Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 317 of 452 FirstFirst ... 217 267 307 315 316 317 318 319 327 367 417 ... LastLast
Results 6,321 to 6,340 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #6321 SP
    Member Ionutz83's Avatar
    Pentru editia standard de MK, cand o sa fim sunati?

  2. #6322 SP
    Senior Member Muthu Raoul's Avatar
    Salut Razvan, o sa mai aveti oferte la World of Warcraft in viitorul apropiat?

  3. #6323 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by Ionutz83 View Post
    Pentru editia standard de MK, cand o sa fim sunati?
    Astazi sau maine.

  4. #6324 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    deci o sa-l avem joi, fara intarzieri...


    edit:
    ah, acum am vazut...


    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Pentru editia de colectie - trimisa foarte tarziu - am cerut cel mai rapid mod de transport posibil. In acest moment se afla in transport, dar nu am o data exacta cand va putea fi livrat, sper sa poata fi trimis saptamana aceasta.
    no comment. doar ca asa e la noi... cand cumperi un produs mai scump trebuie sa stai sa astepti ca prostu.

  5. #6325 SP
    Senior Member Tekken's Avatar
    Gameshop strikes again

  6. #6326 SP
    Member theste99's Avatar
    Nu mai comentati caci BanHammer will strike again.

  7. #6327 SP
    Member Mavone's Avatar
    Personal chiar nu vă �nţeleg. Ţin�nd cont de istoria din spatele ediţiilor de colecţie, voi chiar vă aşteptaţi să ajungă la timp? Colac peste pupăză mai suntem şi �n săptăm�na premergătoare Paştelui, deci era logic că vor fi probleme cu livrările. Stau liniştit şi mă g�ndesc că săptăm�na viitoare poate ajunge la mine. Puţină concurenţă �n domeniul acesta nu ar strica.

  8. #6328 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Salut,

    anuntul oficial de la producator este ca au avut intarzieri la productie pentru editiile de colectie. Acest lucru s-a intamplat nu numai pentru noi, nu numai pentru anumite tari ci pentru toata lumea. Mai exact, editia de colectie a fost gata cu cateva zile dupa editia standard. In aceste conditii, am cerut cel mai scump si rapid transport posibil si speram sa ajunga cat mai repede in stoc.

    Nu are absolut nimic de a face cu GS si nici cu Pastele. Totusi, sa asteptam putin sa vedem exact cat de repede va putea fi livrat. Noi il vom procesa si trimite in regim de maxima urgenta.

  9. #6329 SP
    Member Mavone's Avatar
    RvsS, c�nd am zis de Paşte, am spus din propria experienţă. De fiecare dată c�nd trebuia să primesc c�te un pachet �n preajma sărbătorilor "oficiale", m-am trezit că a ajuns cu �nt�rziere.

    �ntrebarea este următoarea, ţin�nd cont că ajunge ediţia de colecţie ajunge mai t�rziu ca versiunea standard, ce şanse sunt să mai primim DLC la ea?

  10. #6330 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Mavone - DLC-ul la alegere? Se va trimite prin email, nu este nicio problema, avem codurile de DLC.

  11. #6331 SP
    Member Mavone's Avatar
    Am �nţeles. Dar pe site scrie "�n limita stocului disponibil" şi mă g�ndeam că dacă majoritatea au luat standard o să se ducă foarte multe coduri �nainte ca cei care au doar kollectorsul comandat să primească telefon sau să primească jocul.

  12. #6332 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Mavone - am inteles intrebarea ta, in acest moment avem suficiete coduri pentru ambele variante de produs.

  13. #6333 SP
    Member viezure's Avatar
    Quote Originally Posted by SirAndrew View Post
    no comment. doar ca asa e la noi... cand cumperi un produs mai scump trebuie sa stai sa astepti ca prostu.
    Mai bine zi mersi ca ai dat pe collector's edition cat au facut pretul acum la standard edition.

  14. #6334 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    mersi

  15. #6335 SP
    Member viezure's Avatar
    Vezi, toata lumea este fericita acum, ar trebui sa ma ia cei de la gameshop ca PR

  16. #6336 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Mortal Kombat standard va pleca azi de la noi si va ajunge maine, in ziua lansarii (in mod obisnuit, daca nu intarzie curierul, daca ati putut fi contactati telefonic).

    Mortal Kombat Kollector's Edition va intarzia putin. In ciuda eforturilor noastre nu a fost trimis la timp si nu a putut ajunge in timp util. Estimez ca va ajunge la voi pe 26 sau 27.04 (asta pentru ca nu lucreaza Fan Courier pe 25 fiind sarbatoare nationala). Se vor face eforturi sa se trimita cat mai repede si sa ajunga pe 22-23.04, dar in acest moment sansele sunt destul de mici in acest sens. Facem toate eforturile sa plece de la noi cat mai repede. Va tin la curent.

  17. #6337 SP
    Senior Member Alexandru's Avatar
    Salut Razvan.
    Multumesc pentru ca mai ajutat in problema cu FanCurier-ul. (mi-a ajuns astazi jocul - dupa ce a fost pierdut/uitat in sediu timp de 5 zile )

  18. #6338 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Mortal Kombat standard va pleca azi de la noi si va ajunge maine, in ziua lansarii (in mod obisnuit, daca nu intarzie curierul, daca ati putut fi contactati telefonic).

    Mortal Kombat Kollector's Edition va intarzia putin. In ciuda eforturilor noastre nu a fost trimis la timp si nu a putut ajunge in timp util. Estimez ca va ajunge la voi pe 26 sau 27.04 (asta pentru ca nu lucreaza Fan Courier pe 25 fiind sarbatoare nationala). Se vor face eforturi sa se trimita cat mai repede si sa ajunga pe 22-23.04, dar in acest moment sansele sunt destul de mici in acest sens. Facem toate eforturile sa plece de la noi cat mai repede. Va tin la curent.
    Salut Razvan,

    Legat de intarzierea pt MK Kollectors Ed, nu exista posibilitatea sa fim anuntati cand ajunge la voi la depozit si sa ma deplasez cu masina din dotare si sa ridic jocul oriunde ar fi depozitul si la orice ora intarziata? Astfel mai eliminam din intermediari (FanCurier) si am si eu jocul de Paste. Si nici nu voi emite pretentii suplimentare pt. ca m-am deplasat sa-l ridic personal.

    Ce zici? E fezabil sau nu?

    O zi cu spor,

    L.

  19. #6339 SP
    Member maweryck's Avatar
    Ce nu inteleg eu , daca tot se stia mai din timp de delay-ul cu Kollector's Edition (ca nu ieri ati aflat de "intarzieri la productie pentru editiile de colectie " ) de ce nu ati anuntat si voi innainte sa sune fetele pt jocul normal .
    Vroaim sa profit de mini-vacanta asta de paste sa joc MK cu familia , cu prietenii . Ieri sau luni cand am fost sunat pt editia normala am zis ca astept editia de colectie ( " o sa va sunam maine poimaine pt kollector's "). Acum daca nu vreau sa mai astept inca o saptamana si vreau sa-l iau p'ala normal mi-am pierdut pretul de la pre-order . Este destul de frustranta situatia asta .
    Anul asta toate pre-comenzile mele au avut intarzieri , unele chiar f mari .Degeaba mai fac pre-comanda daca unele jocuri ajung la voi cand in alta parte deja suunt la reducere .
    Acum o sa-mi sara lumea-n cap ca :" ba , daca nu-ti convine cumpara din alta parte !! " Pai asa am si facut pana acum dar de data asta ma bazam pe gameshop pt mini-vacanta asta , iar daca stiam ca intarzie 1 saptamana Kollector's-ul imi luam editia normala si gata .
    Apreciez in continuare efortul lui Razvan si al unora de la gameshop (sincer ) dar parca in ultima vreme ii saboteaza partenerii lor si nu ma refer aici la MK . Am observat intarzieri mari la jocuri EA Games cu care in trecut au colaborat f bine ( ex. Dead Space 2 )



    Cat scriam mesajul am fost sunat si am facut si confirmarea pt Kollector's .
    Daca se poate cum a zis LucKos....chiar daca depozitul nu e in Bucuresti (sper sa nu ma insel ).

    Bafta


    LE : si ca sa nu mor prost , SOCOM 4 pe cat ajunge la voi ?

  20. #6340 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Am fost sunat acum pt. editia MK Kollectors si am confirmat. Din pacate operatoarea mi-a rejectat propunerea de a veni eu personal cu masina sa-l ridic, dar mi-a confirmat ca aceasta editie contine jocul in cutie de metal!

    Acum sa speram ca ajunge pana vineri!

    Spor!

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts