Caponescu's Avatar
    Am dat precomanda la Need for Speed Hot Pursuit Limited Edition @ PS3 si am introdus si codul de pe forum astfel am ajuns la pretul de 220 lei, e corect? Mai trebuie sa platesc si transportul sau cum e? Sunt la prima comanda la gameshop.ro. Voi fi contactat de voi inainte de data lansarii? Nu am primit nici un mail de confirmare a comenzii.

  19. #4579 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Nu, daca ai introdus codul, nu mai trebuie sa platesti transportul.

  20. #4580 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Caponescu - codul aduce si reducere si transport gratuit. Da, te contacteaza cineva inainte de lansarea produsului. Da-mi prin PM adresa de email ca sa verific comanda. In mod normal ar fi trebuit sa primesti un email de confirmare, verifica si directorul de spam.

    ---------- Post added 31-10-2010 at 12:07 PM ----------

    Bonusurile de precomanda la Assassin's Creed Brotherhood - acum pe site.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts