Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 390 of 452 FirstFirst ... 290 340 380 388 389 390 391 392 400 440 ... LastLast
Results 7,781 to 7,800 of 9023

Thread: GameShop.ro - informatii, noutati, sugestii

  1. #7781 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    pe cand aduceti Might and Magic Heroes VI Collectors Edition?

  2. #7782 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    SirAndrew - nu am alte informatii deocamdata.

  3. #7783 SP
    Why so serious ? razvanrazy's Avatar
    Quote Originally Posted by LeicaBogdan View Post
    pe cand aduceti Might and Magic Heroes VI Collectors Edition?
    Daca esti din Bucuresti, vezi ca gasesti 3-4 bucati in Diverta Baneasa.

    Sorry daca fac reclama aiurea.

  4. #7784 SP
    Senior Member SirAndrew's Avatar
    Location: Constanta, Romania

  5. #7785 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by LeicaBogdan View Post
    pe cand aduceti Might and Magic Heroes VI Collectors Edition?
    Produsul este in stoc.

  6. #7786 SP
    Member LeicaBogdan's Avatar
    pai pe site apare ca nu e. deaia am intrebat.

  7. #7787 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Statusul de stoc se va modifica luni.

  8. #7788 SP
    Member ramusg's Avatar
    Salut Razvan, am facut o precomanda , chiar doua, la Battlefield 3 Physical Warfare Pack cu cateva luni in urma, nu mai retin, nu am primit mail de confirmare pana acum, a doua a fost facuta din acest motiv si tot nu am primit acel mail. Poate poti sa verifici daca sunt inregistrate? Gros Remus, [email protected]. Multumesc

  9. #7789 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Ai o singura comanda inregistrata, ti-am facut forward. Pentru informatii despre comenzi, numere telefon, adrese, etc, folositi PM-ul ca sa nu fie publicate datele voastre personale.

  10. #7790 SP
    Member Mavone's Avatar
    Sal RvsS

    Am avut și eu 3 sau 4 comenzi la BF3 PC, diverse versiuni. M-a sunat colega ta �ntr-un moment neprielnic ieri (era a doua oară) și i-am spus direct la telefon că am făcut mai multe comenzi și că o confirm doar pe cea la Limited Edition.

    Problema stă �n felul următor. �n locul �n care eram, era foarte multă zarvă și nu am reușit să mă-nțeleg prea bine cu dumneai. Eu �n total am avut 3 precomenzi la voi. Mai există vreo posibilitate ca-n loc de Limited Editionul confirmat să primesc Limited Edition Physical Warfare Packul? (aveam precomandă o făcusem pe 4 octombrie). �ți dau un pm cu datele exacte.

    Merci.

  11. #7791 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Ai o comanda de PWP, presupun ca aia o doresti. Nu se pot modifica comenzile acum din Limited in PWP, dar tu ai inregistrata una pentru PWP si am inteles de la colega mea ca vei fi sunat pentru aceea. Rog sa precizezi ca aceea este singura pe care o doresti. Multumesc.

  12. #7792 SP
    Member Solozaur's Avatar
    Si eu am avut vreo 3 precomenzi: una ptr bf3, apoi ptr limited cand a aparut pe store si apoi ptr physical cand a aparut pe store. Am fost sunat ieri si intrebat daca confirm comanda ptr versiunea normala si i-am spus ca vreau sa ramana doar aia Physical si a ramas sa sune cand ajunge la precomenzile ptr versiunea aia.

    Eu nu inteleg de ce va complicati ? Sunt singur ca multi au facut fix ca mine si eu 3 precomenzi cum a aparut fiecare versiune care era mai buna si costa lafel, nu era mai simplu sa anuleze aia si sa ma traca confirmat la physical si gata cu un singur telefon? Nu de alta dar sper sa nu ramaneti fara physical pana la mine

  13. #7793 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Nu pentru ca nu toata lumea vrea PWP. Stiu, e absurd, dar asta este. Plus ca noi nu putem modifica de la sine putere precomenzile, chiar daca inseamna un "upgrade".

  14. #7794 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Quote Originally Posted by Solozaur View Post
    Si eu am avut vreo 3 precomenzi: una ptr bf3, apoi ptr limited cand a aparut pe store si apoi ptr physical cand a aparut pe store. Am fost sunat ieri si intrebat daca confirm comanda ptr versiunea normala si i-am spus ca vreau sa ramana doar aia Physical si a ramas sa sune cand ajunge la precomenzile ptr versiunea aia.

    Eu nu inteleg de ce va complicati ? Sunt singur ca multi au facut fix ca mine si eu 3 precomenzi cum a aparut fiecare versiune care era mai buna si costa lafel, nu era mai simplu sa anuleze aia si sa ma traca confirmat la physical si gata cu un singur telefon? Nu de alta dar sper sa nu ramaneti fara physical pana la mine
    Aceeasi chestie si la mine , doar ca eu nu am fost sunat nici pentru standard .
    Sper sa nu patesc ca la Fifa 12 , sa fiu sunat exact cu o zi inainte pt precomanda chiar daca am fost printre primii care au dat precomanda ..

  15. #7795 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Nu are nicio legatura cand esti sunat, toate pleaca in acelasi timp.

  16. #7796 SP
    Member viezure's Avatar
    Atat doar sper, alea pt Buc sa ajunga vineri si nu sambata.

  17. #7797 SP
    Member Mavone's Avatar
    RvsS, am vorbit cu o colegă și cred că am rezolvat problema.

  18. #7798 SP
    VIP Member RvsS's Avatar
    Quote Originally Posted by viezure View Post
    Atat doar sper, alea pt Buc sa ajunga vineri si nu sambata.
    Asta depinde de Fan Courier, de la noi vor pleca astfel incat sa ajunga vineri.

  19. #7799 SP
    Junior Member Vod00's Avatar
    Si eu am dat pre-comanda pentru BF3 PWP pe 07.06.2011 si pana acum vad ca nu m-a contactat nimeni. Am alti prieteni cu aceasi versiune dar data dupa mine si ei au fost sunati....Se tine cont de data primirii pre-comenzi? Exista vreo sansa sa nu mai primesc PWP ??

  20. #7800 SP
    Member s0whaT's Avatar
    Am fost si eu sunat in legatura cu precomanda pt pwp . Confirmat cele 2 bucati

Your post count prohibits you from posting new replies in this forum!
Users with less than 1 posts cannot reply to threads here. Your post count is currently . You need to post first in the Intro thread.
Page 390 of 452 FirstFirst ... 290 340 380 388 389 390 391 392 400 440 ... LastLast

Similar Threads

  1. Gamers.ro - informatii, noutati, sugestii By GamersRO in forum Console Club
    Replies: 142 Last Post: 06-01-2023, 10:50
  2. LED TV - sugestii, informatii By erik95 in forum HiFi
    Replies: 11 Last Post: 02-01-2011, 23:51
  3. Sugestii? By reven in forum Sony PSP, PSP Go & Vita
    Replies: 5 Last Post: 28-09-2009, 22:41
  4. Parteneriat ConsoleGames.ro & GameShop.ro By MonkY in forum Hot Story
    Replies: 34 Last Post: 01-05-2009, 00:46

Tags for this Thread

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts