Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 392 of 452 FirstFirst ... 292 342 382 390 391 392 393 394 402 442 ... LastLast
Results 7,821 to 7,840 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #7821 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Apare versiunea GOTY la 199,9 lei in curand.

  2. #7822 SP
    Member jon209's Avatar
    Si exista vro diferenta intre versiunea normala ,prima iesita pe piata si GOTY?

  3. #7823 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Da, cea GOTY include toate DLC-urile lansate pana in momentul acela.

  4. #7824 SP
    Member caine_rau's Avatar
    salut
    Am 2 intrebari. Battlefield 3 LE se mai poate cda pe gameshop pt a ajunge vineri la cumparator?
    Se mai poate folosi codul de pe consolegames pt a primii o reducere la joc?

  5. #7825 SP
    Senior Member Mariusik's Avatar
    Anul trecut la Bad Company 2 am avut o surpriza placuta si l am primit cu o zi mai devreme decat data oficiala de lansare. Este vreo sansa sa am aceeasi surpriza si la Battlefield 3 Physical Warfare PS3 (adica sa ajunga joi)?

  6. #7826 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    1. Ni s-a confirmat pentru editia standard. Deocamdata nu stiu pentru celelalte editii daca vor include AC1, dar ne interesam si daca primim un raspuns revin.
    2. Skyrim sper sa fie la precomanda cu o saptamana inainte de lansare. Preturile aproximative sunt 169 PC si 269 PS3 (la care se aplica desigur diversele reduceri disponibile).

    ---------- Post added 26-10-2011 at 01:02 PM ----------

    Pentru evenimentu de lansare Battlefield 3 - detalii aici GameShop.ro | Facebook.
    Pe site la versiunea simpla a jocului Assassins Creed Rev. e cineva care intreaba aceeasi chestie,acolo cine raspunde, eu stiu ca tot tu.In raspuns scrie ca toate editiile vor include primul joc.Pana la urma cum e?

    1. [adaugat la data de 07-10-2011 21:15:35 de**Yeaha*]**�*raspunde



    Assassins creed 1 va fi pe bluray.
    Dar am o intrebare daca vom comanda AC Revelation collector edition vom primii Ac 1 ??

    Re[adaugat la data de 10-10-2011 10:59:29 de**GameShop*]

    Da, toate editiile de PS3 precomandate vor avea Assassin\'s Creed 1 disponibil gratuit.
    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

  7. #7827 SP
    Junior Member paincrusader's Avatar
    Salut.
    Am dat si eu o comanda azi pentru Battlefield 3 Standard Edition si as dori sa stiu, orientativ, cand urmeaza sa il primesc, avand in vedere ca am comandat destul de tarziu si banuiesc ca sunt muuulte alte comenzi pentru acest joc.

  8. #7828 SP
    Member felixxx's Avatar
    Razvan, aveam o precomanda la voi pentru Battlefield 3 Limited Edition Physical Warfare Pack varianta de PC. Ieri m-a sunat o domnisoara sa confirm precomanda si livrarea, azi alta domnisoara sa imi spuna ca de fapt varianta asta a disparut si mai e valabila doar varianta simpla.
    Nu inteleg cum functioneaza lucrurile astea la voi, dar sincer mie imi pare un mare haos. Daca eram anuntat de ieri ziceam ca n-am avut noroc si asta e. Dar ieri este produsul si il primeam vineri, azi nu mai e dar daca vreau la aceaiasi bani varianta simpla, asta nu e chiar un model de a face afaceri si de a-ti trata clientii.
    Imi pare rau, mi-ar placea sa cumpar de la voi, tot respectul pentru efortul pe care il depui, dar nu asa se fac afaceri.

  9. #7829 SP
    Member Xristina's Avatar
    Salut,

    Unde este codul Gameshop pentru membrii forumului de pe pagina de home consolegames.ro? Mai e valabil?

  10. #7830 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    Quote Originally Posted by Xristina View Post
    Salut,

    Unde este codul Gameshop pentru membrii forumului de pe pagina de home consolegames.ro? Mai e valabil?
    Ai acces la el doar daca esti membru premium al acestui forum.

    Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

  11. #7831 SP
    Junior Member tazman's Avatar
    Quote Originally Posted by felixxx View Post
    Razvan, aveam o precomanda la voi pentru Battlefield 3 Limited Edition Physical Warfare Pack varianta de PC. Ieri m-a sunat o domnisoara sa confirm precomanda si livrarea, azi alta domnisoara sa imi spuna ca de fapt varianta asta a disparut si mai e valabila doar varianta simpla.
    Nu inteleg cum functioneaza lucrurile astea la voi, dar sincer mie imi pare un mare haos. Daca eram anuntat de ieri ziceam ca n-am avut noroc si asta e. Dar ieri este produsul si il primeam vineri, azi nu mai e dar daca vreau la aceaiasi bani varianta simpla, asta nu e chiar un model de a face afaceri si de a-ti trata clientii.
    Imi pare rau, mi-ar placea sa cumpar de la voi, tot respectul pentru efortul pe care il depui, dar nu asa se fac afaceri.
    Exact asa am patit si eu

  12. #7832 SP
    Junior Member RobertChiper's Avatar
    Razvan, o sa aduceti Mass Effect 3?

  13. #7833 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by caine_rau View Post
    salut
    Am 2 intrebari. Battlefield 3 LE se mai poate cda pe gameshop pt a ajunge vineri la cumparator?
    Se mai poate folosi codul de pe consolegames pt a primii o reducere la joc?
    Din cate stiu eu s-a epuizat editia LE, dar poti intreba la [email protected].

    ---------- Post added 27-10-2011 at 12:21 AM ----------

    Quote Originally Posted by DanTe23 View Post
    Pe site la versiunea simpla a jocului Assassins Creed Rev. e cineva care intreaba aceeasi chestie,acolo cine raspunde, eu stiu ca tot tu.In raspuns scrie ca toate editiile vor include primul joc.Pana la urma cum e?
    Verific informatia respectiva cu producatorul si revin.

    ---------- Post added 27-10-2011 at 12:23 AM ----------

    Quote Originally Posted by felixxx View Post
    Razvan.
    Te rog sa ne contactezi la [email protected] sau 0800842637. Nu se mai poate schimba ceva acum pentru ca nu mai este stoc pentru PC din editiile PWP, dar am rugat-o pe colega mea sa iti faca o oferta speciala personalizata, in cazul in care vei dori desigur.

    ---------- Post added 27-10-2011 at 12:23 AM ----------

    Quote Originally Posted by tazman View Post
    Exact asa am patit si eu
    La fel, daca se poate, te rog sa ne contactezi. Multumesc.

    ---------- Post added 27-10-2011 at 12:24 AM ----------

    Quote Originally Posted by RobertChiper View Post
    Razvan, o sa aduceti Mass Effect 3?
    Da, va fi la precomanda anul viitor. Nu avem inca informatii despre editia de colectie.

  14. #7834 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Nu mai aveti pe stoc BF3 PWP ptr PC ?

  15. #7835 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Nu.

  16. #7836 SP
    Member viezure's Avatar
    Soooo. Am fost sunat azi de curier pt comanda de battlefield, si daca sunt acasa peste o ora sa-mi livreze pachetul. Surpriza e excelenta, doar ca el avea ca adresa de livrare adresa de facturare. La telefon cand am confirmat comanda, s-a confirmat de asemenea si adresa de livrare, cea corecta. Pffft ce pacat, puteam sa am jocul intr-o ora Poate apuca sa ajunga azi.

  17. #7837 SP
    CG Editor Dant3's Avatar
    assassins creed revelations are data de lansare oficiala 15 noiembrie,la voi pe site e afisata data de 18, pana la urma cand il aduceti?

  18. #7838 SP
    Member Dell 17's Avatar
    da...surpriza si pentru mine, deja am primit battlefield 3.

  19. #7839 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    S-a modificata data de lansare in 15.11.2011. Multumesc.

  20. #7840 SP
    Member ViBy's Avatar
    Multumesc frumos Razvan si Gameshop ! Mi-a ajuns si mie acum 10 minute Battlefield 3 Limited Edition

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 392 of 452 FirstFirst ... 292 342 382 390 391 392 393 394 402 442 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts