Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 344 of 452 FirstFirst ... 244 294 334 342 343 344 345 346 354 394 444 ... LastLast
Results 6,861 to 6,880 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #6861 SP
    Junior Member master_raresh's Avatar
    Ciudat! Tocmai ce am dat precomanda la bf3 physical warfare pack si nu am primit mail inca....

  2. #6862 SP
    Senior Member Razvan's Avatar
    Am o precomanda mai veche la Battlefield 3 LE, dar acum am facut una la Limited Edition Physical Warfare Pack. Se poate anula comanda la LE simplu sau in momentul cand voi fi contactat telefonic voi preciza ca doresc doar a doua varianta?

  3. #6863 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Se poate confirma daca am prins stocul de Balls of Steel Xbox 360? Nu vreau sa-mi anulez precomanda pe care o am in alta parte daca nu mi se garanteaza ca prind o bucata aici. Multumesc.

  4. #6864 SP
    Member Witchalok's Avatar
    Quote Originally Posted by Razvan View Post
    Am o precomanda mai veche la Battlefield 3 LE, dar acum am facut una la Limited Edition Physical Warfare Pack. Se poate anula comanda la LE simplu sau in momentul cand voi fi contactat telefonic voi preciza ca doresc doar a doua varianta?
    Si eu vreau sa stiu daca trebuie sa anulez prima comanda sau daca pot sa dau un mail sau un telefon si sa rezolv direct.

  5. #6865 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Quote Originally Posted by Razvan View Post
    Am o precomanda mai veche la Battlefield 3 LE, dar acum am facut una la Limited Edition Physical Warfare Pack. Se poate anula comanda la LE simplu sau in momentul cand voi fi contactat telefonic voi preciza ca doresc doar a doua varianta?
    Aceeasi chestie vreau si eu sa aflu . Doar ca eu am pus mai multe jocuri intr o comanda : Bf3 LE , nfs the run , fifa 12 , etc..
    Aici cum se procedeaza ?

  6. #6866 SP
    Member novi's Avatar

    Cool

    Am fost sunat pentru Duke Nukem pentru PC.Sambata sau luni il primesc!

  7. #6867 SP
    Member Witchalok's Avatar
    Quote Originally Posted by Witchalok View Post
    Si eu vreau sa stiu daca trebuie sa anulez prima comanda sau daca pot sa dau un mail sau un telefon si sa rezolv direct.
    Revin la ce am spus intr-un post anterior. Mi-e mie jena de rubrica "contul meu" de pe site. Nu pot sa-mi vad precomenzile, sa le anulez, etc.

  8. #6868 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    o sugestie pentru viitorul site: ar fi bine sa fie implementat un istoric al comenziilor in care sa putem anula comenzi/precomenzi...astfel v-am scuti si pe voi in a mai da telefoane degeaba..si ati stii aproximativ cate comenzi aveti..eu spre exemplu am 3 precomenzi la Battlefield 3 date pe masura ce au aparut editiile limitate din care o voi pastra doar pe ultima..

  9. #6869 SP
    Party Rocking! Razviii123's Avatar
    Quote Originally Posted by Razvan View Post
    Am o precomanda mai veche la Battlefield 3 LE, dar acum am facut una la Limited Edition Physical Warfare Pack. Se poate anula comanda la LE simplu sau in momentul cand voi fi contactat telefonic voi preciza ca doresc doar a doua varianta?
    La fel și eu...

  10. #6870 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Ma intreb daca tot asa va aparea si in cazul celorlalte jocuri the run , modern warfare 3 , batman ....

  11. #6871 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    cred ca a spus saracul razvan de o mie de ori pe aici ca:

    1. istoricul comenzilor o sa fie pe viitorul site.
    2. cand te suna sa confirmi comanda o pastrezi pe cea care iti convine.

    dar degeaba... lasa ca mai vine si va mai confirma inca o data.

  12. #6872 SP
    S.T.A.L.K.E.R. FallouT's Avatar
    Razvan sper ca pe viitor strategia voastra de piata sa ii cuprinda si pe cei din Provincie nu numai Bucuresti este oras,o mare parte din din vanzari o faceti online.

    Stima!

  13. #6873 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    darkpaul13 - am scris ca se va face un istoric al precomenzilor si comenzilor pe noul site.

    Khan - se va face o confirmare telefonica.

    Razvan - nu se poate asa, trebuie sa faci acum precomanda la editia dorita.

    ---------- Post added 07-06-2011 at 05:26 PM ----------

    Quote Originally Posted by FallouT View Post
    Razvan sper ca pe viitor strategia voastra de piata sa ii cuprinda si pe cei din Provincie nu numai Bucuresti este oras,o mare parte din din vanzari o faceti online.
    Nu am inteles exact ce inseamna asta. Avem promotii la cateva zeci de produse, disponibile pe site pentru oricine. Orice precomanda aduce coduri de bonus acolo unde este cazuri, preturi mici pentru oricine. Livrarea se va face in aceeasi zi in general, indifierent de oras. Bun, nu exista magazin fizic peste tot in tara, dar ce sa facem acum sa nu facem nimic in magazin pentru ca nu pot ajunge toti din tara? E absurd.

  14. #6874 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Pentru Duke Nukem este dificil sa implementam ceva acum, la lansare, dar vom cauta o promotie speciala pentru cei care cumpara din online, la alte produse.
    La asta se referea FallouT.

  15. #6875 SP
    Senior Member Khan's Avatar
    Am fost sunat azi pentru confirmarea telefonica. Yay, o sa ridic jocul vineri. Credeam ca vom fi sunati abia cu o zi inainte sa vina jocul. Mersi

  16. #6876 SP
    Senior Member FPS Marius's Avatar
    Aveti in stoc Bad Company 2 pt. Xbox 360?
    Pagina Produsului

  17. #6877 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    darkpaul13 - am scris ca se va face un istoric al precomenzilor si comenzilor pe noul site.
    si vom avea si posibilitatea de a anula comenzi/precomenzi in acest istoric..in principal asta ar fi marele plus...si pentru noi si pentru voi

  18. #6878 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    darkpaul13 - da, desigur.

  19. #6879 SP
    Member Privatul's Avatar
    Vreau sa precomand BF3 si MW3. Am insa cateva intrebari deoarece am dat de topicul asta doar de cateva zile si chiar nu am timp si nervi sa-l rasfoiesc pe tot. Asadar sa incepem:

    1) Daca le precomand cand trebuie sa le platesc. Se poate plati si ramburs odata ce imi ajung jocurile acasa?
    2) Banuiesc ca lucrati si cu provincia. Daca este asa(caci sunt din provincie) prin ce trimiteti jocurile?
    3) Ambele pot fi activate pe steam. Dar Battlefield cred ca merge si prin EADM. Care versiune o aduceti?

  20. #6880 SP
    Teraflops Graft's Avatar
    1. Produsele le poti plati in momentul in care iti suna curierul la usa (ramburs).
    2. Gameshop colaboreaza cu firma de curierat Fan Courier.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts