Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 331 of 452 FirstFirst ... 231 281 321 329 330 331 332 333 341 381 431 ... LastLast
Results 6,601 to 6,620 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #6601 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    Collectors Edition / Limited Edition / etc.

  2. #6602 SP
    Member Ma_Plictisesti's Avatar
    Ma refeream la Collectors Edition sau alte editii. Nu vizez un tiltu anume, ci doar ca idee. Thx

  3. #6603 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Am inteles intrebarea. Magazinul are un design diferit fata de cele standard, este un concept store mai mult decat un magazin normal. In prima instanta nu vor fi editii de colectie in magazin (exista cateva editii Limited, dar nu sunt din cele cu figurine de exemplu). Avem totusi ideea de a face un colt sau o zona numai cu editii de colectie, ati considera atractiv acest aspect?

  4. #6604 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Chiar am devenit curios ce o sa faceti in acel magazin. Maine cand termin cursurile o sa dau o tura ca sunt foarte curios. Sper sa nu fiu dezamagit.

  5. #6605 SP
    Member Ma_Plictisesti's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Avem totusi ideea de a face un colt sau o zona numai cu editii de colectie, ati considera atractiv acest aspect?
    SURE! Daca se comercializeaza si au un pert competitiv, cu atat mai bine.

    PS: ma astept si la ceva concursuri ^^

  6. #6606 SP
    Ex-Studentul :D Ovidiu's Avatar
    Pai cred ca s-a luat in calcul si aceasta idee , ca lansarile de joace sa aiba loc acolo ... am I right ?

  7. #6607 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Ma_Plictisesti™ - da, vom avea concursuri in magazin, vor fi anuntate pe masura ce vor fi organizate.

    ---------- Post added 16-05-2011 at 04:18 PM ----------

    Ovidiu - se pot face si evenimente de lansare, inca nu am detalii despre acest aspect.

  8. #6608 SP
    Member Aliosa's Avatar
    Acum vreo 2 saptamani cei din Media Galaxy Vitan dadeau retur vreo 7-8 Black Ops Prestige Edition de PS3.
    Poate reusiti sa le aduceti in magazin daca le-au returnat la voi. . M-ar tenta la vreo 300 de lei.

  9. #6609 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Multumim, vom tine cont de aceasta recomandare.

  10. #6610 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    infamous 2 deloc?

    apare jocul in mai putin de o luna si nu e nici macar la precomanda

  11. #6611 SP
    Junior Member master_raresh's Avatar
    Te rog spune-mi ca ofertele sunt valabile si pe site nu numai la fata locului (nu locuiesc in Bucuresti )!!!

  12. #6612 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    master_raresh - doar la fata locului.
    SirAndrew - ma interesez si revin.

    ---------- Post added 17-05-2011 at 10:10 AM ----------

    Witcher 2 va ajunge putin mai devreme, speram ca pe 24.05 sa fie la voi.

    ---------- Post added 17-05-2011 at 01:15 PM ----------

    Magazinul este deschis, va asteptam incepand cu ora 14. Avem si prajiturele, o gustare dulce de deschidere.

  13. #6613 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Damn - ce moment prost mi-am gasit si eu sa nu fiu in tara ...

    Felicitari pentru deschidere - asteptam poze de la eveniment (apropo un coverege ceva ?)

  14. #6614 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    peste vreo 20 de min plec si eu de la scarbici sa dau o raita pe acolo.
    sunt curios

  15. #6615 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Sunt rafturi pentru fiecare platforma si avem 3 rafturi: Mid price, budget si super budget. Astfel, sunt praguri de pret deci se pot gasi usor produsele mai ieftine. La toate sunt 50% reducere azi si maine.

  16. #6616 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    hmmm... mda... ok.

    sincer ma asteptam la o oferta ceva mai bogata decat 25-30 de jocuri pentru fiecare platforma... cred ca si webpredator are mai multe acasa
    iar ca preturi... o sa visez urat la noapte... RDR la 300 ron!
    chiar credeti ca o sa aveti succes?

  17. #6617 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Am fost si eu astazi. Pe la 2 si putin am ajuns. Am vazut ca aveti o echipa destul de mare. Mi-a placut ca ati avut mancare si bautura, dar in afara de 2-3 pahare de apa n-am consumat nimic. De jocuri nu pot spune mare lucruri. Jocurile care chiar merita cumparate au preturi destul de mari. Adica sunt cu putin mai ieftine decat in magazine. Am vazut si oferte bune care merita din plin. Batman pentru PS3 doar 25 de RON e uluitor. L-as mai fi luat odata daca aveam ce face cu el. Daca aveati tot stocul de pe net acolo era altceva. In fine. Nu mi-a placut ca a durat o jumatate de ora sa pot lua doua jocuri. Asta pentru ca nu am putut face comanda pentru ca nu mergeau calculatoarele de acolo. Un singur tip mi s-a parut mai amabil cu care am schimbat 2-3 vorbe si cam atat. Restul jucau FIFA si aveau discutii intense despre calculatoare si mai stiu eu ce.
    Per total pot sa zic ca mi-a placut, desi au fost unele chestii nu deranjante, dar la care mai trebuie lucrat. Am luat doua jocuri bune la preturi foarte bune si pentru asta sunt multumit. Sper sa mearga tot mai bine store-ul si sa aveti clienti ca sa apucati sa va imbunatatiti serviciile. Bafta!

  18. #6618 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    SirAndrew - Ideea concept store-ului nu este sa fie cel mai mare depozit din tara. Sunt cateva jocuri, reprezentative. Red Dead este 150 lei prin reducerea de astazi si maine.

    Este un loc unde poti incerca jocurile noi, cu oameni prietenosi si care daca nu au o informatie o cauta si ti-o ofera. Se vor organiza lansari, vor fi mereu oferte speciale si vom adauga editii de colectie.

    Tot asa, la produsele unde ai precomanda (la super preturile pe care le stim oferite la precomenzi) il vei putea ridica din magazin daca doresti, in ziua lansarii.

    ---------- Post added 17-05-2011 at 03:32 PM ----------

    tudyniuz - se vor rezolva problemele care te-au intarziat astazi, deja am rezolvat majoritatea. Orice comentariu este binevenit.

  19. #6619 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Tot asa, la produsele unde ai precomanda (la super preturile pe care le stim oferite la precomenzi) il vei putea ridica din magazin daca doresti, in ziua lansarii
    da da... doresc sa ridic L.A. Noire, Portal 2 si Witcher 2 in ziua lansarii!!!

    just kidding, nu vreau asa ceva niciodata.

    nu baga si tu in seama toate astea... sunt rautacisme nevinovate, felicitari pentru magazin totusi! si la mai mare!





    *trebuia sa aveti personal de sex feminin mai numeros... care sa se joace cu clientii cele mai noi jocuri!
    eventual imbracate sumar ca deja e cald afara!

  20. #6620 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Nu m-am luat de voi. Nu am nimic de comentat din moment ce am plecat multumit din magazin. Au fost doar niste mici sugestii.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts