Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 402 of 452 FirstFirst ... 302 352 392 400 401 402 403 404 412 ... LastLast
Results 8,021 to 8,040 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #8021 SP
    Mad Collector rodarkone's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Nu mai este dechis magazinul de la Unirii si nu avem Skyrim in stoc.
    La naiba magazinul a fost deschis chiar cand am plecat eu la Praga si s-a inchis exact cand m-am intors - am si eu un noroc ...

  2. #8022 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by darkpaul13 View Post
    cand se va redeschide magazinul Concept Store ?
    Nu exista momentan planuri pentru redeschidere.

  3. #8023 SP
    Admin MonkY's Avatar
    Quote Originally Posted by rodarkone View Post
    La naiba magazinul a fost deschis chiar cand am plecat eu la Praga si s-a inchis exact cand m-am intors - am si eu un noroc ...
    Normal. Dupa ce pleci tu se va redeschide. Nu puteau risca sa vina unul ca tine sa cumpere tot

  4. #8024 SP
    Senior Member GS0Ls's Avatar
    Quote Originally Posted by RvsS View Post
    Nu exista momentan planuri pentru redeschidere.
    Ouch... that's nasty ? De ce l-ati inchis dupa nici un an ?

  5. #8025 SP
    Member horatiu25air's Avatar
    Probabil din acelasi motiv pentru care nu se face promotie de Sarbatori.

  6. #8026 SP
    Member s0whaT's Avatar
    horatiu25air Sper sa te inseli .
    Le mergeau asa de bine ...

  7. #8027 SP
    Member the_fool2k's Avatar
    cam scumpe mass efecturile

  8. #8028 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    the_fool2k - ME3 N7 Edition are (cu sau fara reducere) unul dintre cele mai bune preturi din Europa.

  9. #8029 SP
    OEE
    VIP Member OEE's Avatar
    Salut Razvan, poti sa ne spui daca ve-ti aduce Vita la lansara din 22 februarie sau este inca prea devreme pt a sti?

  10. #8030 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Din pacate, nu am informatii despre Vita.

    Sunt sigur ca va fi prezenta in magazine si vom avea jocuri pentru acesta noua consola.

  11. #8031 SP
    Member Caponescu's Avatar
    Promo XMAS va fi disponibil si pt. jocurile de console?

  12. #8032 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    La Dead Space 1 PC nu va fi promotie ?

  13. #8033 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Nu avem deocamdata in vedere alte jocuri pentru promo, dar voi reveni cu informatii. Dead Space 1 - nu va fi.

    ---------- Post added 22-12-2011 at 02:20 PM ----------

    O noua promotie a zile acum pe site.

  14. #8034 SP
    Member rokococo's Avatar
    salut RvsS, am castigat un voucher cu 25% reducere la concursul de fifa si voiam sa stiu daca reducerea se aplica la orice joc cumparat si cum pot beneficia de reducere daca magazinul s a inchis ? stima

  15. #8035 SP
    Member Caponescu's Avatar
    Salutare, am cumparat azi un joc de la Altex, Just Cause 2 varianta de PC, ajung acasa desfac produsul care era sigilat si vad ca cd-ul era zgariat si plin de amprente, am introdus codul in steam (jocul cere activare steam) si supriza codul deja a fost activat. Imi pare rau ca nu mai am bonul ca faceam reclamatie la OPC asta e bataie de joc fata de clienti. Jocul este distribuit de Best Distribution SRL conform stikerului atasat pe folie si era retiplat, nu este o suma mare 20 lei dar daca si atunci cand dai bani pe jocuri nu te poti juca ... Tot sa cumperi jocuri din Romania.
    Multumesc frumos Best Distribution sunteti cei mai tari.

  16. #8036 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Quote Originally Posted by Caponescu View Post
    Salutare, am cumparat azi un joc de la Altex, Just Cause 2 varianta de PC, ajung acasa desfac produsul care era sigilat si vad ca cd-ul era zgariat si plin de amprente, am introdus codul in steam (jocul cere activare steam) si supriza codul deja a fost activat. Imi pare rau ca nu mai am bonul ca faceam reclamatie la OPC asta e bataie de joc fata de clienti. Jocul este distribuit de Best Distribution SRL conform stikerului atasat pe folie si era retiplat, nu este o suma mare 20 lei dar daca si atunci cand dai bani pe jocuri nu te poti juca ... Tot sa cumperi jocuri din Romania.
    Multumesc frumos Best Distribution sunteti cei mai tari.
    ma indoiesc ca e vina Best Distribution..odata ce trimit jocuriile catre magazine Best Distribution nu mai sunt raspunzatori ptr ce se intampla cu ele...parerea mea ca l-au jucat baietii de la Altex...eu unul daca era retiplat nici nu il luam.
    Fac tot felul de smecherii ptr ca nu ii controleaza nimeni..sefii sunt tot tineri ca ei si isi permit.

  17. #8037 SP
    Member Caponescu's Avatar
    Manualul este in limba romana la fel si copertile, am mai facut o comanda de 3 jocuri la gameshop pe site si au venit toate retiplate. Nu exclud nici Altex-ul.

  18. #8038 SP
    \ tudyniuz's Avatar
    Explicatia Gameshop pentru jocurile retiplate a fost ca ambalajul original s-a deteriorat din cauza transportului s.a.m.d. . Daca e adevarat sau nu, nu stim. Plus ca traim in Romania. Eu in locul tau m-as fi dus si fara bon in magazin. Au camere de filmat. Se vede clar ca ai cumparat de la ei produsul. Nu am patit asa ceva, oricum, nu e normal.

  19. #8039 SP
    Member Caponescu's Avatar
    Jocurile vin traduse in limba romana (coperti si manual) iar discurile vin mereu intr-un plic separat pus in carcasa, asta e motivul retiplarii, cred eu, dar acest joc era pus in carcasa si avea urme de amprente pe suprafata argintie, deci clar cineva l-a folosit, l-a retiplat si la pus iar la vanzare. Acum este posibil sa fie si angajatii de la Altex de vina, nu mai stau acum sa ma tiganesc pt. suma de 20 lei, am altele de facut astazi, dar ma deranjeaza astfel de practici. Mereu am evitat pirateria dar astfel de obiceiuri te descurajeaza sa mai cumperi jocuri originale.

    NU INDEMN PE NIMENI LA PIRATERIE SI SUNT O PERSOANA CARE PLATESTE MUNCA UNEI ECHIPE, PREFER SA AM LUCRUL ORIGINAL, VA ROG NU INTERPRETATI GRESIT ULTIMA FRAZA.

  20. #8040 SP
    Senior Member darkpaul13's Avatar
    Da,jocuriile standard vin in tipla originala dar copertiile si manualul sunt schimbate cu unele traduse in romana iar apoi intregul pachet este retiplat.Daca il cumparai direct de la Gameshop ti-l schimbau fara nicio problema..

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 402 of 452 FirstFirst ... 302 352 392 400 401 402 403 404 412 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts