Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 394 of 452 FirstFirst ... 294 344 384 392 393 394 395 396 404 444 ... LastLast
Results 7,861 to 7,880 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #7861 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    Eu am comandat Battlefield 3 Limited Edition Physical Warfare Pack si mi a ajuns Battlefield 3 Limited Edition. Platforma e PS3.


    LE: Aha. Nu citisem posturile anterioare. Merci GreyhounD.

  2. #7862 SP
    __The Game__ GreyhounD's Avatar
    Quote Originally Posted by Mariusik View Post
    Eu am comandat Battlefield 3 Limited Edition Physical Warfare pt si mi a ajuns Battlefield 3 Limited Edition. Platforma e PS3.
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Salut - nu stiu daca ai apucat sa citesti descrierea de la PWP de pe site. Pentru PWP, pe scurt: se primeste editia Limited iar codul de PWP prin email. Deci ceea ce ai primit este corect si vei primi codul prin email in cateva zile.
    Nu ramane decat sa asteptam mail-ul cu codurile respective.

  3. #7863 SP
    Member viezure's Avatar
    Salut RvsS, ai un pm in legatura cu bf 3-ul care inca nu mi-a venit, ms.

  4. #7864 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    nu e vina GS..e vina Fan Curier..odata ce jocuriile pleaca de la GS(majoritatea miercuri) Fan Curier le poate livra cand vrea...ei nu stiu ce se afla in acele pachete..nu stiu ca acolo e un joc care inca nu s-a lansat(si cred ca putin le pasa)..e normal ca GS Concept Store sa nu vanda jocul cu o zi inainte..

  5. #7865 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    o sa fie ceva bonus pt precomanda skyrim? am vazut ca cei de pe amazon.co.uk dau o harta iar amazon.de,soundtrackul jocului pe un cd. ceva gen day one edition,ar fi superb sa oferiti soundtrackul.de obicei ati oferit bonusuri frumoase,daca mi aduc bine aminte la jocul la noire ati fost singurii din romania si cam din europa care ati oferit niste bonusuri cumulate,in anglia in functie de site ofereau cate ceva dar voi parca le ati oferit pe toate, acum cu batman daca nu ma insel.astept o veste buna de la voi.multumesc anticipat

  6. #7866 SP
    Member rulzmaker's Avatar
    Quote Originally Posted by viezure View Post
    Salut RvsS, ai un pm in legatura cu bf 3-ul care inca nu mi-a venit, ms.
    Aceeasi intrebare. La fel si despre Batman si RDR.

  7. #7867 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Eu am primit Mail ul de PWP pt varianta PC dar pentru Ps3 ?
    Battlefield 3 pwp

  8. #7868 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    it.addi - nu ma ocup de acest aspect, scrie te rog la [email protected], cred ca se trimit pe rand.


    ---------- Post added 28-10-2011 at 01:37 PM ----------

    Quote Originally Posted by DanTe23 View Post
    o sa fie ceva bonus pt precomanda skyrim?
    Incercam sa aducem ca bonus harta in forma fizica pentru Skyrim, dar acest lucru nu este confirmat inca. Vom afla mai multe in cateva zile.

    ---------- Post added 28-10-2011 at 01:39 PM ----------

    Quote Originally Posted by rulzmaker View Post
    Aceeasi intrebare. La fel si despre Batman si RDR.
    Daca ai o comanda confirmata si nu ti-a ajuns, te rog sa ne scrii la [email protected].

  9. #7869 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Thread cleaned a little. Va reamintesc ca RvsS nu raspunde pe acest thread din obligatie si nu o face in calitate de reprezentant Gameshop. Faptul ca lucreaza la Best Distribution si ca doreste sa ajute cu raspunsuri la intrebarile consolistilor, nu inseamna ca trebuie sa si incaseze toate problemele. De aceea va rog sa va retineti cand vreti sa aruncati cu injurii la adresa unei persoane care doar incearca sa ajute. Aveti adresa [email protected] si numerele de telefon afisate pe site-ul gameshop.ro in cazul in care aveti probleme cu care RvsS nu va poate ajuta.

    RvsS nu aduce jocurile in sacosa de-afara... prin urmare nu inteleg de ce sariti pe el ca a intarziat un joc sau a venit prea repede la unii si la altii nu. Cu ce va poate ajuta el la partea aceasta este sa anunte (daca doreste, nu e obligat) daca un joc intarzie sau nu. Daca sunt probleme cu un anumit titlu, daca un joc anume va exista si la noi distribuit oficial sau nu... Din cate stiu RvsS nu se ocupa nici de logistica, nici de transport... Dar poate ar fi mai bine sa va explice el exact ce face si de ce face pe CG ceea ce face. Mai ales ca era atat de suparat incat se gandea serios daca mai merita sa-si piarda din timpul sau si sa-si macine nervii cu oameni care nu fac altceva decat sa-l injure pe el personal...

    So, guys... fiti si voi mai intelegatori.

  10. #7870 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Ok, la recomandarea lui Monky voi trece un mini FAQ in semnatura ca sa puteti sa obtineti raspunsurile dorite cat mai repede.

  11. #7871 SP
    Junior Member Vod00's Avatar
    Am ridicat azi copia BF3 LE PWP si am si primit deja codul prin e-mail pentru PWP. Multumesc GS!

  12. #7872 SP
    Senior Member Anderul's Avatar
    De ce nu aveti Skyrim la pre-comanda pe site ?

    PS: Aduceti si versiunea Collector's pentru PC ?

  13. #7873 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Skyrim vom avea informatii cu cateva zile inainte de lansare, daca se va aduce va fi la precomanda. Nu vom aduce editia de colectie pentru nicio platforma.

  14. #7874 SP
    Junior Member skyman's Avatar
    Am fost foarte multumit de promptitudinea cu care mi-a fost livrat BF3. L-am si primit cu o zi inainte. E posibil ca si la Modern Warfare 3 sa primim jocul in ziua lansarii?

  15. #7875 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Da, se face eforturi ca fiecare titlu sa fie livrat in ziua lansarii.

    ---------- Post added 30-10-2011 at 11:27 PM ----------

    Scuze pentru typo: "se fac eforturi". Mersi pentru PM Caponescu.

  16. #7876 SP
    Senior Member paunstefan's Avatar
    Am vazut ca s-a modificat pe site data lansarii la Uncharted 3 in 4.11.2011. Asta inseamna ca il vom primi abia vineri ?

  17. #7877 SP
    Member adin33's Avatar
    Quote Originally Posted by paunstefan View Post
    Am vazut ca s-a modificat pe site data lansarii la Uncharted 3 in 4.11.2011. Asta inseamna ca il vom primi abia vineri ?
    Asa se pare.

  18. #7878 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Din informatiile pe care le am aceasta este data de lansare in EU. Discut cu furnizorul ca sa vedem exact cand poate fi livrat.Voi reveni.

  19. #7879 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Release date(s) EU October 28, 2011
     (in some countries)
    NA November 1, 2011
    EU November 2, 2011
    UK November 2, 2011
    JP November 2, 2011
    AU November 3, 2011

  20. #7880 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Sunt multe informatii pe net, oficial era 1,2 sau 4. Discut cu furnizorul si revin.

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 394 of 452 FirstFirst ... 294 344 384 392 393 394 395 396 404 444 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts