Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 230 of 452 FirstFirst ... 130 180 220 228 229 230 231 232 240 280 330 ... LastLast
Results 4,581 to 4,600 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #4581 SP
    Member kosashu's Avatar
    Salut Razvan! In legatura cu Assasin's Creed Brotherhood, harta Aqueducts e aceiasi cu harta Aqua Gear ???? Multumesc!

  2. #4582 SP
    Ice
    Junior Member Ice's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Bonusurile de precomanda la Assassin's Creed Brotherhood - acum pe site.
    Varianta Codex Edition va beneficia de bonusuri? Din cate stiu acele bonusuri oferite pentru celelalte versiuni sunt deja incluse in Codex Edition.

  3. #4583 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Răzvan, despre ediția de colecție Killzone 3 c�nd ne poți transmite c�teva detalii?

    agegate
    Attached Images Attached Images 2010-10-28_helghast-edition_ma.jpg

  4. #4584 SP
    Member maweryck's Avatar
    Am facut si eu precomanda la COD-Black Ops Prestige Edition cred ca in prima zi in care a aparut oferta pe site (399 RON) . Intre timp am mai facut niste precomenzi la voi pt jocul asta pt niste prieteni (inca un prestige si o editie normala ). Din motive financiare unul din ei a renuntat la prestige edition .Au mai ramas la pre-comanda 1 prestige si 1 editie normala (toate PS3 )
    Presupun ca Prestige-ul meu va fi trimis la pretul de 399 RON nu ? Am si mailul de confirmare a precomenzii cu pretul de 399 RON
    M-am gandit sa postez si aici ca sa am si o confirmare de la tine in caz ca o sa ma trezesc cu jocul la 469RON . Multumesc anticipat
    Bafta

    LE : Stiu ca ma repet , stiu ca "este in lucru " dar nu ma pot abtine sa nu mai spun inca odata ....pacat ca nu aveti un istoric al comenzilor - precomenzilor pe site .
    LLE : Aaaaa...si ma anunt si eu cu o pre-precomanda la KILLZONE 3 HELGHAST EDITION asta
    "My men will sweep you aside. They live and die for their Emperor. "

    Radec :" The emperor's will is my command !! "

  5. #4585 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by kosashu View Post
    Salut Razvan! In legatura cu Assasin's Creed Brotherhood, harta Aqueducts e aceiasi cu harta Aqua Gear ???? Multumesc!
    Cred ca e aceeasi harta, alta denumire.

    ---------- Post added 31-10-2010 at 06:12 PM ----------

    Quote Originally Posted by Ice View Post
    Varianta Codex Edition va beneficia de bonusuri? Din cate stiu acele bonusuri oferite pentru celelalte versiuni sunt deja incluse in Codex Edition.
    Nu cred ca vom da preorder bonus la Codex. Trebuie sa verificam exact ce contine Codex si revin. Sigur ca daca sunt deja incluse nu se mai ofera din nou.

    ---------- Post added 31-10-2010 at 06:13 PM ----------

    Quote Originally Posted by maweryck View Post
    Am facut si eu precomanda la COD-Black Ops Prestige Edition cred ca in prima zi in care a aparut oferta pe site (399 RON)
    La pretul la care ai facut precomanda vei primi jocul, asa cum se intampla mereu cand ai precomanda la pret mai mic. Precomanda garanteaza pretul cel mai mic posibil.

    ---------- Post added 31-10-2010 at 06:14 PM ----------

    Graft - nu colaboram direct cu Sony, de aceea titlurile gen GT 5 si Killzone 3 ne vin mai greu, am mai putine informatii despre ele. Nu cred ca va fi disponibila editia pe care o mentionezi.

  6. #4586 SP
    Member momi's Avatar
    multumesc pentru detalii , sunt de parere ca ar trebui postate pe site aceste informatii ..., consola nu are nici un fel de modificari

  7. #4587 SP
    Member mihaidinbuc's Avatar
    Razvane, am dat o comanda la GamesShop dimineata si nici acuma nu m-a contactat nimeni, a plecat comanda sau nu?

  8. #4588 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Nu pleaca nicio comanda fara sa te contacteze cineva pentru confirmare. Daca-mi lasi adresa de email pe PM voi putea verifica si te informez imediat.

  9. #4589 SP
    Member horatiu25air's Avatar
    Assassin's Creed Brotherhood Codex Edition va avea acelasi pret pe PS 3 si Xbox 360?

  10. #4590 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Da. Doar ca pe Xbox 360 vom avea f. f. putine unitati si vor ajunge dupa lansare putin, la cateva zile.

  11. #4591 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Da. Doar ca pe Xbox 360 vom avea f. f. putine unitati si vor ajunge dupa lansare putin, la cateva zile.
    Ok, de acord, si atunci cum/ cand vom putea face precomanda, considerand ca veti primi doar cateva unitati? Vreau un Codex pentru xbox 360 dar, sincer, n-am timp sa urmaresc incontinuu site-ul/ forumul sa vad cand apare. Nici macar n-am vazut cand au fost pe site Codex-urile pentru PS3, am aflat de aici... Ce pret au avut acelea?

  12. #4592 SP
    Senior Member Walkman's Avatar
    Salut Razvan. Ati inceput cumva sa sunati ptr Black Ops? Ca am primit un apel azi insa fiind in ora nu am putut raspunde, iar cand am incercat sa sun in pauza inapoi nu a mers. Recunosti cumva numarul?:

  13. #4593 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Parcă s-a mai discutat, ziceau că �ncep să sune �ncep�nd cu data de 5.

  14. #4594 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    AlanPoe - am inteles problema ta si sunt de acord, dar ne vin atat de putine unitati incat nu stiu o metoda mai buna decat de a le pune pe site, a anunta aici si de a scoate precomanda dupa ce se termina numarul de unitati alocate. Este un pas inainte fata de anii anteriori cand nu veneau deloc editii de colectie, acum primim cateva. Sunt doar primele luni de colaborare cu Ubisoft, la anul vom avea si mai multe unitati de colectie din jocurile ce se vor lansa.

    Cele de PS3 nu au fost introduse inca pe site din acelasi motiv, dar vor fi si voi anunta si aici si pe facebook.

    Walkman - numarul nostru este 0374200395 si se va suna incepand de maine.

  15. #4595 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    Fable 3 Collectors Edition o sa primiti destule sau tot cantitati limitate?
    nu am acum bani si aman achizitia vreo doua saptamani... mai am sanse sa prind vreunu?

  16. #4596 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    SirAndrew - vin suficiente cat sa onoreze toate precomenzile si raman cateva, dar nu pot previziona cum se vor vinde in urmatoarele saptamani.

  17. #4597 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    se va suna incepand de maine.
    Pai, atunci, cand ne ajunge?

  18. #4598 SP
    Member Ionutz83's Avatar
    Salut Razvan.
    Prince of Persia: Trilogy in HD va ajunge la timp pentru lansare?
    Daca am precomanda la Prince of Persia: Trilogy in HD si la Assassin's Creed Brotherhood (ambele se lanseaza pe 19.11.2010), le trimiteti impreuna?
    Mersi.

  19. #4599 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    FPS Marius - ajunge pe 9.11.2010, in ziua lansarii.

    ---------- Post added 03-11-2010 at 09:59 AM ----------

    Ionutz83 - da, asa cred, pana acum totul a venit la timp de la Ubisoft.

  20. #4600 SP
    Member anes's Avatar
    Salut Razvan.
    Eu am primit telefon de la voi acum si mi sa spus ca Black Ops ajunge pe 12.Este adevarat?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts