Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 330 of 452 FirstFirst ... 230 280 320 328 329 330 331 332 340 380 430 ... LastLast
Results 6,581 to 6,600 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #6581 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Este 100% sigur ca vom primi LA Noire in saptamana 23-29 mai?

  2. #6582 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Quote Originally Posted by Zdrutz View Post
    Am deja card de membru al clubului Gameshop.ro, dar si asa pretul pt LA Noire mi se pare putin cam mare.
    Ce vreau sa stiu este daca venind de pe forum de aici mai pot beneficia de un discout aditional.
    Multumesc mult
    Nu beneficiezi de nici un alt discount dacă nu este specificat pe pagina produsului.

  3. #6583 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    anotherchild - Reducerile se aplica la produsele din stoc de la magazinul fizic. Nu vor fi console in magazin in prima instanta.

    ---------- Post added 15-05-2011 at 03:46 PM ----------

    Zdrutz - da, foloseste codul de pe prima pagina a acestui forum.

    ---------- Post added 15-05-2011 at 03:46 PM ----------

    FPS Marius - asta este planul, da.

  4. #6584 SP
    Member viezure's Avatar
    Care-i faza cu vrajeala scaneaza codul de bare? Nu se poate zice adresa omeneste?

  5. #6585 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    viezure - adresa este afisata in banner, str. Sfanta Vineri, nr. 25. Este si codul acolo daca doresti sa il scanezi.

  6. #6586 SP
    Member viezure's Avatar
    Ms de raspuns (vazusem adresa si cu atat mai mult nu intelegeam rostul codului, parca dezvaluia alta adresa secreta ).

  7. #6587 SP
    Senior Member ReNeGaDe124's Avatar
    Quote Originally Posted by viezure View Post
    Ms de raspuns (vazusem adresa si cu atat mai mult nu intelegeam rostul codului, parca dezvaluia alta adresa secreta ).
    QR Code-ul te duce pe Google Maps unde iti arata locatia magazinului pe harta.

  8. #6588 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Răzvan, poți să ne spui și un punct de reper pentru magazin (eventual pe hartă) ?

    LE: nevermind, acum am văzut postul lui ReNeGaDe.

    Și ca să nu fie totuși inutil postul, o altă �ntrebare: mă trage cineva de m�necă dacă merg acolo cu un aparat foto după mine să trag c�teva poze?
    Attached Images Attached Images screen-shot-2011-05-15-4.30.58-pm.png

  9. #6589 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by Graft View Post
    Răzvan, poți să ne spui și un punct de reper pentru magazin (eventual pe hartă) ?

    LE: nevermind, acum am văzut postul lui ReNeGaDe.

    Și ca să nu fie totuși inutil postul, o altă �ntrebare: mă trage cineva de m�necă dacă merg acolo cu un aparat foto după mine să trag c�teva poze?
    Nu este buna poza..A-ul apare pe Blvd Unirii..iar magazinul este pe Sfanta Vineri...
    Asta e link-ul dupa scanare..http://bit.ly/locatiegcs

  10. #6590 SP
    Member PwJBoy's Avatar
    Am si eu o intrebare.
    Pana cand o sa fie valabile World Of Warcraft : Cataclysm si Gamecardul la pretul de sarbatori?

  11. #6591 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Quote Originally Posted by it.addi View Post
    Promotia de pe site inca mai este valabila ? Daca da pana cand ?

    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Da, mai este valabila, in limitat stocului disponibil.
    ai raspunsul aici

  12. #6592 SP
    Member PwJBoy's Avatar
    Sa inteleg ca atunci cand s-au terminat bucatile astea,o sa revina la pretul initial?

  13. #6593 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Quote Originally Posted by PwJBoy View Post
    Sa inteleg ca atunci cand s-au terminat bucatile astea,o sa revina la pretul initial?
    Exact..

  14. #6594 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by Graft View Post

    Și ca să nu fie totuși inutil postul, o altă �ntrebare: mă trage cineva de m�necă dacă merg acolo cu un aparat foto după mine să trag c�teva poze?
    Sigur ca nu, te invitam, vino si trage cat mai bine, chiar esti asteptat.

    Cum se ajunge:
    Esti in fata magazinului Unirea (cu metroul de exemplu). Te duci spre KFC (dreapta pe langa Unirea). Urci un pic si ajungi la prima intersectie (semaforizata). Acolo este si un depou de tramvai. Treci strada pe la zebra pentru pietoni si o iei la dreapta. La prima intersectie semaforizata esti la magazin. Vom pune si poze ca sa fie clar cum si unde. Multumim.

  15. #6595 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    de acum daca efectuam o comanda putem preciza ca vrem sa o ridicam personal de la magazin? ca sa nu mai asteptam curierul?

  16. #6596 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Da, asta incercam sa realizam. Adica la lansare sa fie stoc suficient la magazin daca se doreste ridicarea de acolo. Si la promotii la fel. Pentru o comanda "normala" se va putea ridica de la magazin a doua zi, se va putea preciza pe site acest lucru, revenim cu informatii.

  17. #6597 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Portal 2 este pe stoc ?stiu ca pe site scrie In Curand..dar la data de lansare scrie 13.05

  18. #6598 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    darkpaul13 - nu este in stoc, se va modifica data la care va veni.

    ---------- Post added 16-05-2011 at 01:25 PM ----------

    Call of Durty MW 3 acum la precomanda . Noutati

  19. #6599 SP
    Member Ma_Plictisesti's Avatar
    In cadrul deschiderii magazinului, jocurile care au tag "promo de sabatori" mai sufera de vreo reducere?

    PS: dont wanna spoil teh fun, but will be CE -50% off, too?

  20. #6600 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Ma_Plictisesti™ - nu, sunt preturi diferite de site, sunt preturile obisnuite din magazine fizice, dar reduse la 50%.

    CE - la ce anume te referi?

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts