Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 430 of 452 FirstFirst ... 330 380 420 428 429 430 431 432 440 ... LastLast
Results 8,581 to 8,600 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #8581 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Livrarea o face Fan Courier. Curierul te va suna si ii poti indica un interval orar potrivit, aceasta discutie trebuie purtata direct cu acel curier care te va contacta pentru livrare.

  2. #8582 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Pai ok, dar il suna pe Dant3.....sau pe mine.Scuze dar sunt confuz...
    Nevermind, mi-am dat seama.Multam.

  3. #8583 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Iata detaliile pentru evenimentul de luni!

    https://www.facebook.com/GameShop.ro

    Lansare in noaptea de 16 spre 17 septembrie in Media Galaxy Mall Vitan! Puteti fi primii care au acces la GTA V si participati la concursuri cu premii!

  4. #8584 SP
    Member proto's Avatar
    Gameshop.ro = Cea mai mare mizerie din romania in domeniul jocurilor !!! . Am facut precomanda acum 2 SAPTAMANI iar acum 5 minute primesc telefon :
    NU mai avem pe stoc editia speciala . eu ii spun femeii : si de ce ma anuntati cu 4 zile inainte ca jocul sa apara ?
    Primesc raspuns : imi pare rau , dar nu avem ce sa facem.
    Raspunsul meu a fost unul pe care nu il pot reporduce prin acest post , cei care doresc sa afle raspunsul meu sa ma contacteze pe privat
    Deci .. m-au aranjat cei de la gameshop cu editia speciala .. Multumesc frumos Gameshop.ro

    LE : am uitat sa precizez ca atunci cand am sunat mi au comfirmat clar ca au pe stoc varianta , adica mai sunt disponibile..

  5. #8585 SP
    Completionist Boghy02's Avatar
    Nu e prima oara cand fac asta

  6. #8586 SP
    One Man Army Cristy's Avatar
    D-aia n-am sa fac niciodata pre-order in magazinele romanesti :-bd

  7. #8587 SP
    Member proto's Avatar
    mda .. ma ajuta si pe mine cineva sa gasesc special edition pt xbox ? As vrea sa il am pe 17..

  8. #8588 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Mie nu mi-a zis nimic fata....am anulat pe cea standard si de cea speciala nu a zis nimic....

  9. #8589 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Pe mine m-au sunat tot azi pt ediţia speciala(ps3) si nu au fost probleme, acum vreo 30-40 de min. Eu aveam precomanda facuta la sf lunii mai

  10. #8590 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    Aaaa xbox....stiu ca asta a mai ramas ceva timp la vanzare pe site...cea de ps3 nu....probabil au uitat sa o scoata de pe site cand s-au epuizat...

  11. #8591 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    idem Dant3, daca esti din Bucuresti, mergi la lansare, poate ai noroc sa gasesti pe acolo

  12. #8592 SP
    Senior Member FishyBon3's Avatar
    ^aam for what?A zis ca el nu a avut probleme

  13. #8593 SP
    Senior Member DeathOfArt's Avatar
    nu dant3, proto

  14. #8594 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by proto View Post
    Deci .. m-au aranjat cei de la gameshop cu editia speciala
    Te rog da-mi pe PM adresa ta de email, sper sa putem rezolva.

  15. #8595 SP
    Member proto's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Te rog da-mi pe PM adresa ta de email, sper sa putem rezolva.
    salut . ai pm

  16. #8596 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    se va putea ridica jocul comandat la gameshop si la lansare ?

    Off:
    Quote Originally Posted by proto View Post
    Gameshop.ro = Cea mai mare mizerie din romania in domeniul jocurilor !!! . Am facut precomanda acum 2 SAPTAMANI iar acum 5 minute primesc telefon :
    NU mai avem pe stoc editia speciala . eu ii spun femeii : si de ce ma anuntati cu 4 zile inainte ca jocul sa apara ?
    Primesc raspuns : imi pare rau , dar nu avem ce sa facem.
    Raspunsul meu a fost unul pe care nu il pot reporduce prin acest post , cei care doresc sa afle raspunsul meu sa ma contacteze pe privat
    Deci .. m-au aranjat cei de la gameshop cu editia speciala .. Multumesc frumos Gameshop.ro

    LE : am uitat sa precizez ca atunci cand am sunat mi au comfirmat clar ca au pe stoc varianta , adica mai sunt disponibile..
    ce e asa neobisnuit ?dai comanda in aprilie..te suna..confirmi..apoi pana in septembrie te razgandesti dar nu ai bunul simt sa-i suni inapoi..gameshop plateste transportul degeaba...

    de aia se suna ptr toate comenzile cu 3-4 zile inainte de lansare...

  17. #8597 SP
    Member proto's Avatar
    ^ nu inteleg ce vrei sa spui.. eu am facut preorder acum 2-3 saptamani . M au sunat dupa ce am plasat comanda si mi au spus ca (,) comanda este valabila si voi primi jocul pe 17 , ramane sa ne auzim al telefon pe 15-16 sept .
    Eu primesc astazi telefon spunandu-mi ca numai este valabila comanda , ca cica nu o mai au.. nu inteleg care cum s-a dat de comanda mea numai se poate onora .
    Oricum , am vorbit cu razvan si mi a aratat interes in rezolvarea problemei . Mi a facut o oferta avantajoasa la collectors edition pe care am sa o accept . Si-au mai spalat din pacate cei de la Gameshop.ro dar tot nu ii uit

  18. #8598 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    se va putea ridica jocul comandat la gameshop si la lansare ?
    Nu avem stoc la birou, doar prin curier se face livrarea. Ajunge pe 17.09.

  19. #8599 SP
    Senior Member AlanPoe's Avatar
    @RvsS: Salut, crezi ca e prematur sa-ntreb de un AWB pentru comanda mea de GTA V, sa pot sa ma pun in contact cu Fan Courier?

  20. #8600 SP
    Member oBL1O's Avatar
    Aceeasi intrebare o am si eu.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 430 of 452 FirstFirst ... 330 380 420 428 429 430 431 432 440 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts