Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 318 of 452 FirstFirst ... 218 268 308 316 317 318 319 320 328 368 418 ... LastLast
Results 6,341 to 6,360 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #6341 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by maweryck View Post
    (ca nu ieri ati aflat de "intarzieri la productie pentru editiile de colectie " )
    Chiar ieri din pacate am aflat de acest delay. A fost delay la productie si transport.

    ---------- Post added 20-04-2011 at 03:32 PM ----------

    Quote Originally Posted by LucKos View Post
    Am fost sunat acum pt. editia MK Kollectors si am confirmat. Din pacate operatoarea mi-a rejectat propunerea de a veni eu personal cu masina sa-l ridic, dar mi-a confirmat ca aceasta editie contine jocul in cutie de metal!

    Acum sa speram ca ajunge pana vineri!

    Spor!
    Nu se poate ridica de la noi din simplul motiv ca tot Fan Courier livreaza. Prin urmare si la noi si la voi ar ajunge in acelasi timp, deci e mai bine sa se trimita la voi.

    Se lucreaza la o metoda prin care sa puteti ridica de undeva din Bucuresti produsele. Inca nu am informatii exacte, dar anul acesta se va rezolva.

  2. #6342 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Am primit si eu telefon ptr Collectorțs Ed...vineri sau marti ajunge

  3. #6343 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    Am confirmat si eu. La fel. Vineri sau marti sunt aici.

  4. #6344 SP
    Member horatiu25air's Avatar
    Confirmare MK KE si alegerea de dlc Reptile sau Sub-Zero.

  5. #6345 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Razvan, puteti sa mentionati pe coletul meu - ca vreau sa fiu contactat telefonic de curier inainte sa mi-l livreze cu vreo 20 de min?

    Merci,

    L.

  6. #6346 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Noi cerem la toate livrarile confirmare telefonica, nu pot afirma cu certitudine ca suna mereu inainte, uneori suna cand sunt la usa, uneori deloc. In ciuda reclamatiilor nu am gasit o firma care sa faca asta 100%, dar in general suna.

  7. #6347 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Razvan ce se mai aude despre promotia de Pasti?

  8. #6348 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    Quote Originally Posted by FallouT View Post
    Razvan ce se mai aude despre promotia de Pasti?
    are intarziere si o sa fie prezentata marti sau miercuri!

  9. #6349 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    MK Kollector's de Xbox 360 speram sa se trimita astazi si sa ajunga maine sau sambata.

    MK Kollector's de PS3 nu a fost livrat la timp din pacate si va fi procesat dupa Sarbatori. Din pacate, nu s-a reusit mai mult in acest caz.

  10. #6350 SP
    Senior Member LucKos's Avatar
    Ihaaaaa!!!! S-a impotrivit Kratos!

    Si toate sperantele s-au naruit! MAI BINE!!!

    Nu inteleg de ce a avut prioritate la curieratul extern varianta de XBOX360...

  11. #6351 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    LucKos - nu a avut proritate, trebuia sa vina in acelasi timp insa multumita curierului superb nu a venit decat cel de X360 in acest moment. Probabil ca singura solutie este trecerea la alt curier, asa nu se mai poate.

  12. #6352 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    MK Kollector's de PS3 nu a fost livrat la timp din pacate si va fi procesat dupa Sarbatori. Din pacate, nu s-a reusit mai mult in acest caz.

    in acest caz doresc si eu sa schimb adresa de livrare la comanda confirmata deja pt ps3.

    cum putem face?

  13. #6353 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Da-mi un PM te rog frumos cu numele si adresa la care doresti sa trimitem. Doar ca nu am exact o data la care va veni, sper cat mai repede saptamana viitoare.

  14. #6354 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    gata, am trimis.
    thx.

    sper sa fie pana in weekendul viitor totusi.
    sa imi spui daca e ok, ca sa nu ma trezesc ca nu o mai primesc pe nici o adresa...

  15. #6355 SP
    Member Mavone's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    MK Kollector's de Xbox 360 speram sa se trimita astazi si sa ajunga maine sau sambata.

    MK Kollector's de PS3 nu a fost livrat la timp din pacate si va fi procesat dupa Sarbatori.
    �ncă o luptă c�ştigată de fanii xbox şi pierdutăd e posesorii de PS3. Mă simt inferior celor dint�i. Mă duc să pl�ng �n baie că o să mă ia peste picior prietneii.

  16. #6356 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    SirAndrew - da, am receptionat. Din informatiile pe care le avem acum va fi disponibil pana la sf. saptamanii viitoare (sper si livrat catre dvs.).

    Imi pare foarte rau ca nu s-a putut face ceva mai bine, am incercat toate variantele.

    ---------- Post added 21-04-2011 at 06:14 PM ----------

    Despre promotia de Paste - nu se va lucra vineri si luni, dar vom trece pe site promotii. Vom incerca sa facem promo acolo unde exista suficient stoc astfel incat sa nu se termine prin precomenzi in cursul week-end-ului prelungit. It's gonna be legen.... wait for it....

  17. #6357 SP
    UberDude Honord's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    SirAndrew - da, am receptionat. Din informatiile pe care le avem acum va fi disponibil pana la sf. saptamanii viitoare (sper si livrat catre dvs.).

    Imi pare foarte rau ca nu s-a putut face ceva mai bine, am incercat toate variantele.

    ---------- Post added 21-04-2011 at 06:14 PM ----------

    Despre promotia de Paste - nu se va lucra vineri si luni, dar vom trece pe site promotii. Vom incerca sa facem promo acolo unde exista suficient stoc astfel incat sa nu se termine prin precomenzi in cursul week-end-ului prelungit. It's gonna be legen.... wait for it....
    .....DARY!

  18. #6358 SP
    Party Rocking! Razviii123's Avatar
    Am facut precomanda pentru Battlefield 3 Limited Edition PS3, am primit mail, dar nu ar trebui sa imi apara si in cos ca am facut precomanda?:-s

  19. #6359 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar


    Despre promotia de Paste - nu se va lucra vineri si luni, dar vom trece pe site promotii. Vom incerca sa facem promo acolo unde exista suficient stoc astfel incat sa nu se termine prin precomenzi in cursul week-end-ului prelungit. It's gonna be legen.... wait for it....

    Si care vor fi promotiile ca pe site nu apare nimic la promotie

  20. #6360 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Nu inteleg..cum sa iti apara in cos cand deja ai facut precomanda ?in cos iti apare cand apesi pe butonul "Precomanda"..

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts